25 25 21 25
Selver Tallinn
1
17 22 25 14
cz Streda 07.12.2016, 18:00 • Hala míčových sportů, Karlovy Vary • CEV Cup • Play-off

0:0
    Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:56:42)

0:0
    V odvetném zápase za čtrnáct dní v Tallinu stačí Karlovarsku uhrát dva sety. Pokud by svěřenci trenéra Jiřího Nováka podlehli 0:3 nebo 1:3 rozhodoval by zlatý set.

0:0
    Nejlepší hráči zápasu

VK ČEZ Karlovarsko – Michal Kriško
    Selver Tallinn – Lincoln Williams

0:0
    3:1! Karlovarsko bylo dnes lepším týmem. První dva sety šly velmi jasně na domácí stranu. Jen v závěru druhého setu se nemohli Karlovarští k využití setbolu. Ve třetím setu domácí polevili a to využili právě hráči Tallinu, kteří si připsali vyhraný set. Následně ale čtvrtá sada patřila už jen jednomu týmu. Karlovarsko dominovalo na palubovce, především díky útočnému duu Kriško – Hudeček.

25:14
    Čtvrtý set skončil.

25:14
    Druhý mečbol již znamená konec zápasu. Málek si přihrál a také zakončil. Karlovarsko si z dnešního zápasu odnáší vítězství 3:1.

24:14
    První mečbol není využit. Domácí se dostali dokonce k útoku, ale Hudeček odmítl konec zápasu. Je zablokován.

24:13
    Netrval se dostal na palubovku. Pfeffer skvěle zasáhl v poli, ale Málek poslal míč do autu. Hosté se ale dotkli sítě.

23:13
    Tauno Lipp na podání. Končal kombinoval s Hudečkem a ten dává bod.

22:13
    Orav snižuje propastné vedení soupeře smečí po lajně.

22:12
    Desetibodové vedení je zpět. Williams se netrefil do kurtu se svou smečí.

21:12
    A znovu je tu bod pro domácí. Williams přešlápl třímetrovou lajnu.

20:12
    Tanila na servisu. Domácí s přehledem zpracovali podání a poté smečuje Kriško.

19:12
    Michal Sukuba na podání. Právě střídající Orav propálil domácí blok.

19:11
    Karlovarsko si jde pro cenné tři body. Nyní už to Hudeček zvládl z hlavního kůlu.

18:11
    Orav se vrací na palubovku. Hudeček chtěl vytlouct blok, ale to se mu ani na dva pokusy nepodařilo.

18:10
    Zdeněk Málek na podání. Po dlouhé době se hosté prosazují ze středu sítě.

18:9
    Nyní už je to bod pro domácí. Hudeček skvěle přihrál, ale Málek nedal bod. Williams ale nedal bod ze dvou útoku a až Končal ukončil výměnu na druhou přes.