FC Ural – Rostov 1:0 (kon.) | Kazaň – Arsenal Tula 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Orenburg 2:0 (kon.)
Zenit – Ufa 2:0 (kon.)
FC Rubin Kazaň
1:0 (0:0)
PFK Arsenal Tula
cz Streda 30.11.2016, 17:00 • Kazan Arena, Kazaň. Kapacita: 45,105 diváků. • Ruská Premier Liga • 16. kolo

K tomuto utkání je to ode mě vše, ale již za pár minut se na vás budu těšit u on-line přenosu ze zápasu francouzské Ligue 1. Na shledanou! (18:58:04)

Dnešní utkání je tedy u konce a domácí přeci jenom slaví vítězství. Po bezbrankovém poločasu totiž v druhé půli měli více ze hry a Jonathas se v 62. minutě po skvělé přihrávce M'Vily postaral o jediný gól zápasu. V závěru sice Tula ohromně tlačila a měla několik velkých šancí, avšak Kazaň se především díky skvěle chytajícímu Ryžikovovi ubránila. Hosté tedy pokračují v bídných výsledcích a zůstanou na dně tabulky.

90+3
    90+3. Děvičovu šanci zneškodnil Levašov

90+3
    V samotném závěru ještě Děvič mohl pojistit vedení Kazaně, ale Levašov se bleskově přesunul a zakončení po přizvednuté přihrávce Rochiny zlikvidoval!

90+1
    První minuta nastavení skončila nepřesným útokem hostujícího celku. Přihrávka na levou stranu totiž doputovala až za brankovou čáru.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

89
    Sergej Ryžikov příliš dlouho otálel s rozehráním a je proto potrestán žlutou kartou.

88
    Tlak Arsenalu vyústil v další zakončení, nicméně to si nenašlo cestu mezi tři tyče. Ryžikov bude odkopávat.
    87. Skvělý zákrok Sergeje Ryžikova

87
    Další velká šance Tuly! Jeden z hostů dostal míč na hranici pokutového území, ale následnou střelu ke vzdálenější tyči Ryžikov skvěle zneškodnil.

86
    Předchozí akce byla tou poslední, do které se zapojil Ivan Jeršov. Místo něj se totiž na trávníku objevuje Vladislav Ryžkov.
    85. Bauer hlavičkoval do tyče vlastní brány

85
    Neproměněná šance mohla domácí velmi mrzet. Bleskový přechod do útoku totiž předvedli i hosté a Bauer při bránění Jeršova hlavičkoval do vlastní tyče.
    84. Žemaletdinov pohrdl šancí

84
    Volný kop hostů přinesl paradoxně šanci Rubinu! Po rychlém brejku šel míč na levou stranu, avšak osamocený Žemaletdinov si tváří v tvář proti Levašovovi neporadil.