Palermo – Spezia 0:0 (4:5 po pen.) | Bergamo – Pescara 2:0 (kon.) | Sampdoria – Cagliari 3:0 (kon.)
Sampdoria Janov
3:0 (1:0)
Cagliari Calcio
cz Streda 30.11.2016, 21:00Taliansky pohár • 4. kolo

Domácí fotbalisté tento zápas vyhrávají 3:0. Velkou zásluhu má na výhře Patrick Schick, který vstřelil dvě branky. Hosté hráli sympaticky, snažili se snížit, ale nepodařilo se jim to. Domácí postupují dál. (22:54:21)

Sampdoria právě vstřelila branku!
    Domácí vedou již o tři branky. Na konci pohledné akce stál PATRICK SCHICK. Jeho zakončení bylo povedené. Hostující obrana nyní totálně nezvládla situaci.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik a zda sudí nastaví.

88
    Žlutou kartu dostává Federico Melchiorri (Cagliari Calcio).

88
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhém poločasu. Zápas se v poklidném tempu dohrává.

86
    Hosté se dostali ke střele ze střední vzdálenosti, domácí brankář Puggioni neměl se zakončením problém.

85
    Ani jeden celek už nemá k dispozici střídání, volný kop budou rozehrávat domácí.

84
    Cagliari Calcio se snaží něco s výsledkem udělat, domácí defenziva nyní hraje velmi dobře.

83
    Domácí Dodo' zůstává ležet na hrací ploše, věřme, že bude v pořádku.

82
    Domácí brankář rozehrávkou podpořil rychlejší přechod z obranné na útočnou polovinu.

80
    Dostáváme se do finální fáze zápasu, do konce zbývá deset minut. Sudí k prvnímu poločasu nenastavoval, a tak jsem velmi zvědavý, jak to bude nyní.

79
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Davide Di Gennaro, přichází Federico Serra.

79
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Vasco Regini, přichází Luka Krajnc.

78
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Illia Briukhov, přichází Roberto Biancu.

76
    Sampdoria kombinuje na polovině hrací plochy a po rychlé akci se jeden z hráčů dostal do zakončení. Střelecký pokus to nebyl nejhorší, ale chyběla přesnost.