Stoke City – Swansea 3:1 (kon.)
Stoke City FC
3:1 (1:1)
Swansea City
Pondelok 31.10.2016, 21:00 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League • 10. kolo

Do druhého polčasu vstúpili dobre oba celky, no hlavne si dávali pozor na zadné vrátka. V 55. minúte si zrazil center do vlastnej bránky Mawson a po tomto momente boli na koni opäť domáci. V 73. minúte zvýšil na 3:1 svojím druhým gólom Bony Wilfried. Stoke sa vďaka výhre vyšvihlo na 12. priečku tabuľky, Swansea ostáva predposledná.

Ďakujem vám za pozornosť. (22:57:12)

90+4

90+4
    Mark Hughes je spokojný za postrannou čiarou, sleduje posledné desiatky sekúnd.

90+3
    Tribúny sa pomaličky vyprázdňujú a nechajú si tak ujsť oslavu tretej výhry v aktuálnej sezóne.

90+2
    Llorenteho strela bola zablokovaná na rohový kop.

90+2
    Domáci sa museli mať na pozore, ale prihrávka pred bránku bola odvrátená na stred ihriska.

90+1
    Hlavný arbiter sa rozhodol pridať ešte štyri minúty!

90
    Zápas je v úplnom závere za stavu 3:1 pre Stoke City, ktoré má loptu na útočnej polovici a tri body si už pravdepodobne nenechá zobrať.

88
    Na druhej strane zakončil presne do Granta Llorente.

88
    Po striedaniach sa pokračuje v hre. Grant poslal dlhý odkop, po ktorom sa bojovalo v strede ihriska, no napokon prišli domáci až do šestnástky, ale Walters na loptu nedočiahol.

87
    Striedanie v tíme Swansea City: z ihriska odchádza Ki Song-jung, prichádza Jack Cork.

87
    Striedanie v tíme Stoke City FC: z ihriska odchádza Marko Arnautović, prichádza Peter Crouch.

85
    Na strely je to 17:13 pre domácich, ktorí vedú 3:1. Hosťom sa darí kombinovať za šestnástkou svojho súpera, no väčšinou ide len o pozdravy pre brankára Granta.

83
    Štandardná situácia sa hosťom nepodarila, lopta skončila za autovom čiarou a The Potters môžu natiahnuť čas.

83
    Žltú kartu dostáva Erik Pieters (Stoke City FC).

82
    Hlavný arbiter ukázal na pokutový kop, no po porade s asistentom nariadil priamy kop z pravej strany šestnástky!

81
    Zverenci Marka Hughesa zvládajú záver stretnutia na jednotku, keď držia loptu ďaleko od svojej bránky, a tak nepúšťajú hostí do šance.

80
    Bony Wilfried dal proti svojmu bývalému zamestnávateľovi dva góly a za svoj výkon si vyslúžil burácanie tribún.

79
    Striedanie v tíme Stoke City FC: z ihriska odchádza Wilfried Bony, prichádza Jonathan Walters.