Lipt. Mikuláš – B. Bystrica | 1:5 (kon.) | | | Zvolen – Nitra | 3:7 (kon.) | | | Trenčín – Košice | 2:4 (kon.) |
Nové Zámky – Poprad | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Spišská N. Ves – Pov. Bystrica | 1:2 (po pr.) | | | Detva – Orange 20 | 2:0 (kon.) | | | Topoľčany – Michalovce | 3:8 (kon.) |
Prešov – Skalica | 3:1 (kon.) |
Vítkovice – Sparta Praha | 3:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 4:2 (kon.) | | | Plzeň – Liberec | 0:5 (kon.) |
Litvínov – Olomouc | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Hradec Králové | 3:1 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 0:4 (kon.) |
K. Vary – Chomutov | 4:3 (po pr.) |
Philadelphia – Anaheim | 2:3 (kon.) | | | Pittsburgh – San Jose | 3:2 (kon.) | | | Boston – NJ Devils | 2:1 (kon.) |
Montreal – Arizona | 5:2 (kon.) | | | Florida – Washington | 2:4 (kon.) | | | Tampa Bay – Colorado | 0:4 (kon.) |
Minnesota – Toronto | 3:2 (kon.) | | | Dallas – LA Kings | 3:4 (po pr.) | | | Calgary – Carolina | 2:4 (kon.) |
Edmonton – St. Louis | 3:1 (kon.) | | | Vancouver – Buffalo | 2:1 (kon.) |
Chabarovsk – Metallurg Magnitogorsk | 1:5 (kon.) | | | Vladivostok – Ufa | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Red Star Kunlun – Čeljabinsk | 2:3 (kon.) |
Helsinki – S.Moskva | 3:2 (kon.) | | | Riga – Soči | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Dinamo Minsk – Novgorod | 3:2 (2:0 po s.n.) |
HC Slovan – Togliatti | 3:2 (kon.) |
Kometa Brno – Č. Budějovice | 1:4 (kon.) | | | Jihlava – Sparta Praha | 5:4 (kon.) | | | Zlín – Pardubice | 6:2 (kon.) |
Vítkovice – Liberec | 4:2 (kon.) | | | Slavia – Kladno | 4:0 (kon.) | | | Třinec – Mladá Boleslav | 11:0 (kon.) |
koniec
Kunlun
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
Traktor Čeljabinsk
Martin Augustin
Góly a asistencie:
2. Videll (Bellemore), 57. Wärn (Lahti, Mäntylä) – 2. Kolcov, 25. Belov, 57. Belov
Rozhodca: Bělov, Ščeňov – Raming, Otmachov
Diváci:
Nepremenená penalta:
Kunlun:
An. Makarov (Zagidulin) – Järvinen, Mäntylä (C), Bellemore, Viklund, Jüe, Pereťagin, Mikulovič – Wärn, Lahti, Rau – Videll, Collins, Bakoš – Fleury, Marcinko, Jašin – Veličkin, Pereskokov, T. Sia – Jing.
Náhradníci:
Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Francouz (Demčenko) – (C), Belov, Děnisov, Kolcov, Borodkin, A. Petrov, Klimontov – Jakuceňa, Szczechura, Vesce – , J. Petrov, – Afonasjevskij, Pestunov, Kručinin – , , Gubarev – Šolochov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Francouz (Demčenko) – (C), Belov, Děnisov, Kolcov, Borodkin, A. Petrov, Klimontov – Jakuceňa, Szczechura, Vesce – , J. Petrov, – Afonasjevskij, Pestunov, Kručinin – , , Gubarev – Šolochov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bělov, Ščeňov – Raming, Otmachov
Diváci:
Martin Bakoš (KUN) 0+0, 5 střel, čas na ledě 16:53
Tomáš Marcinko (KUN) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:00
Pavel Francouz (CLJ) 60 minut, 24 zákroků, 2 góly, 92,3% (16:33:13)
Střely na branku – 11:8 (26:28)
Zblokované střely – 2:4 (6:9)
Vyhraná vhazování – 17:8 (38:25)
Hity – 2:1 (3:8)