Metallurg Magnitogorsk – Jekaterinburg 6:0 (kon.) | D. Moskva – Záhreb 5:1 (kon.) | Jaroslavľ – HC Slovan sk 2:3 (po pr.)
Petrohrad – Dinamo Minsk 6:2 (kon.)
Dynamo Moskva
5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
KHL Medveščak Záhreb
cz Pondelok 10.10.2016, 18:30 • VTB Ice Palace • KHL

58:12
    Mike Glumac trefil protihráče holí do tváře a síly na ledě se tedy vyrovnají.

57:18
    Jakov Rylov dostává dvě minuty za držení. Hosté tedy budou hrát přesilovku.

52:01
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Mat Robinson – 2 min., hákování).

38:21
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Alexandre Giroux – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

38:21
    Větší trest nakonec obdržel Alexandre Giroux! Oba hráči dostali pět minut za bitku a hostující hráč navíc dvě minuty za iniciování rvačky a deset minut za nesportovní chování! Je tu tedy dvouminutová přesilovka pro Dinamo.

36:00
    Hosté budou hrát přesilovku. Juuso Hietanen před brankou přistrčil McMillana a je vyloučen za vražení.

19:18
    Za záchranou brzdu zatáhl Thomas Larkin, jenž podrazil unikajícího Kokareva. Přesilovka pro domácí.

06:39
    Síly na ledě se vyrovnají. Za hákování je vyloučen Alexander Osipov. Následuje komerční přestávka.

05:57
    Domácí si zahrají přesilovku! Ilja Arkalov vyloučen za krosček.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 7. Karsums (Karpov), 20. Kuznecov (Kokarev, Hietanen), 21. Kokujov (Cvetkov), 39. Mironov (Kokarev, Igumnov), 49. Tarasov (Fjodorov) – 34. Paré (Parlett, Glumac)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Mironov, Hietanen, A. Osipov, Robinson, Rylov, Barancev, Solovjov – Karpov, Cvetkov, Karsums – Kokujov, Rybakov, Sopin – Kokarev, Igumnov, Kuznecov – K. Kostin, Fjodorov, Tarasov (C) – Šipov.
    KHL Medveščak Záhreb: Hovinen (Smith) – T. Larkin, Bezina, J. Krejčík, Sauve, Katic – Co. Genoway, Mertl, Hedberg – Parlett, Butler, McMillan – Glumac (C), Paré, A. Giroux – Morrisonn, Perkovich, Arkalov.

Rozhodca: Kubus, Oskirko – Sysujev, Raming