NJ Devils – NY Rangers 5:4 (kon.) | NY Islanders – Washington 1:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:4 (1:2 po s.n.)
Nashville – Tampa Bay 4:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 4:0 (kon.) | Arizona – Anaheim 3:2 (po pr.)
Florida – Dallas 1:2 (po pr.) | Columbus – Pittsburgh 0:2 (kon.)
New York Islanders
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Washington Capitals
cz Nedeľa 02.10.2016, 01:00 • Barclays Center, New York • Príprava NHL

58:45
    Berube zůstává na střídačce! Domácí zkoušejí štěstí v šesti bruslařích na ledě!

58:45
    Domácí trenér si vyžádal oddechový čas! Trenér Islanders udělí svým svěřencům závěrečné pokyny na poslední minutu hry!

54:45
    Graham vyslal nenápadné nahození od modré čáry. Kotouč před Holtbym stačil tečovat Barzal, ale vynikající Holtby se stačil přemístit a schoval puk ve výstroji!

52:13
    Další přesilovka pro Washington! Dvě minuty za hákování vyfasoval Bernier!
    50:34 Lars ELLER - 1:2

50:34
    Washington právě vstřelil branku!
    Washington si bere zpět své ztracené vedení! Hosté využívají další přesilovou hru! Williams našel přihrávkou přes celou šíři útočného pásma LARSE ELLERA, který tvrdou střelou propálil Berubeho! Asistence: Justin Williams, Nate Schmidt.

50:12
    Bude se vylučovat! Washington si zahraje další přesilovou hru! Cullity vyfasoval dvouminutový trest za sekání!

45:45
    Obrovská šance Capitals! Vrána dostal nabito na pravou stranu a bez přípravy vyslal tvrdou ránu, která naneštěstí pro Washington minula Berubeho klec!

44:31
    Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za krosček si odsedí Beauvillier!

44:24
    Hosté si mohli vzít vedení zpět! Po odraženém kotouči se natahoval Justin Williams, který ale bekhendem nezasunul mezi beton a pravou tyč!
    43:50 Anders LEE - 1:1

43:50
    Islanders právě vstřelili branku!
    Je vyrovnáno! Islanders dotahují náskok Washingtonu! Domácí se usadili v útočném pásmu. Střelu od modré čáry před Holtbym tečoval ANDERS LEE! Hostující brankář ještě namítal, že Lee puk do branky hodil, ale arbitr branku uznává! Asistence: Ryan Pulock, Anthony Beauvillier.

43:01
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Johnston – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (O´Brien – 5 min., bitka).

42:22
    Je tady první bitka dnešního večera! Do pěstního souboje se pustili Johnston a O´Brien. Domácí hokejista složil hokejistu Washingtonu na led!

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:02
    Washington zakončí druhou třetinu v početní převaze! Dvě minuty za hákování dostává Graham!

36:20
    Anders Lee vytáhl pěknou střelu zápěstím! Holtby měl zakrytý výhled a nakonec vyrazil kotouč ramenem! Hosté měli štěstí!

31:33
    Lars Eller se opřel do volného kotouče a tvrdou střelou pořádně prověřil domácího brankáře! Berube vynikajícím zákrokem schoval puk v lapačce!

28:21
    A bude se znovu vylučovat! Washington si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za krosček dostává Graham!

28:19
    Velká šance Washingtonu! Před branku Islanders si nabruslil Johansson, jež chtěl tečovat prudký nástřel, ale Berube na poslední chvíli vypíchl kotouč špičkou hole!

26:21
    Bude se znovu vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahrají hokejisté Washingtonu! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Markison!

23:45
    New York Islanders si zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za hákování vyfasoval Williams!

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:20
    Washington si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za hákování si odsedí Barzal!
    13:54 Nate SCHMIDT - 0:1

13:54
    Washington se ujímá vedení! Capitals se usadili v útočném pásmu, kde roztočili kolotoč rychlých přihrávek. Po jedné z nich se pro střelu odhodlal NATE SCHMIDT a kotouč skončil za zády domácího brankáře! Asistence: Justin Williams, Lars Eller.

11:13
    Domácí si zahrají přesilovku 5 na 3! Dvě minuty za hákování si totiž odpyká Lewington!

10:39
    Bude se vylučovat! Capitals si zahrají další přesilovou hru! Dvě minuty za vražení na hrazení si odsedí Barber!

06:22
    Velká šance Washingtonu! Berube pouze vyrazil nahození od modré čáry a Djoos se dostal k dorážce! Obránce Capitals ale nechal vyniknout domácího brankáře.

00:52
    Washington si zahraje první přesilovku! Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Pulock!

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 44. Lee (Pulock, Beauvillier) – 14. Schmidt (Williams, Eller), 51. Eller (Williams, Schmidt)

New York Islanders: Berube (Gibson) – de Haan, Pullock, Pelech, Mayfield, Cullity, Graham – Lee, Beauvillier, Bailey – Quine, Barzal, Ho-Sang – Dal Colle, Fritz, Markison – Johnston, Jones, Bernier
    Washington Capitals: Holtby (Vaněček) – Orpik, Lewington, Ness, Schmidt, Djoos, Bowey – Johansson, Eller, Williams – Vrána, Boyd, Galijev – Carey, Stephenson, Connolly – O´Brien, Malone, Barber