NJ Devils – NY Rangers 5:4 (kon.) | NY Islanders – Washington 1:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:4 (1:2 po s.n.)
Nashville – Tampa Bay 4:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 4:0 (kon.) | Arizona – Anaheim 3:2 (po pr.)
Florida – Dallas 1:2 (po pr.) | Columbus – Pittsburgh 0:2 (kon.)
New York Islanders
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Washington Capitals
cz Nedeľa 02.10.2016, 01:00 • Barclays Center, New York • Príprava NHL

52:13
    Další přesilovka pro Washington! Dvě minuty za hákování vyfasoval Bernier!

50:12
    Bude se vylučovat! Washington si zahraje další přesilovou hru! Cullity vyfasoval dvouminutový trest za sekání!

44:31
    Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za krosček si odsedí Beauvillier!

43:01
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Johnston – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (O´Brien – 5 min., bitka).

38:02
    Washington zakončí druhou třetinu v početní převaze! Dvě minuty za hákování dostává Graham!

28:21
    A bude se znovu vylučovat! Washington si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za krosček dostává Graham!

26:21
    Bude se znovu vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahrají hokejisté Washingtonu! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Markison!

23:45
    New York Islanders si zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za hákování vyfasoval Williams!

18:20
    Washington si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za hákování si odsedí Barzal!

11:13
    Domácí si zahrají přesilovku 5 na 3! Dvě minuty za hákování si totiž odpyká Lewington!

10:39
    Bude se vylučovat! Capitals si zahrají další přesilovou hru! Dvě minuty za vražení na hrazení si odsedí Barber!

00:52
    Washington si zahraje první přesilovku! Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Pulock!

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 44. Lee (Pulock, Beauvillier) – 14. Schmidt (Williams, Eller), 51. Eller (Williams, Schmidt)

New York Islanders: Berube (Gibson) – de Haan, Pullock, Pelech, Mayfield, Cullity, Graham – Lee, Beauvillier, Bailey – Quine, Barzal, Ho-Sang – Dal Colle, Fritz, Markison – Johnston, Jones, Bernier
    Washington Capitals: Holtby (Vaněček) – Orpik, Lewington, Ness, Schmidt, Djoos, Bowey – Johansson, Eller, Williams – Vrána, Boyd, Galijev – Carey, Stephenson, Connolly – O´Brien, Malone, Barber