Zlín – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 6:3 (kon.) | Jihlava – Třinec 3:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 5:4 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 4:5 (po pr.) | Vítkovice – Olomouc 6:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
HC Oceláři Třinec
cz Piatok 30.09.2016, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 9. kolo

45:30
    Kvasnica se ve středu pásma hezky prodral mezi dvěma bránícími hráči Dukly, kteří si jej vzali do parády a David Váňa dostává dvě minuty za držení protihráče. Kde ale sudí přišel na dvě minuty pro Jana Hladoníka za podražení, toho jsem si nevšiml. Bude se pokračovat při hře pět na čtyři ve prospěch Třince.

Na vyloučení: 4-3.

45:00
    Jihlava se bude bránit, protože Vladimír Srnský se kousek před vlastní brankou provinil hákováním.

Na vyloučení: 3-2.

33:05
    Jihlava se bude bránit a to je pro Třinec dobrá šance na vstřelení kontaktního gólu. Aleš Heinrich jde ven za hákování.

Na vyloučení: 2-2.

15:14
    První celá přesilovka pro Duklu následuje za sekání Patrika Hrehorčáka před brankou.

Na vyloučení: 1-2.

04:22
    Vyloučení bude následovat také na druhé straně. Hosté špatně střídali a bylo jich na ledě šest, proto budou vyloučení. Trest hráčské lavice si odpyká Lukáš Kaukič.

Na vyloučení: 1-1.

03:15
    Těžko říct, zda toto bylo na vyloučení. Hlavní sudí Kopeček však má jasno. V souboji u mantinelu poblíž jihlavské obranné modré se provinil Richard Peschout, dvě minuty za faul kolenem.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 28. Čermák (Anděl, Pospíchal), 33. Pospíchal (Váňa, Heinrich), 59. Anděl (Heinrich, Čermák)

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Váňa, Pospíchal, Krtek, Srnský, Kadlec, Pražák, Huňáček – Čermák, Heinrich, Anděl – Kristian, Mejzlík, Peschout – Rezek, Hejna, Kraučuk – Berka, Hendrych. Trenér: Patrik Augusta
    HC Oceláři Třinec: Loubal (Ovčaří) – Haman, Adámek, Hrachovský, Imrich, Radzienciak, Janiczek – Flok, Kaukič, Lacka – Hrehorčák, Hladoník, Kofroň – Stuchlík, Kvasnica, Kalus – Plitko, Cihlář, Mach. Trenér: Václav Varaďa

Rozhodca: Kopeček – Kotlík, Zídek