Omsk – Novokuzneck 4:2 (kon.) | Čeljabinsk – HC Slovan sk 1:3 (kon.) | D. Moskva – Dinamo Minsk 0:3 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Sobota 24.09.2016, 13:30 • Ľadová aréna Traktor, Čeljabinsk • KHL

57:34
    Viedenský od bránkovej čiary nabil medzi kruhy „Messimu“, kapitán belasých pálil švihom a Francouz v pokľaku puk zlikvidoval.

56:46
    Prečíslenie hostí tri na jeden, Cheechoo to skúsil na strelu a pálil z pravého kruhu, Francouz puk schoval bezpečne do svojej lapačky.

53:00
    Kolcov dostal puk spoza bránky na pravú stranu k bránkovisku, z prvej pohotovo pálil a mám pocit, že puk lízol brvno Brustovej klietky.

50:23
    Mirnov dostal puk na pravú stranu k bránkovisku spoza bránky a pohotovo zakončil, na dvakrát však Brusta neprekonal, Barry puk schoval v lapačke a defenzíva belasých tam domácim dala rázne najavo, útok na gólmana si neželáme.

48:27
    Plastino dostal dve minúty za držanie Černikova, Traktor bude hrať opäť presilovú hru.

45:33
    Zigo pekne švihom vystrelil z ľavého kruhu, Francouz v pokľaku pri žrdi puk efektne schoval do lapačky.

43:46
    Hákovanie v podaní Taffeho a Traktor bude hrať opäť presilovku.

39:19
    Zigo na trestnej za podrazenie, opäť tam bol kontakt po odpískaní, presilovka pre Traktor.

36:48
    Szczechura poslal puk na hokejku Kručinina, ktorý spred bránkového priestoru pálil na bránku hostí, Brust v páde na ľad puk cez betón poslal späť do hry.

36:13
    Za seknutie dostal dve minúty Pestunov a sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.

34:37
    Meszároš po odpískaní atakoval Kručinina a po porade arbitrov dostal dve minúty za napadnutie.
    27:47 Igor Mirnov - 1:3

27:47
    Traktor Čeljabinsk dal gól!
    Traktor sa raduje z gólu, dostal hostí pod tlak, puk cez klbko hráčov prepasíroval pred bránkovisko, za ním nakorčuľoval IGOR MIRNOV, puk potiahol vľavo a z ostrého uhla puk poslal pod brvno Brustovej bránky! Asistencia: Nikolaj Belov.

27:04
    Kolcov dostal puk na ľavý kruh a z otočky vypálil, Brust puk vyrazil späť do hry a podržal tím belasých.

26:29
    V bránke domácich dochádza k zmene, Vasilij Demčenko pôjde chytať ryby a do klietky sa postaví Pavel Francouz.
    26:29 Juraj Šiška - 0:3

26:29
    Slovan Bratislava dal gól!
    Ďaloga skončil na ľade po ataku domácich, keď ho atakoval Denisov, Ďaloga spoza bránky poslal puk Lušňákovi k bránkovisku, Patrik našiel na ľavej strane voľného JURAJA ŠIŠKU, ktorý puk poslal do odkrytej časti bránky. Asistencia: Patrik Lušňák.

22:42
    Rosandič dostal dve minúty za držanie, presilovku si zahrá opäť domáci Traktor.
    21:25 Kyle Chipchura - 0:2

21:25
    Cheechoo potiahol puk do pásma a za modrou ho prenechal KYLEMU CHIPCHUROVI, ktorý puk potiahol vpred a príklepom prestrelil Demčenka v bránke domácich. Asistencia: Jonathan Cheechoo.

19:17
    Chipchura dostal dve minúty za hákovanie, presilovku si zahrá Traktor.

12:10
    Jeglič dostal za seknutie dve minúty a sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.

11:36
    Gubarev dostal za faul na hlavu krk trest v trvaní päť minút a do konca zápasu, Slovan bude mať k dispozícii dlhú presilovú hru.
    10:47 Patrik Lušňák - 0:1

10:47
    Slovan založil akciu a úspešným strelcom sa stáva PATRIK LUŠŇÁK, ktorý v bránkovisku puk nahodený z ľavej strany Chipchurom dostal za chrbát Demčenka. Domáci protestovali a žiadali si videorozhodcu, arbitri v tom majú jasno. Asistencia: Kyle Chipchura.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 28. Mirnov (Belov) – 11. Lušňák (Chipchura), 22. Chipchura (Cheechoo), 27. Šiška (Lušňák)

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Francouz) – Kolcov, Belov, Borodkin, Denisov (A), Šinin (C), Žuldikov, A. Petrov, Klimontov – Mirnov, Pestunov (A), Jakuceňa – Kručinin, Szczechura, Penkovskij – Černikov, J. Petrov, Pankov – Gubarev, Šarov, Šolochov
    HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Švarný (A), Plastino, Bačík, Meszároš (C), Ďaloga, Pokorný, Rosandić – Nedorost, Viedenský (A), Jeglič – Vopelka, Taffe, Cheechoo – Šiška, Lušňák, Chipchura – Valský, Zigo, Kubalík

Rozhodca: Ibatulin (KAZ), Vasiliev – Viľugin, Kesler

Diváci: 7.000