Omsk – Novokuzneck 4:2 (kon.) | Čeljabinsk – HC Slovan sk 1:3 (kon.) | D. Moskva – Dinamo Minsk 0:3 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Sobota 24.09.2016, 13:30 • Ľadová aréna Traktor, Čeljabinsk • KHL

Slovan na čele s výborným Brustom berie dnes v Čeljabinsku tri body za tri góly a cesta k Dunaju bude veselšia. Belasí základ svojho úspechu položili v prvej polovici zápasu a aj keď boli často a prísne vylučovaní, domácich na koňa neposadili a nedovolili im režírovať hru. V tretej tretine Slovan už len kontroloval výsledok a čas a v pokoji doplával ku klaksónu. Belasí sa teraz vrátia domov, v piatok ich čaká súper v Záhrebe a v nedeľu uvidí Bratislava silný CSKA Moskva, finalistu Gagarinovho pohára z uplynulej sezóny. Pekný podvečer priaznivcom hokeja želá Vladimír Korduliak. (16:01:17)

59:30
    Traktor sa nevie kombinačne s pukom dostať cez útočnú modrú, je dobojované.

58:45
    Brust vykorčuľoval von z bránky, rozohral akciu hostí, puk však belasí poslali do stredného pásma a bránia svoj dvojgólový brejk.

58:05
    Chipchura puk držal dlho v pásme domácich, v rohu klziska naviazal na seba troch domácich hráčov, sekundy ubiehajú a Slovan už získa na ľade v Čeljabinsku tri body.

57:34
    Viedenský od bránkovej čiary nabil medzi kruhy „Messimu“, kapitán belasých pálil švihom a Francouz v pokľaku puk zlikvidoval.

57:18
    Valský poslal puk na bránku domácich, Slovan opäť získal pásmo na vhadzovanie a s ním aj čas.

56:56
    Po zakázanom uvoľnení domácich sme vhadzovali pred Francouzom, no Traktor vyhral buly a pôjde do akcie.

56:46
    Prečíslenie hostí tri na jeden, Cheechoo to skúsil na strelu a pálil z pravého kruhu, Francouz puk schoval bezpečne do svojej lapačky.

56:03
    Jeglič bol opäť prvý pri puku v pásme belasých a Slovan poslal ďalší puk von z pásma, domáci sa snažia dostať hostí pod tlak, Slovan v defenzíve na výbornú a plus hviezdička k tomu, domácim palebný priestor vôbec neposkytuje.

55:11
    Valský pálil z ľavej strany od kruhu, z ostrého uhla to na Francouza stačiť nemohlo, gólman domácich v pokľaku puk vyrazil pred seba a následne schoval pod svoje rukavice.

54:34
    Klimontov pálil švihom z pravého kruhu, Brust mal ideálny výhľad a puk v pokľaku schoval vo svojom výstroji.

53:59
    Zigo nahodil puk do pásma domácich, Slovan zabetónoval obrannú modrú, aspoň na pár sekúnd.

53:24
    Slovan zobral domácim puk, potiahol ho do stredného pásma a len nahodil do pásma domácich, belasí odišli striedať a nikam vpred sa nehrnú.

53:00
    Kolcov dostal puk spoza bránky na pravú stranu k bránkovisku, z prvej pohotovo pálil a mám pocit, že puk lízol brvno Brustovej klietky.

51:48
    Klimontov poslal puk nad bránku belasých, opečiatkoval ochranné sklo a puk so dostal von z pásma belasých.

51:10
    Slovan poslal puk von za cenu zakázaného uvoľnenia, hra sa nám tak vráti pred Brusta.

50:27
    Hostia v plnom počte, Traktor ani túto ponuku na kontaktný gól nezrealizoval.

50:23
    Mirnov dostal puk na pravú stranu k bránkovisku spoza bránky a pohotovo zakončil, na dvakrát však Brusta neprekonal, Barry puk schoval v lapačke a defenzíva belasých tam domácim dala rázne najavo, útok na gólmana si neželáme.

49:43
    Slovan vyhodil ďalší puk von z pásma, od gólmana domácich Francouza začína akcia Traktora.

49:19
    Traktor svoju akciu pred bránkou hostí pokazil, Slovan vyviezol puk von z pásma a sekundy plynú.

48:46
    Pankov vystrelil príklepom od modrej, Brust mal ideálny výhľad a puk zneškodnil, Meszárošov zákrok na Jurija Petrova bol už zbytočný.

48:27
    Plastino dostal dve minúty za držanie Černikova, Traktor bude hrať opäť presilovú hru.

48:19
    Prečíslenie hostí dva na jeden, Zigo čakal na ľavej strane puk od Cheechooa, bek domácich však puk zachytil, škoda.

47:05
    Brust vyhral súboj za svojou bránkou, potom sa snažil atakovať hráča v čiernom drese, v poslednej tisícine sekundy si to rozmyslel, hlavný mu aj tak dohovoril. Pre belasých dobre, že z toho neboli dve minúty.

46:03
    Tak napokon nie, arbitri hru domácich v pásme belasých posúdili len ako hru s vysokou hokejkou a vhadzovanie nariadili v strednom pásme.

45:46
    Hostia v plnom počte, no vylučovať budeme opäť.

45:33
    Zigo pekne švihom vystrelil z ľavého kruhu, Francouz v pokľaku pri žrdi puk efektne schoval do lapačky.

44:35
    Slovan sa zmocnil puku a okamžite poslal pozdrav Francouzovi, ďalšie sekundy z hry na konte belasých.

44:11
    Pankov strieľal z pravého kruhu, defenzíva belasých puk zblokovala na ochrannú sieť, hra tak musela byť prerušená.

43:46
    Hákovanie v podaní Taffeho a Traktor bude hrať opäť presilovku.

42:41
    Viedenský dokorčuľoval puk na ľavom kruhu, z otočky prihrával pred bránku, Nedorosta však nenašiel, Traktor si mohol vydýchnuť.

41:33
    Pankov vystrelil švihom z pravého kruhu, Brust cez svoju vyrážačku puk poslal na ochrannú sieť.

41:19
    Hostia v plnom počte, keď tesne pred koncom oslabenia Brust likvidoval puk po strele domácich od modrej.

40:50
    Jeglič sa dostal k puku a okamžite ho poslal až za bránku domácich, Slovan získal sekundy zo svojho oslabenia.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 15:23.

Druhú tretinu sme hrali až štyridsať minút, diváci v nej videli tri góly a tí spod Tatier sa môžu radovať. Slovan v zápase viedol už o tri góly, Traktor však našiel na tretí gól belasých rýchlu odpoveď. Videli sme aj nejaké tie tvrdé zákroky, Ďaloga pri treťom góle inkasoval hit, no bolo to bez vylúčenia. Traktor bude aj tretiu tretinu začínať svojou presilovkou. Pomer striel medzi žrde v druhej časti hry 17:5.

40:00

39:37
    Slovan puk poslal von cez všetky čiary a v tejto tretine by sme to už mali ubrániť.

39:19
    Zigo na trestnej za podrazenie, opäť tam bol kontakt po odpískaní, presilovka pre Traktor.

38:52
    Kolcov z ľavej strany prihrával pred bránkou na pravú, minul svojho kolegu, ešte že tak, bola by to sľubná palebná pozícia pre Traktor.

38:13
    Domáci v plnom počte, ani Slovan sa počas presilovky o zmenu skóre nepostaral.

37:26
    Plastino nahodil od modrej puk na bránku, Francouz v pokľaku puk chytil, no vypadol mu, Černikov ho však poslal do bezpečia, škoda, že tam nebol pripravený niektorý z hráčov v bielom drese.

36:48
    Szczechura poslal puk na hokejku Kručinina, ktorý spred bránkového priestoru pálil na bránku hostí, Brust v páde na ľad puk cez betón poslal späť do hry.

36:37
    Hostia v plnom počte a bude to Slovan, kto si teraz zahrá presilovú hru.

36:13
    Za seknutie dostal dve minúty Pestunov a sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.

35:39
    Signalizované vylúčenie domácich, Slovan drží puk na hokejkách, Brust na striedačke a chce to vydržať čo najdlhšie.

35:08
    Kolcov vystrelil spoza kruhov, minul bránku hostí, Traktor má puk pod kontrolou a drží belasých v pásme.

34:37
    Meszároš po odpískaní atakoval Kručinina a po porade arbitrov dostal dve minúty za napadnutie.

34:36
    Denisov puk poslal z pravej strany od mantinelu do bránkoviska, Šarov sa k dorážke nedostal, Meszároš ho dobre vytesnil a Brust puk schoval pohotovo pod rukavice.

33:42
    Chipchura z pravej strany od kruhu poslal puk pred bránku, nikoho v bielom drese však nenašiel, Traktor puk vyváža von z pásma.

32:51
    Bekhendom z pravej strany od kruhu zakončoval Jakuceňa, arbitri hru prerušili a sám neviem prečo.

31:44
    Cheechoo pálil švihom z ľavého kruhu, Francouz puk zrazil do rohu klziska a Traktor puk dostal pod svoju kontrolu.

30:23
    Plastino vystrelil od modrej spoza pravého kruhu, Francouz cez vyrážačku puk poslal späť do hry a domáci sa ubránili.

29:44
    Švarný na výbornú v rohu klziska, zobral puk Jakuceňovi, ktorého poslal na ľad a Slovan tak môže vyraziť do útoku, aj toto bolo čisté a belasí držia nádej na plný bodový zisk.

29:14
    Francouz si pripísal prvý úspešný zákrok na svoje konto, keď zlikvidoval puk z hokejky Taffeho, ktorý smeroval medzi žrde z ľavej strany od kruhu.
    27:47 Igor Mirnov - 1:3

27:47
    Traktor Čeljabinsk dal gól!
    Traktor sa raduje z gólu, dostal hostí pod tlak, puk cez klbko hráčov prepasíroval pred bránkovisko, za ním nakorčuľoval IGOR MIRNOV, puk potiahol vľavo a z ostrého uhla puk poslal pod brvno Brustovej bránky! Asistencia: Nikolaj Belov.

27:04
    Kolcov dostal puk na ľavý kruh a z otočky vypálil, Brust puk vyrazil späť do hry a podržal tím belasých.

26:29
    V bránke domácich dochádza k zmene, Vasilij Demčenko pôjde chytať ryby a do klietky sa postaví Pavel Francouz.
    26:29 Juraj Šiška - 0:3

26:29
    Slovan Bratislava dal gól!
    Ďaloga skončil na ľade po ataku domácich, keď ho atakoval Denisov, Ďaloga spoza bránky poslal puk Lušňákovi k bránkovisku, Patrik našiel na ľavej strane voľného JURAJA ŠIŠKU, ktorý puk poslal do odkrytej časti bránky. Asistencia: Patrik Lušňák.

25:30
    Meszároš v rohu klziska poslal na ľad Kručinina, bolo to čisté, Andrej tak vybojoval puk pre svoj tím a zastavil útočnú akciu domácich.

25:00
    Brust v akcii a v ľahu na ľade, z pravej strany nahodili domáci puk pred bránku, Kolcov ho netrafil dobre, bránil ho dobre Jeglič, puk skončil v bránkovisku a Barry už vedel, čo s ním.

24:42
    Hostia v plnom počte, Slovan aj toto oslabenie prežil bez ujmy.

24:29
    Puk v moci Demčenka, Slovan počas oslabenia založil akciu a získal pásmo na vhadzovanie, s ním samozrejme aj čas.

23:50
    Plastino puk poslal až za bránku domácich, Slovan počas oslabenia tak poslal po tretíkrát puk von z pásma.

23:44
    Brust schoval puk pod rukavicu po strele Kolcova, keď puk zrazil najskôr pred seba a Pestunova k dorážke nepustil.

22:42
    Rosandič dostal dve minúty za držanie, presilovku si zahrá opäť domáci Traktor.

22:14
    Černikov z ľavej strany poslal puk pred bránku, Jurij Petrov však zakončiť nedokázal, Brust cez svoju hokejku puk poslal do bezpečia.
    21:25 Kyle Chipchura - 0:2

21:25
    Cheechoo potiahol puk do pásma a za modrou ho prenechal KYLEMU CHIPCHUROVI, ktorý puk potiahol vpred a príklepom prestrelil Demčenka v bránke domácich. Asistencia: Jonathan Cheechoo.

21:17
    Hostia v plnom počte, Slovan svoje delené oslabenie prežil bez ujmy.

20:28
    Černikov chcel na pravej strane pri bránkovisku tečovať nahodený puk, aj sa mu to podarilo, puk však len preletel bránkoviskom a cestu do siete si nenašiel.

20:05
    Slovan hrá v oslabení, puk nahodený do pásma domácich arbitri posúdili buď ako zakázané uvoľnenie, alebo úmyselný ofsajd, v ktorom bol Jeglič. Každopádne vhadzujeme pred Brustom.

20:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 14:25.

Prvá tretina duelu je za nami, Slovan sa v nej ujal vedenia, keď z ľavej strany nahodený puk pred bránku dostal do siete Lušňák. Videli sme bojovnú tretinu, viac korčuliarsku ako s vyloženými gólovými príležitosťami. Pomer striel medzi žrde 9:5.

20:00

19:34
    Z medzikružia chcel vystreliť Pankov, puk dobre netrafil a Brust mohol byť pokojný.

19:17
    Chipchura dostal dve minúty za hákovanie, presilovku si zahrá Traktor.

19:02
    Cheechoo chcel zakončiť po ľade, keď s pukom na hokejke z pravého kruhu poza bránku nakorčuľoval k bránkovisku, Demčenko dobre čítal hru a puk zlikvidoval.

18:42
    Mirnov vystrelil príklepom z ľavého kruhu, Brust puk schoval do lapačky, zmena skóre sa nedeje.

18:27
    Puk na hokejkách domácich, oba tímy striedajú počas hry a puk zasa lietal z pásma do pásma, vyloženú gólovú príležitosť sme však nevideli.

17:34
    Penkovskij vypálil z ľavej strany od kruhu, bol nepresný a minul bránku hostí, Brust situáciu plne kontroloval a v bránkovisku sa len prikrčil.

16:36
    Domáci v plnom počte, Kručinin, ktorý odsedel päť minút za Gubareva, už naskočil na ľadovú plochu.

16:32
    Švarný vystrelil švihom spoza ľavého kruhu a puk smeroval medzi tri žrde, Demčenko ho vyrazil späť do hry a domáci puk vyhodili von z pásma.

15:40
    Puk za bránkou belasých a od Brusta bude začínať ďalšia presilovková akcia Slovana.

14:59
    Traktor vyhodil z pásma von ďalší puk, Slovan svojho hostiteľa v pásme ešte nezamkol.

14:25
    Jeglič sa snažil tečovať pred bránkoviskom puk do siete domácich, puk z ľavej strany od Nedorosta však Žiga usmernil mimo priestor bránky Demčenka.

14:10
    Hostia v plnom počte a belasí budú pokračovať v hre svojou presilovkou.

13:56
    Traktor chyboval v rozohrávke, Valský napadal defenzívu a puk skončil pred bránkoviskom, skôr, ako k nemu dokorčuľoval Zigo, ho Demčenko v ľahu schoval pod svoje telo.

13:35
    Rosandič z ľavého kruhu nahodil puk pred bránku domácich, Demčenko puk letiaci nad ľadom schoval do lapačky.

12:48
    Cheechoo vystrelil z pravého kruhu spoza obrancu, Demčenko puk zrazil za svoju bránku a Traktor má puk pod kontrolou.

12:10
    Jeglič dostal za seknutie dve minúty a sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.

11:36
    Gubarev dostal za faul na hlavu krk trest v trvaní päť minút a do konca zápasu, Slovan bude mať k dispozícii dlhú presilovú hru.

11:36
    Zigo bol faulovaný pri mantineli na modrej a už je v rukách lekára, Gubarev pôjde zrejme von.
    10:47 Patrik Lušňák - 0:1

10:47
    Slovan založil akciu a úspešným strelcom sa stáva PATRIK LUŠŇÁK, ktorý v bránkovisku puk nahodený z ľavej strany Chipchurom dostal za chrbát Demčenka. Domáci protestovali a žiadali si videorozhodcu, arbitri v tom majú jasno. Asistencia: Kyle Chipchura.

10:16
    Slovan mohol ísť do prečíslenia tri na dva, Taffe puk v centrálnom kruhu stratil a z brejku hostí napokon nič nebude.

09:31
    Belasí zo stredného pásma nahodili puk na bránku domácich, ten síce smeroval mimo priestor bránky, Demčenko ho hokejkou zastavil a schoval pod svoju lapačku.

08:52
    Mirnov prešiel s pukom na hokejke z ľavej strany na pravú poza bránku Brusta, chcel zakončiť po ľade k žrdi, Brust priestor vytesnil a puk zlikvidoval.

08:30
    Puk nám lieta z pásma do pásma, gólmani na oboch stranách síce v pozore, no bez práce.

07:24
    Spoza ľavého kruhu švihom pálil Kručinin, Brust puk letiaci po ľade vyrazil späť do hry cez svoju hokejku.

06:57
    Traktor vyrobil ďalšie zakázané uvoľnenie a tak sa hra vráti späť pred gólmana domácich Demčenka.

06:45
    Slovan sa ponáhľal príliš do akcie, čiarový mu akciu zastavil na modrej pre ofsajd.

05:51
    Nedorost z ľavej strany poslal puk pred bránku, ten len preletel bránkoviskom a skončil na druhej strane hracej plochy.

05:21
    Brust na konci akcie domácich, Klimontov vystrelil príklepom z ľavej strany od modrej od mantinelu, Brust puk schoval do lapačky.

04:44
    Šiška potiahol puk do pásma domácich, no bol tiesnený a hneď za modrou mu domáci puk zobrali, Slovan bude musieť vyrobiť inú akciu.

03:55
    Po zakázanom uvoľnení sme vhadzovali pred Demčenkom, Taffe buly nevyhral a Traktor puk okamžite poslal von z pásma.

03:25
    Za bránkou Brusta Švarný zaparkoval na mantinel Jakuceňu, zobral mu puk a belasí sa opäť poľahky ubránili akcii svojho hostiteľa.

02:15
    Od modrej z pravej strany vystrelil Šinin, s jeho švihom Brust problémy nemal a puk vyrazil späť do hry, Slovan ho poslal von z pásma.

01:04
    Penkovskij vystrelil z otočky z pravého kruhu, hráč v bielom drese jeho puk zblokoval a Brust bol bez práce.

00:35
    Traktor vyhral úvodné buly zápasu a s pukom hral chvíľku v pásme belasých, Slovan ho však vytlačil do stredného pásma.

00:01

Oba tímy už máme na hracej ploche, Slovan nastúpi na zápas v bielych dresoch, Traktor zvolil čierne farby. Vypočujeme si hymny oboch krajín a všetko bude prichystané k úvodnému buly zápasu.

Príjemné popoludnie vám želám pri sledovaní nášho textového prenosu. V Čeljabinsku už skončilo rozkorčuľovanie a o štvrťhodinku vykorčuľujú na ľad aktéri dnešného duelu. V bránke hostí sa predstaví Barry Brust, v bránke domácich Vasilij Demčenko.

Traktor Čeljabinsk:

HC Slovan Bratislava:

Rozhodca:

Ibatulin (KAZ), Vasiliev – Viľugin, Kesler.

HC Slovan ukončí svoj trip v sobotu zápasom v Čeljabinsku, keď sa predstaví na ľade miestneho Traktora. Predchádzajúce dva zápasy belasí nezvládli, v Magnitogorsku zlyhali po vylúčeniach v koncovke, v Ufe miestny Salavat Julajev koncertoval od úvodu druhej tretiny.

Traktor Čeljabinskfinalista Gagarinovho pohára štyri sezóny nazad. Hokejový klub datuje svoj vznik v roku 1947. Dvakrát menil svoj názov, terajší Traktor nesie od roku 1958. V KHL hráva klub od jej vzniku, postupne zaznamenal v jednotlivých ročníkoch 13., 15., 18. miesto. Vo štvrtom ročníku súťaže Traktor vyhral základnú časť súťaže s náskokom jedného bodu pred Petrohradom. V play – off vo finále Východnej konferencie však chlapci nestačili na Avangard Omsk a napokon zaznamenali krásne 3. miesto, čo bolo spolu s bronzovým stupienkom z rokov 1977, 1993 a 1994 najväčším úspechom klubu.

No všetko sa to ešte zlepšilo v piatej sezóne KHL, vo finále Východnej konferencie nastúpil Traktor proti kazašskému Barys Astana. Prehrával už 1:3 na zápasy, v Astane šiel piaty zápas do predĺženia a v čase 79:52 Petri Kontiola natiahol sériu. Šiesty zápas Traktor vyhral 3:2, v tom rozhodujúcom siedmom bol stav nerozhodný 1:1, keď sa už-už zdalo, že zápas pôjde do predĺženia, v poslednej minúte zápasu, v čase 59:31, našiel Petri Kontiola výborného Andreja Kosticyna a ten sa postaral o fakt, že v celom Kazachstane zavládol obrovský smútok a v Čeljabinsku vytryskol gejzír radosti. Traktor vyhral Východnú konferenciu a o Gagarinov pohár si to rozdal s víťazom Západnej konferencie, Dinamom Moskva. Tam sa mu už husársky kúsok z finále Východnej konferencie nepodarilo zopakovať, aj keď bol scenár veľmi podobný. Dinamo viedlo v sérii 3:1 na zápasy a ten piaty sa hral v Moskve. Všetci očakávali korunováciu domácich, Traktor nastúpil do zápasu s odhodlaním – nemá čo stratiť a po prvej tretine viedol v Moskve 0:3. V druhej sa stiahol do defenzívy a po štyridsiatich minútach bolo 3:3. V čase 55:02 sa ale Andrej Kosticyn postaral, že Moskovčania ešte budú musieť vycestovať na východ do Čeljabinska. Šiesty zápas série šiel do predĺženia, Alexej Cvetkov v čase 65:57 ukončil piaty ročník KHL, Gagarinov pohár obhájil tím Dinamo Moskva.

V šiestej sezóne sa Traktor do play-off nedostal a napokon zaznamenal v celkovom účtovaní 19. miesto. V tej siedmej to už bolo o účasti v play-off, no po sérii 2:4 na zápasy so Sibirom Novosibirsk sa Traktor zo súťaže porúčal a v celkovom hodnotení klubov obsadil napokon 15. priečku. V ostatnej sezóne Traktor skončil pred bránami play-off a v záverečnom účtovaní z toho bola 19. priečka.

Čierno-bielo-červený klubový dres obliekajú hráči z Ruskej federácie, doplnení jedným hráčom z Kanady a až tromi hráčmi z Českej republiky – Pavel Francouz, Michal Birner a Michal Řepík. Traktor hráva svoje domáce zápasy v Ľadovej aréne Traktor s kapacitou 7.500 divákov. Hlavným trénerom tímu je Anvar Rafajlovič Gatiatulin.

V aktuálnej tabuľke KHL zaznamenal Traktor z 11 zápasov 20 bodov, Slovan odohral rovnaký počet zápasov a získal zatiaľ 12 bodov. Vzájomné zápasy súperov z uplynulej sezóny vyzneli lepšie pre Traktor, ktorý v Bratislave zvíťazil po výsledku 3:1, Slovan potom v odvete zvíťazil 2:1 po samostatných nájazdoch.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho zápasu KHL, Ľadová aréna Traktor uvidí v akcii slovenského zástupcu v KHL a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na ľadovej ploche.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:30.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 28. Mirnov (Belov) – 11. Lušňák (Chipchura), 22. Chipchura (Cheechoo), 27. Šiška (Lušňák)

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Francouz) – Kolcov, Belov, Borodkin, Denisov (A), Šinin (C), Žuldikov, A. Petrov, Klimontov – Mirnov, Pestunov (A), Jakuceňa – Kručinin, Szczechura, Penkovskij – Černikov, J. Petrov, Pankov – Gubarev, Šarov, Šolochov
    HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Švarný (A), Plastino, Bačík, Meszároš (C), Ďaloga, Pokorný, Rosandić – Nedorost, Viedenský (A), Jeglič – Vopelka, Taffe, Cheechoo – Šiška, Lušňák, Chipchura – Valský, Zigo, Kubalík

Rozhodca: Ibatulin (KAZ), Vasiliev – Viľugin, Kesler

Diváci: 7.000