Omsk – Novokuzneck 4:2 (kon.) | Čeljabinsk – HC Slovan sk 1:3 (kon.) | D. Moskva – Dinamo Minsk 0:3 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Sobota 24.09.2016, 13:30 • Ľadová aréna Traktor, Čeljabinsk • KHL

48:27
    Plastino dostal dve minúty za držanie Černikova, Traktor bude hrať opäť presilovú hru.

43:46
    Hákovanie v podaní Taffeho a Traktor bude hrať opäť presilovku.

39:19
    Zigo na trestnej za podrazenie, opäť tam bol kontakt po odpískaní, presilovka pre Traktor.

36:13
    Za seknutie dostal dve minúty Pestunov a sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.

34:37
    Meszároš po odpískaní atakoval Kručinina a po porade arbitrov dostal dve minúty za napadnutie.

22:42
    Rosandič dostal dve minúty za držanie, presilovku si zahrá opäť domáci Traktor.

19:17
    Chipchura dostal dve minúty za hákovanie, presilovku si zahrá Traktor.

12:10
    Jeglič dostal za seknutie dve minúty a sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.

11:36
    Gubarev dostal za faul na hlavu krk trest v trvaní päť minút a do konca zápasu, Slovan bude mať k dispozícii dlhú presilovú hru.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 28. Mirnov (Belov) – 11. Lušňák (Chipchura), 22. Chipchura (Cheechoo), 27. Šiška (Lušňák)

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Francouz) – Kolcov, Belov, Borodkin, Denisov (A), Šinin (C), Žuldikov, A. Petrov, Klimontov – Mirnov, Pestunov (A), Jakuceňa – Kručinin, Szczechura, Penkovskij – Černikov, J. Petrov, Pankov – Gubarev, Šarov, Šolochov
    HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Švarný (A), Plastino, Bačík, Meszároš (C), Ďaloga, Pokorný, Rosandić – Nedorost, Viedenský (A), Jeglič – Vopelka, Taffe, Cheechoo – Šiška, Lušňák, Chipchura – Valský, Zigo, Kubalík

Rozhodca: Ibatulin (KAZ), Vasiliev – Viľugin, Kesler

Diváci: 7.000