Kazaň – Jaroslavľ 0:2 (kon.) | Nižnekamsk – Chabarovsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Čeljabinsk – Dinamo Minsk 2:3 (kon.)
Togliatti – Viťaz 3:0 (kon.) | Novgorod – Vladivostok 2:3 (1:2 po s.n.) | Soči – Red Star Kunlun 3:1 (kon.)
HK Soči
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Kunlun
cz Pondelok 12.09.2016, 18:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

51:13
    Vyloučen je opět Sergej Kuzněcov, který si dvě minuty odpočine za úder do oblasti hlavy a krku. Přidá k tomu deset minut osobního trestu.
    47:52 Krátká bitka v podání Salmely.

47:52
    Teď se do sebe pustili Salmela a Gorochov po tom, co právě Salmela narazil svého soka na hrazení. Byla z toho taková menší bitka a sednout si jde na dvě minuty právě hostující hráč.

44:54
    Vyloučen je ale domácí útočník Kosticyn, který se dopustil sekání a Soči tak opět jde do čtyřech.

39:15
    Je tu ale další vyloučení pro domácí, to už je větší komplikace! Sergej Kunzněcov, totiž hodně tvrdě naremploval soupeře a jde si sednout za napadení.

37:32
    Zatím domácí drží zápas ve svých rukou, ale teď budou hrát ve čtyřech – Denis Tolpeko si jde sednout za hákování.

30:10
    Janne Jalasvaara je dalším vyloučeným hráčem čínského klubu – odpočinout na dvě minuty si půjde za držení hole.

21:36
    Vyloučen je hráč Kunlunu Mäntylä za podražení.

11:49
    Vyloučen je domácí Pavel Padakin, který hrál vysokou holí a uvidíme tak první přesilovku v zápase.

Ondřej Hradecký

Góly a asistencie: 10. Delnov (Padakin, Mamkin), 32. Krikunov (A. Kosticyn, Fantenberg), 34. I. Zacharčuk (Pedan) – 12. Rau (Wärn)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Mamkin, Mamašev, Fantenberg, Pedan, Gorochov, Kuznecov – A. Kosticyn, Ignatuškin, Krikunov – Levickij, Maxwell, Tolpeko – Skačkov, I. Zacharčuk, O'Dell – Delnov, Tomilin, Padakin.
    Kunlun: An. Makarov (Karhunen) – Salmela, Jalasvaara, Viklund, Pereťagin, Mäntylä, Bellemore, Mikulovič, Jüe – Rau, Wärn, Lahti – Marcinko, Fleury, Bakoš – Collins, Pöysti, Jašin – Jing, Ponikarovskij, Pereskokov.