KHL
Chabarovsk – Viťaz 1:3 (kon.) | Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 2:0 (kon.) | Jaroslavľ – D. Moskva 2:3 (kon.)
Záhreb – Soči 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Novgorod sk 7:4 (kon.)
HC SLOVAN Bratislava
7:4 (0:1, 1:2, 6:1)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Pondelok 29.08.2016, 19:05 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

Ak existuje hokejový pán Boh, tak dnes bol rozhodne na zápase v Aréne Ondreja Nepelu v Bratislave. Hostia viedli po dvoch tretinách o dva góly, no Slovan vyrobil v tretej tretine divočinu ako sa patrí a na tento debakel nezabudne nielen Kasutin a spol., ale ani arbitri duelu. Slovan nastúpil do tretiny ako uragán a defenzívu hostí rozobral ako údenú makrelu. Na ploche sa aj poriadne iskrilo, tri body však zaslúžene zostávajú v Bratislave. O dva dni hostíme Soči a tento súper sľubuje ďalšiu hokejovú drámu. Dobrú noc z Bratislavy všetkým priaznivcom športu a hokeja zvlášť želá Vladimír Korduliak. (21:43:40)

59:19
    Domáci v plnom počte a standing ovation na bratislavských tribúnach.

58:52
    Veriajev vystrelil z pravého kruhu a Pogge puk cez vyrážačku poslal späť do hry, na druhej strane nevyšiel brejk domácim, keď puk skončil v rohu klziska.

58:43
    Dnešné stretnutie sleduje 8.773 divákov, ktorí vidia skvelé víťazstvo svojho tímu.
    57:19 Gračjov sťaby Zorro pomstiteľ vyzval na súboj Švarného

58:41
    Presilovka hostí päť na tri, puk v moci Poggea a diváci na tribúne sa bavia mexickou vlnou.
    57:23 Andrej Meszároš - 7:4

57:23
    Slovan Bratislava dal gól!
    Slovan vyhral buly a pukom od bránkovej čiary do opustenej klietky hostí zápas rozhodol ANDREJ MESZÁROŠ. Asistencia: Marek Viedenský.

57:19
    Švarý zaparkoval jedného z hráčov súpera na mantinel, bolo to čisté, no pomstiť kolegu prišiel Gračiov, ktorý dostal dve minúty za hrubosť a pre mňa nepochopiteľne dostal dve plus dve minúty aj Švarný za napadnutie zozadu a hrubosť.

56:47
    Slovan vyhodil puk von z pásma, no ten skončil v rohu klziska.

56:27
    Kasutin na striedačke, Torpedo hrá power play bez brankára a šesť mužov na ľade.

56:27
    Ďaloga dve minúty za nedovolené bránenie, presilovú hru si zahrá teraz Torpedo.

56:27
    Ďaloga si to rozdal s Veriajevom a budeme vylučovať.

56:10
    Zakázané uvoľnenie Torpedo, hra sa nám sťahuje pred Kasutina.
    54:46 Jevgenij Gračjov - 6:4

54:46
    Torpedo Novgorod dalo gól!
    Torpedo sa nevzdáva a po akcii z pravej strany puk po skrumáži spred bránkoviska do siete domácich poslal JEVGENIJ GRAČJOV. Asistencie: Kirill Urakov a Vjačeslav Kuliomin.

53:48
    Švarný vystrelil spoza kruhov, Kasutin šiel do pokľaku a puk ľavým betónom poslal k mantinelu, Torpedo ho má pod kontrolou.
    52:58 Jakub Valský - 6:3

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 25. Švarný (Taffe), 43. Nedorost (Meszároš), 47. Jeglič (Nedorost, Viedenský), 52. Taffe (Meszároš), 53. Plastino (Cheechoo), 53. Valský (Luža, Kubalík), 58. Meszároš (Viedenský) – 17. Rasskazov (Mozer), 29. Daugavinš (Galuzin, Norman), 35. Pettersson, 55. Gračjov (Urakov, Kuljomin)

HC SLOVAN Bratislava: Pogge (Brust) – Švarný (A), Plastino, Luža, Meszároš (C), Kundrátek, Ďaloga, Pokorný, Bačík – Nedorost, Taffe, Jeglič – Lušňák, Chipchura, Cheechoo – Valský, Viedenský (A), Kubalík – Skalický, Zigo, Šiška
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Proskuriakov) – Norman, Aliajev, Rasskazov, Kalašnikov, D. Siomin (A), Žerdev, Gračov, Veriajev – Galuzin (A), Daugaviņš, Osipov – Mozer, Pettersson, I. Višnevskij – Ashton, Potapov (C), Jegoršev – Urakov, Kuliomin, Lofquist

Rozhodca: Kulakov, Olenin – Gordenko, Sysujev

Diváci: 8.773