KHL
Chabarovsk – Viťaz 1:3 (kon.) | Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 2:0 (kon.) | Jaroslavľ – D. Moskva 2:3 (kon.)
Záhreb – Soči 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Novgorod sk 7:4 (kon.)
HC Slovan Bratislava
7:4 (0:1, 1:2, 6:1)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Pondelok 29.08.2016, 19:05 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

57:19
    Švarý zaparkoval jedného z hráčov súpera na mantinel, bolo to čisté, no pomstiť kolegu prišiel Gračiov, ktorý dostal dve minúty za hrubosť a pre mňa nepochopiteľne dostal dve plus dve minúty aj Švarný za napadnutie zozadu a hrubosť.

56:27
    Ďaloga dve minúty za nedovolené bránenie, presilovú hru si zahrá teraz Torpedo.

51:09
    Za zovretie puku sedí na trestnej ďalší hráč hostí a Slovan hrá svoju presilovku.

49:23
    Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a trest dve minúty pre Jegorševa, to znamená presilovku pre Slovan.

38:41
    Norman dostal dve minúty za držanie a už sedí na trestnej, Slovan má v závere tretiny k dispozícii presilovú hru.

34:14
    Plastino dostal dve minúty za vystrelenie hokejky protihráčovi a Torpedo hrá opäť presilovku.

33:52
    Nedorost sa hnevá, jeho súper pustil hokejku, arbitri tam videli sekanie a Torpedo si zahrá druhú presilovú hru v zápase.

30:10
    Hákovanie v podaní Nedorosta, ktorý opúšťa hraciu plochu, presilová hra, štvrtá v zápase, no prvá pre Torpedo.

20:09
    Faul kolenom a dve minúty pre Aliajeva, presilovka pre Slovan, dnes už tretia.

17:32
    Podrazenie v podaní Žerdeva, druhá presilová hra v zápase a opäť pre Slovan. Kto z belasých skráti Nikolajovi pobyt na lavici hanby?

09:24
    Ashton za seknutie opúšťa hraciu plochu, presilovú hru si ako prvý v zápase zahrá Slovan.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 25. Švarný (Taffe), 43. Nedorost (Meszároš), 47. Jeglič (Nedorost, Viedenský), 52. Taffe (Meszároš), 53. Plastino (Cheechoo), 53. Valský (Luža, Kubalík), 58. Meszároš (Viedenský) – 17. Rasskazov (Mozer), 29. Daugavinš (Galuzin, Norman), 35. Pettersson, 55. Gračjov (Urakov, Kuljomin)

HC Slovan Bratislava: Pogge (Brust) – Švarný (A), Plastino, Luža, Meszároš (C), Kundrátek, Ďaloga, Pokorný, Bačík – Nedorost, Taffe, Jeglič – Lušňák, Chipchura, Cheechoo – Valský, Viedenský (A), Kubalík – Skalický, Zigo, Šiška
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Proskuriakov) – Norman, Aliajev, Rasskazov, Kalašnikov, D. Siomin (A), Žerdev, Gračov, Veriajev – Galuzin (A), Daugaviņš, Osipov – Mozer, Pettersson, I. Višnevskij – Ashton, Potapov (C), Jegoršev – Urakov, Kuliomin, Lofquist

Rozhodca: Kulakov, Olenin – Gordenko, Sysujev

Diváci: 8.773