Znojmo – Mníchov 3:4 (kon.) | Junosť Minsk – Växjö 4:3 (po pr.) | Linz – Košice sk 3:4 (kon.)
Lugano – Tappara 1:3 (kon.)
Steinbach Black Wings Linz
3:4 (1:0, 2:1, 0:3)
HC Košice
Utorok 23.08.2016, 19:30 • Keine Sorgen Eisarena Linz • Liga majstrov • Skupina M

53:55
    Za hrubosť dostávajú tresty Brett Palin a Ivan Jankovič. Obaja po dve minúty.

52:22
    Košice budú hrať presilovku. Fabio Hofer dostáva menší trest za držanie.

45:15
    Oceliari získavajú presilovku. Daniel Oberkofler je potrestaný za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

36:39
    Jeden trest pre domácich sa skončil, ďalší môže začať. Za hákovanie je na dve minúty vykázaný Marc-André Dorion.

34:31
    Košice si zahrajú presilovku. Za podrazenie odchádza na dve minúty Dan DaSilva.

29:53
    Košice sa budú brániť vo štvorici. Eduard Šedivý dostáva dve minúty za podrazenie.

26:51
    Linz bude hrať presilovú hru. Hráčska lavica HC Košice dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade.

23:54
    Teraz však bude mať slovenský zástupca presilovku. Dorion dostáva dve minúty za hákovanie.

12:45
    Košice môžu vyrovnať. Majú výhodu v podobe presilovej hry. Patrick Spannring dostáva trest za nedovolené bránenie.

08:22
    Košice sa budú musieť brániť v trojici. Jiří Vašíček dostáva dve minúty za krosček.

07:02
    Prvú presilovku v zápase budú mať domáci. Peter Bartoš dostáva dve minúty za podrazenie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 13. DaSilva (Broda, Hisey), 27. DaSilva (Hisey), 32. Lebler (Piché, McLean) – 38. Bartánus (Šedivý), 44. Suja (Nagy), 47. Šedivý (Bicek), 56. Bartánus

Steinbach Black Wings Linz: Ouzas (Janny) – Palin, Piché, R. Lukas, Dorion, Altmann, Kirchschläger, Fechtig, Mayrhauser – Hofer, McLean (A), Lebler – Broda, Hisey, DaSilva – Schofield, Gaffal, Oberkofler (A) – P. Lukas (C), Loik, Spannring
    HC Košice: Habal (Kopřiva) – Deyl, Vašíček, Šedivý, Jankovič, Šmach, Dudáš, Matejka – Suja, Nagy (C), Spilar (A) – Bicek, Hruška, Bartánus – Varga, Boltun, Hovorka – Bartoš (A), Klíma, Milý – Hričina