Znojmo – Mníchov 3:4 (kon.) | Junosť Minsk – Växjö 4:3 (po pr.) | Linz – Košice sk 3:4 (kon.)
Lugano – Tappara 1:3 (kon.)
Steinbach Black Wings Linz
3:4 (1:0, 2:1, 0:3)
HC Košice
Utorok 23.08.2016, 19:30 • Keine Sorgen Eisarena Linz • Liga majstrov • Skupina M

To čo predviedli Košice v tretej tretine, je naozaj fantastické. V 44. minúte znížil Suja, následne vyrovnal Šedivý a na konečných 3:4 pre Košice skóroval Bartánus. Košičania sa teda radujú z prvých troch bodov v skupinovej fáze hokejovej Ligy majstrov.

Ďakujeme, že ste sledovali náš prenos. Pekný večer! (21:49:04)

59:12
    Linz hrá s prázdnou bránkou!

58:04
    Košice sa zatiaľ bránia úspešne a nepúšťajú súpera do vyložených šancí. Tréner Linzu sa zatiaľ neodhodlal odvolať gólmana Ouzasa.

57:03
    Košice musia vydržať už necelé tri minúty a môžu oslavovať prvé tri body v tomto ročníku Ligy majstrov.

56:18
    Linz okamžite odpovedá! Hostia sa dostali pred bránku súpera a dostali sa do príležitostí. Brankár Habal však odolal.
    55:20 Marek BARTÁNUS - 3:4

55:20
    Košice dali gól!
    Košičania skvelo otočili zápas a dostávajú sa do vedenia! Tak to je naozaj skvelé! MAREK BARTÁNUS si vzal puk v strednom pásme po nepresnej rozohrávke hostí, prikorčuľoval k ľavému kruhu a strelou švihom pod Ouzasovu vyrážačku puk gólmanovi Linzu prepadol!
    Bez asistencie.

53:55
    Za hrubosť dostávajú tresty Brett Palin a Ivan Jankovič. Obaja po dve minúty.

53:52
    Šedivý nepríjemne nahodil puk od modrej čiary a Ouzasovi chvíľu trvalo, kým ho mal v moci. Následne sa pred bránkou odohrala strkanica, ktorá bude ukončená trestami hlavných rozhodcov.

53:08
    Spilar prihral pred bránkovisko Sujovi, ktorý to však mal na opačnú stranu hokejky, a preto nedokázal vôbec vystreliť.

52:22
    Košice budú hrať presilovku. Fabio Hofer dostáva menší trest za držanie.

51:36
    V posledných piatich minútach nesledujeme prílišnú aktivitu v útočení, čo sa týka oboch tímov. Hráči chcú viac brániť, ako útočiť.

50:28
    Spilar si nakorčuľoval po pravom krídle, ale následne dostal od Deyla iba nepresnú prihrávku.

48:25
    Bartoš potiahol puk do útočnej tretiny, ale so spoluhráčom sa zasekol v rohu klziska aj s ďalšími dvoma protihráčmi.

47:21
    Na pozore sa však po dlhšom čase musel mať aj gólman Habal, ktorý bol v pohotovosti počas výletu Leblera v útočnom pásme.
    46:54 Eduard ŠEDIVÝ - 3:3

46:54
    Košice skvelo vyrovnávajú na 3:3 vďaka presilovej hre! EDUARD ŠEDIVÝ si spracoval puk na osi ihriska na modrej čiare a tvrdou delovkou prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste!
    Asistencia: Jiří Bicek.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 13. DaSilva (Broda, Hisey), 27. DaSilva (Hisey), 32. Lebler (Piché, McLean) – 38. Bartánus (Šedivý), 44. Suja (Nagy), 47. Šedivý (Bicek), 56. Bartánus

Steinbach Black Wings Linz: Ouzas (Janny) – Palin, Piché, R. Lukas, Dorion, Altmann, Kirchschläger, Fechtig, Mayrhauser – Hofer, McLean (A), Lebler – Broda, Hisey, DaSilva – Schofield, Gaffal, Oberkofler (A) – P. Lukas (C), Loik, Spannring
    HC Košice: Habal (Kopřiva) – Deyl, Vašíček, Šedivý, Jankovič, Šmach, Dudáš, Matejka – Suja, Nagy (C), Spilar (A) – Bicek, Hruška, Bartánus – Varga, Boltun, Hovorka – Bartoš (A), Klíma, Milý – Hričina