Hull City – Leicester 2:1 (kon.) | Burnley – Swansea 0:1 (kon.) | Crystal Palace – West Bromwich 0:1 (kon.)
Everton – Tottenham 1:1 (kon.) | Middlesbrough – Stoke City 1:1 (kon.) | Southampton – Watford 1:1 (kon.)
Manchester City – Sunderland 2:1 (kon.)
Manchester City
2:1 (1:0)
Sunderland AFC
Sobota 13.08.2016, 18:30 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 1. kolo

Držanie lopty: 77 % : 23 %.
    Strely na bránu: 4:3. Strely mimo: 8:2. Rohové kopy: 9:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:11. (20:25:37)

Pep Guardiola a Manchester City to dokázal. Španielsky kormidelník natiahol svoju sériu víťazných otváracích zápasov. Sunderlandu sa podarilo vyrovnať zásluhou Defoa v 71. minúte a vyzeralo to tak, že domáci dnes získajú len bod. Potom však prišiel na trávnik Kelechi Iheanacho, ktorý dopomohol k vlastnému gólu McNaira, ktorý rozhodol o tom, že tri body ostávajú v Manchestri.

Ďakujem vám za pozornosť.

90+5

90+4
    Ubiehajú posledné sekundy zápasu, Fernandinho odvrátil loptu na roh. V šestnástke City je aj gólman Sunderlandu.

90+4
    Raheem Sterling bol vyhlásený za najlepšieho hráča dnešného zápasu.

90+3
    Domáci sa opäť zavreli a snažia sa výhru ubrániť.

90+2
    Caballero musel vybehnúť z brány, pretože za odrazenou loptou bežal McNair, ktorý by chcel napraviť vlastný gól.

90+2
    Do konca zápasu ostávajú už len dve minúty, hostia tlačia súpera.

90+1
    Aleksandar Kolarov zbadal za taktický faul žltú kartu.

90+1
    Ten rozohrali domáci nakrátko, no pokračujú v kombinácii na útočnej polovici.

90
    Kelechi Iheanacho mal po chybe hostí na kopačke mečbol, no z otočky Mannoneho neprekonal! Nasleduje roh.

90
    Sunderland zahrával štandardku, ale lopta skončila pri Delphovi, ktorý ju odpálil až na druhú stranu.
    90.

90
    Začala ubiehať posledná minúta riadneho hracieho času, po ktorom by mali prísť aspoň tri minúty nadstaveného času.

89
    Lopta nebezpečne padla, no spred brány ju odkopol Fabian Delph.

88
    Pri lopte je Sunderland, ktorý chce opäť vyrovnať. Teraz pôjde do vápna dlhý aut.
    87. Paddy McNair (MAC) - 2:1

87
    Manchester City dal gól!
    Domáci sa krátko pred koncom dostávajú nazad do vedenia! Center z pravej strany nadvihol nohou Iheanacho do PADDYHO MCNAIRA, ktorý loptu nešťastným spôsobom vrazil do vlastnej brány!