Zlaté Moravce – Senica | 0:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – Trenčín | 2:3 (kon.) | | | Podbrezová – Michalovce | 1:0 (kon.) |
Žilina – Myjava | 1:0 (kon.) | | | Ružomberok – Slovan Bratislava | 3:2 (kon.) | | | Trnava – Prešov | 2:0 (kon.) |
L. Mikuláš – Košice | 0:1 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Bardejov | 1:3 (kon.) | | | R. Sobota – Lok. Košice | 0:2 (kon.) |
Lipany – Poprad | 1:3 (kon.) | | | Haniska – MFK Zvolen | 2:2 (kon.) | | | Martin – Nové Mesto n/V | 1:5 (kon.) |
Nitra – Skalica | 1:4 (kon.) |
Zlín – Liberec | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Karviná | 1:2 (kon.) | | | Jablonec – Slovácko | 2:2 (kon.) |
Brno – Teplice | 0:0 (kon.) | | | Bohemians – Sparta Praha | 0:2 (kon.) |
Portugalsko – Nemecko | 0:4 (kon.) | | | Nigéria – Dánsko | 2:0 (kon.) |
Kanada – Francúzsko | 1:0 (kon.) | | | Brazília – Austrália | 0:0 (7:6 po pen.) |
Hull City – Leicester | 2:1 (kon.) | | | Burnley – Swansea | 0:1 (kon.) | | | Crystal Palace – West Bromwich | 0:1 (kon.) |
Everton – Tottenham | 1:1 (kon.) | | | Middlesbrough – Stoke City | 1:1 (kon.) | | | Southampton – Watford | 1:1 (kon.) |
Manchester City – Sunderland | 2:1 (kon.) |
Charleroi – Gent | 1:1 (kon.) | | | Mechelen – Kortrijk | 0:0 (kon.) | | | Westerlo – Eupen | 1:2 (kon.) |
Genk – Waasland-Beveren | 2:2 (kon.) |
Moreirense – Ferreira | 1:1 (kon.) | | | Lisabon – Marítimo | 2:0 (kon.) | | | Tondela – Benfica | 0:2 (kon.) |
FC Ural – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) | | | Samara – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) | | | Kazaň – S. Moskva | 1:1 (kon.) |
Bordeaux – Saint-Étienne | 3:2 (kon.) | | | Montpellier – Angers | 1:0 (kon.) | | | Dijon – Nantes | 0:1 (kon.) |
Caen – Lorient | 3:2 (kon.) |
Pardubice – Žižkov | 2:1 (kon.) | | | Prostějov – Sigma Olomouc | 1:1 (kon.) | | | Táborsko – Varnsdorf | 1:0 (kon.) |
Vlašim – Znojmo | 2:5 (kon.) | | | Opava – Frýdek-Místek | 4:2 (kon.) |
Ried – Salzburg | 0:2 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Admira Wacker Mödling | 4:0 (kon.) | | | Rheindorf Altach – St. Pölten | 3:1 (kon.) |
Mattersburg – Wolfsberger | 3:1 (kon.) |
Excelsior – Groningen | 2:0 (kon.) | | | Amsterdam – Kerkrade | 2:2 (kon.) | | | Arnhem – Den Haag | 1:2 (kon.) |
Zwolle – Sparta Rotterdam | 0:3 (kon.) |
Inter – Celtic | 2:0 (kon.) |
Arka – Śląsk | 2:0 (kon.) | | | Górnik Ł. – Légia Varšava | 1:0 (kon.) | | | Pogoń – Termalica | 5:0 (kon.) |
koniec
Burnley FC
0:1
(0:0)
Swansea City
Róbert Gašpárek
Góly:
82. Fer
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 4:6. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 9:13.
Rozhodca: Moss – McDonough, Halliday
Diváci:
Karty: 42. D. Jones (BLY), 68. S. Ward (BLY), 80. Lowton (BLY) – 53. Amat (SWN), 90. F. Fernández (SWN)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 4:6. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 9:13.
Burnley FC:
Heaton (C) – Lowton, M. Keane, Mee, S. Ward – Arfield (75. Gudmundsson), Marney, D. Jones (87. Jutkiewicz), Boyd – Gray, Vokes.
Náhradníci: Robinson – Kightly, Jutkiewicz, Ulvestad, Gudmundsson, Tarkowski, Darikwa.
Tréner:
Swansea City: Fabiański – Naughton, Amat, F. Fernández, Kingsley – Cork, Britton (C) (60. G. Sigurdsson), Fer – Routledge (87. Rangel), F. Llorente, Barrow (65. Montero).
Náhradníci: Nordfeldt – van der Hoorn, Dyer, Montero, Rangel, G. Sigurdsson, Fulton.
Tréner:
Náhradníci: Robinson – Kightly, Jutkiewicz, Ulvestad, Gudmundsson, Tarkowski, Darikwa.
Tréner:
Swansea City: Fabiański – Naughton, Amat, F. Fernández, Kingsley – Cork, Britton (C) (60. G. Sigurdsson), Fer – Routledge (87. Rangel), F. Llorente, Barrow (65. Montero).
Náhradníci: Nordfeldt – van der Hoorn, Dyer, Montero, Rangel, G. Sigurdsson, Fulton.
Tréner:
Rozhodca: Moss – McDonough, Halliday
Diváci:
Odo mňa to je na dnes všetko. Ja ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. Zápasom vás sprevádzal Róbert Gašpárek. (17:57:26)
Strely na bránu: 2:9.
Strely mimo: 4:6.
Rohové kopy: 7:4.
Ofsajdy: 3:2.
Fauly: 9:13.