Žilina – Trenčín 2:4 (kon.) | Neugersdorf – Liberec 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Pardubice 3:0 (kon.)
Ústí n. L. – Liberec jun. 7:2 (kon.) | Skalica – Ostrava 1:3 (kon.) | Jihlava – Táborsko 3:0 (kon.)
Jablonec – Bohemians 1:0 (kon.) | Slovácko – Senica 1:1 (kon.) | Žilina – Trenčín 3:3 (kon.)
Liberec – Budissa Budyšín 5:0 (kon.) | Vlašim – ČAFH 1:0 (kon.) | Zlín – Dunajská Streda 2:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Zlín 0:0 (zruš.) | Honvéd Budapešť – Podbrezová 0:1 (kon.) | Karviná – Zabrze 1:1 (kon.)
Blansko – Brno 0:3 (kon.) | DVTK – Zlaté Moravce 2:0 (kon.) | Slavia – KF Teuta 0:0 (zruš.)
1.FC Slovácko
1:1 (1:1)
FK Senica
cz Sobota 25.06.2016, 11:00 • Širůch, Staré Město • Prípravný zápas

90
    Tomáš Zajíc však mohl být proti, když dostal přihrávku za obranu Senice a šel sám na brankáře Placha, který mu střelu k tyči reflexivně vyrazil i jěho druhý zásah byl úspěšný.

87
    Adam Morong měl na kopačce na konci zápasu branku, byl v pokutovém území zcela sám, ale balon namířil jen do dobře postaveného Daňka, který bylon vyrazil.

78
    Senica mohla jít do vedení, prudký střílený centr však nedokázal usměrnit do branky Dolný, který míč trefil patou.

41
    Senica dala gól! I na druhé straně je úspěšný exekutor pokutového kopu. RUIS LOPEZ PIRULO nasměřoval míč přesně k tyči, brankář Heča skákal na opačnou stranu.

40
    Také Senica bude zahrávat pokutový kop po faulu domácího hráče.

35
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    FRANCIS KONÉ jako první otvírá účet dnešního utkání proměněnou penaltou, když poslal brankáře Placha na opačnou stranu.

34
    Igor Gonchat viděl z rukou sudího Ogrodníka žlutou kartu.

34
    Domácí celek bude kopat pokutový kop po ruce Gonchara v pokutovém území.

28
    Na druhé straně po centru z pravé strany hlavičkoval Koné ve slibné pozici jen do náruče brankáře Placha.

6
    Slovácko zahrávalo první rohový kop. Havlík nacentroval míč na hlavu Koného, který z malého vápna netrefil hostující svatyni.

Tomáš Kučera

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.

Góly: 35. Koné (pen.) – 41. Pirulo (pen.)

Karty:   34. Gonchar (SEN)

1.FC Slovácko: 1. poločas: Heča – Šumulikoski, Hofmann, Hlúpik, Diviš, Daníček, Břečka, Havlík, Reinberk, Chýla, Koné
    2. poločas: Daněk – Hofmann, Břečka, Chýla (78. Mareš), Daníček (78. Ťok), Šimko, Kalouda, Sadílek, Kerbr, Zajíc, Biolek

Náhradníci: Daněk – Kalouda, Ťok, Mareš, Biolek, Šimko, Zajíc, Sadílek, Kerbr

FK Senica: Plach – Delgado, Gonchar, Šmehýl, Ruis Lopez, Mráz, Košťál, Pillár, Hušek, Čunta, Turyna
    Náhradníci: Šulla – Dolný, Březina, Almasi, Morong, Leško, Korosin,

Rozhodca: Ogrodník – Tomanec, Drozdy