Žilina – Trenčín 2:4 (kon.) | Neugersdorf – Liberec 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Pardubice 3:0 (kon.)
Ústí n. L. – Liberec jun. 7:2 (kon.) | Skalica – Ostrava 1:3 (kon.) | Jihlava – Táborsko 3:0 (kon.)
Jablonec – Bohemians 1:0 (kon.) | Slovácko – Senica 1:1 (kon.) | Žilina – Trenčín 3:3 (kon.)
Liberec – Budissa Budyšín 5:0 (kon.) | Vlašim – ČAFH 1:0 (kon.) | Zlín – Dunajská Streda 2:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Zlín 0:0 (zruš.) | Honvéd Budapešť – Podbrezová 0:1 (kon.) | Karviná – Zabrze 1:1 (kon.)
Blansko – Brno 0:3 (kon.) | DVTK – Zlaté Moravce 2:0 (kon.) | Slavia – KF Teuta 0:0 (zruš.)
DVTK
2:0 (1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Sobota 25.06.2016, 17:30Prípravný zápas

Dámy a páni, druhý polčas sa skončil s konečným výsledok 2:0 pre domácich. Naši si zo zápasu bohužiaľ odvážajú namiesto víťazstva do autobusu iba jednú žltú kartu.

Prajem Vám príjemný zvyšok tohto veľmi horúceho dňa. (19:15:32)

90

83
    Z. Moravciam to zatiaľ nevychádza. Stále vedú v počte prevedených útokov na bránku, no maďari sú aj s menším počtom striel efektívnejší. Zatiaľ čo domáci zo 4 striel na bránku trafili 2 najpresnejšie ako mohli, chlapci zo Z. Moraviec svoje 2 strely priamo na bránku nepremenili a 2 pálili mimo priestoru troch žrdí.

76
    Tím DVTK dal gól!

63
    Hráč FC ViOn Zlaté Moravce dostal žltú kartu.

60
    Zdá sa, že domáci po svojom úvodnom góle prebrali všetku iniciatívu na ihrisku a sú "na koni" – aspoň tak hovorí nepriaznivá štatistika pohybu a útokov Z. Moraviec.

46

45

43
    Tesne pred koncom prvého polčasu FC ViOn Zlaté Moravce štatisticky vedie nad svojim súperom na maďarskom trávniku v pomere útokov na bránku 27:15. Na rohové kopy je bilancia o niečo menšia, no stále priaznivá pre slovenský celok a to v pomere 7:0

36

24
    Zápas sa odohráva v pomerne pokojnom tempe, štatisticky presne o 8 útočných akcií na bránku súpera vedie hosťujúci celok Z. Moraviec.

10
    Po 10 minútach hry podľa štatistík môžeme hovoriť o pomerne vyrovnanom stretnutí na maďarskej pôde.

1

Dámy a páni, z tohto duelu sa video nevyrába, preto vám prinesieme iba informácie o aktuálnom stave.

Ďakujeme za porozumenie.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..