Trnava – Senica | 2:0 (kon.) | | | Skalica – Podbrezová | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Zlaté Moravce | 1:1 (kon.) |
Slovan Bratislava – Ružomberok | 3:1 (kon.) |
Bardejov – Sereď | 1:0 (kon.) | | | R. Sobota – Spiš. N. Ves | 3:1 (kon.) | | | Haniska – Poprad | 1:3 (kon.) |
B. Bystrica – Nové Mesto n/V | 1:0 (kon.) | | | Prešov – Slovan Bratislava U21 | 2:0 (kon.) |
Liberec – Sigma Olomouc | 2:1 (kon.) | | | Ostrava – Slovácko | 2:1 (kon.) | | | Jihlava – Teplice | 2:1 (kon.) |
Slavia – Jablonec | 0:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Dukla Praha | 2:2 (kon.) | | | Zlín – Plzeň | 1:2 (kon.) |
West Ham – Arsenal | 3:3 (kon.) | | | Aston Villa – Bournemouth | 1:2 (kon.) | | | Swansea – Chelsea | 1:0 (kon.) |
Watford – Everton | 1:1 (kon.) | | | Southampton – Newcastle | 3:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Norwich | 1:0 (kon.) |
Manchester City – West Bromwich | 2:1 (kon.) |
Real Madrid – Eibar | 4:0 (kon.) | | | Espanyol – Atlético Madrid | 1:3 (kon.) | | | Sociedad – Barcelona | 1:0 (kon.) |
Real Betis – Levante | 1:0 (kon.) |
Hamburger – Darmstadt | 1:2 (kon.) | | | Stuttgart – Bayern | 1:3 (kon.) | | | Brémy – Augsburg | 1:2 (kon.) |
Frankfurt – Hoffenheim | 0:2 (kon.) | | | Ingolstadt – Mönchengladbach | 1:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Mainz | 1:1 (kon.) |
Frosinone – Inter | 0:1 (kon.) | | | Chievo – Carpi FC | 1:0 (kon.) | | | Sassuolo – CFC Janov | 0:1 (kon.) |
AC Miláno – Juventus | 1:2 (kon.) |
Brugge – Gent | 2:0 (kon.) | | | Mechelen – Lokeren | 2:1 (kon.) | | | Mouscron – Waasland-Beveren | 0:0 (kon.) |
Charleroi – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) |
Coimbra – Benfica | 1:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Saransk | 7:1 (kon.) | | | Perm – Zenit | 0:2 (kon.) | | | Kazaň – FK Dinamo Moskva | 4:1 (kon.) |
Guingamp – Paríž | 0:2 (kon.) | | | Angers – GFC Ajaccio | 0:0 (kon.) | | | Saint-Étienne – Troyes | 1:0 (kon.) |
Caen – Lorient | 1:2 (kon.) | | | Remeš – Nantes | 2:1 (kon.) | | | Toulouse – Bastia | 4:0 (kon.) |
Sokolov – Opava | 1:1 (kon.) | | | Třinec – Karviná | 1:1 (kon.) | | | Táborsko – Frýdek-Místek | 0:1 (kon.) |
Ústí n. L. – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) |
Sturm Graz – Rheindorf Altach | 4:1 (kon.) | | | Wolfsberger – Rapid Viedeň | 2:2 (kon.) | | | Ried – Mattersburg | 1:0 (kon.) |
Austria – Grodig | 0:2 (kon.) |
Excelsior – Heracles | 1:3 (kon.) | | | Cambuur – Amsterdam | 0:1 (kon.) | | | Arnhem – Den Haag | 2:2 (kon.) |
Eindhoven – Willem II | 2:0 (kon.) |
Gliwice – Jagiellonia | 2:0 (kon.) | | | Wisla Kraków – Zagłębie | 1:1 (kon.) | | | Podbeskidzie – Termalica | 2:0 (kon.) |
Korona – Zabrze | 2:1 (kon.) | | | Gdańsk – Ruch Chorzów | 2:0 (kon.) | | | Śląsk – Kraków | 2:1 (kon.) |
Pogoń – Légia Varšava | 0:0 (kon.) | | | Górnik Ł. – Lech Poznań | 0:1 (kon.) |
koniec
FC Slovan Liberec
2:1
(1:0)
SK Sigma Olomouc
90+2
|
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Marek Bakoš, přichází Matěj Pulkrab.
|
|
83
|
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kevin Luckassen, přichází Herolind Shala.
|
|
81
|
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Martin Hála, přichází Tomáš Malec.
|
|
78
|
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Daniel Bartl, přichází Dmitrij Jefremov.
|
|
67
|
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Jakub Plšek, přichází David Houska.
|
|
59
|
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Jakub Petr, přichází Tomáš Zahradníček.
|
Góly:
2. Luckassen (Coufal), 77. Folprecht (Bakoš) – 69. Ševčík (Hála)
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 9:3.
Rozhodca: Ardeleanu – Pelikán, Vlasjuk
Diváci: 3398
Karty: 18. Folprecht (LIB), 89. Jefremov (LIB), 90+5. Pulkrab (LIB) – 31. Ordoš (OLO), 37. Hála (OLO) 90+5. M. Buchta (OLO)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 9:3.
FC Slovan Liberec:
Koubek – Coufal, Hovorka, Pokorný (C), Sýkora – Breite, Folprecht – Bartl (78. Jefremov), Bakoš (90+2. Pulkrab), Vůch – Luckassen (83. Shala).
Náhradníci: Hladký – Ljulka, Shala, Bláha, Jefremov, Pulkrab, Obročník.
Tréner:
SK Sigma Olomouc: M. Buchta (C) – Hála (81. Malec), Šindelář, Radaković, Falta – Navrátil, Ševčík, Plšek (67. Houska), Ordoš, Petr (59. Zahradníček) – Chorý.
Náhradníci: Reichl – Štěpán, Houska, Štěrba, Vepřek, Zahradníček, Malec.
Tréner:
Náhradníci: Hladký – Ljulka, Shala, Bláha, Jefremov, Pulkrab, Obročník.
Tréner:
SK Sigma Olomouc: M. Buchta (C) – Hála (81. Malec), Šindelář, Radaković, Falta – Navrátil, Ševčík, Plšek (67. Houska), Ordoš, Petr (59. Zahradníček) – Chorý.
Náhradníci: Reichl – Štěpán, Houska, Štěrba, Vepřek, Zahradníček, Malec.
Tréner:
Rozhodca: Ardeleanu – Pelikán, Vlasjuk
Diváci: 3398
Jakub Martínek
@MartinekJakub