3:1 (0:0, 3:0, 0:1)
Česko
cz Sobota 02.04.2016, 11:00 • Lenzerheide • Reprezentácia do 17 rokov

Ode mě je to vše, přeji hezký zbytek víkendu. (13:23:51)

Češi se tak ve třech utkáních pokaždé museli smířit s prohrou, když nejprve podlehli Švýcarsku 1:2 v prodloužení, ve druhém utkání 1:3 a do třetice znovu 1:3.

Českému výběru se podařilo v závěrečné třetině ještě snížit náskok týmu v červeno-bílé kombinaci, když v přesilové hře dokázal najít Zaettovu slabinu Martin Kaut, na víc už ale čas nezbyl.

52:32
    Chvíli na to ale odjíždí na trestnou lavici také Sven Leuenberger (SUI), který si odsedí dvě minuty za hákování.

52:00
    Jaroslav Dvořák (CZE) míří podruhé v utkání na trestnou lavici. Český bek se provinil nedovoleným bráněním, a tak si odpyká dvě minuty.

51:20
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi snižují náskok domácího výběru a využívají zároveň přesilovou hru! MARTIN KAUT využil dobré přihrávky českého kapitána Jana Kerna a poslal puk přesně mezi tři tyče švýcarské branky. Asistence: Jan Kern.

50:11
    Švýcaři jdou znovu do čtyř! Andreas Döpfner neuhlídal svou hokejku a provinil se hrou vysokou holí. Je tak potrestán dvěma minutami na lavici hanby.

46:34
    Další trest pro Švýcarsko. Yannick Brunner je potrestán menším trestem za podražení.

46:07
    Současně vyloučeni – Nils Seiler (SUI) na dvě minuty za sekání a Jaroslav Dvořák (CZE) na dvě minuty za zdržování hry zalehnutím kotouče.

40:01

Druhou třetinu ovládl domácí výběr, když se chvíli po střídání vlastních brankářů prosadil Ian Derungs, a poté během minuty prostřelili českého gólmana Sebastien Colomb a Riccardo Auriemma.

40:00

39:45
    Dvě minuty si za nedovolené bránění odpyká i Ramon Tanner (SUI). Češi tak budou ve třetí třetině dohrávat přesilovou hru.

34:11
    Tři góly byly na Tomáše Vomáčku trochu moc, a tak přenechává své místo mezi třemi tyčemi Jiřímu Paterovi.

34:11
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    A Švýcaři český faul velmi rychle trestají. RICCARDO AURIEMMA si našel dobré místo ke střele a dostal puk až za Vomáčku. Asistence: Andreas Döpfner, Sven Leuenberger.

33:41
    Jen pár sekund po inkasované brance navíc putuje na trestnou lavici Ondřej Ševčík (CZE), kteří si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

33:31
    Domácí přidávají rychle další branku, když na českého brankáře dokázal vyzrát SEBASTIEN COLOMB. Asistence: Luca Wyss.

Zuzana Spurná

Góly a asistencie: 30. Derungs (Müller), 34. Colomb (Wyss), 35. Auriemma (Döpfner, Leuenberger) – 52. Kaut (Kern)

Švajčiarsko: Messerli (od 30. Zaetta) – Auriemma, Schüpbach, Wüthrich (C), Vouardoux, Ritz, Farner, Brunner – Döpfner, Leuenberger, Derungs, Tanner, Colomb, Seiler, Reymondin, Sablatnig, Gyger, Müller, Zbinden.
    Česko: Vomáčka (Patera) – Šalda, Gaspar, Bednář, Rutar, Ševčík, Zelingr, Kunst – Machala, Kern (C), Kaut, Kalaj, Kondelík, Pour, Eret, Štohanzl, Dvořák, Václavek, Burda, Toman, Wojnar.

Rozhodca: Hebeisen, Paroz – Cattaneo, Lambert