Detroit – Minnesota 3:2 (kon.) | St. Louis – Boston 5:6 (kon.) | Winnipeg – Chicago 4:5 (po pr.)
Colorado – Washington 2:4 (kon.) | Anaheim – Vancouver 2:3 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 0:5 (kon.)
Philadelphia – Ottawa 3:2 (kon.) | LA Kings – Dallas 2:3 (kon.)
Los Angeles Kings
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
Dallas Stars
cz Sobota 02.04.2016, 22:00 • Staples Center, Los Angeles (kapacita 18230 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (01:16:32)

Československá stopa v dnešním zápase:

Aleš HEMSKÝ (DAL) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:43
    Radek FAKSA (DAL) – 0+0, 5 střel, čas na ledě 16:20

Tři hvězdy utkání:

1. PATRICK EAVES (DAL) – 1+0, 3 střely, čas na ledě 11:57
    2. JONATHAN QUICK (LAK) – 36 úspěšných zákroků, 3 inkasované góly, úspěšnost zásahů 92,3%

Největší čas na ledě: Doughty 27:01 – Klingberg 23:49

Branky a nahrávky: 18. Pearson (Schenn, Scuderi), 30. Carter (Toffoli) – 20. Ja. Benn (Sharp, Spezza), 46. Eaves, 56. Jo. Benn (Nemeth, Sceviour). Rozhodčí: O'Rourke, Skilliter – Pancich, Nowak. Diváci: 18230 (vyprodáno).

Vynikající hokejovou podívanou jsme dnes měli možnost sledovat ve Staples Center. Úžasný hokej, kde šance střídala šanci, hra se přelévala ze strany na stranu. Úžasné zákroky předváděli obra brankáři, Jonathan Quick v brance Kings chvílemi přímo čaroval.

Skóre dnešního utkání otevřel v 18. minutě Tanner Pearson, jehož dalekonosná rána překvapila Lehtonena kvůli teči obránce. Ještě do přestávky se ale podařilo v přesilové hře vyrovnat Jamie Benn.

Přesně v polovině základní hrací doby šli Kings znovu do vedení, při hře ve čtyřech na obou stranách se prosadil Jeff Carter. Hosté našli na Quicka recept až v závěrečném dějství, v 46. minutě prokázal důraz na brankovišti Patrick Eaves.

O vítěznou branku se postaral v 56. minutě netradiční střelec, obránce Jordie Benn ranou od modré čáry vymetl všechny pavučiny v Quickově šibenici. Dallas tak v souboji dvou kolosů ze Západní konference uspěl na ledě LA 3:2.

59:52
    Domácí hokejisté se vůbec nemohou dostat do tlaku v útočném pásmu.

59:30
    Cody Eakin vybojoval puk v útočném pásmu, poté ale netrefil odkrytou branku!

59:11
    Colton Sceviour z vlastní modré čáry netrefil prázdnou branku Los Angeles. Poté byla odpískána hra vysokou holí, vhazovat se bude před Lehtonenem.

58:43
    Jonathan Quick míří na střídačku, domácí hráči se pokusí srovnat v šesti hráčích v poli!

58:20
    Už běží poslední dvě minuty třetí třetiny, Jamie Benn opět posílá puk do bezpečné vzdálenosti od Lehtonenovy branky.

57:54
    Klingberg obloučkem vyhodil puk z obranného pásma a Colton Sceviour donutil Quicka k zákroku.

57:31
    Jako bych to zakřikl! Čtvrtá formace domácích si vytvořila velký tlak, po Versteegově střele zůstal puk ležet někde pod Lehtonenem v brankovišti, brankář hostů ale celou situaci zvládl i s pomocí svých spoluhráčů!

57:00
    Hostům se zatím daří držet obranu tak, že se Králové nemohou dostat k nějakým větším šancím.

56:18
    Vincent Lecavalier střílel z levé strany, Lehtonen si s jeho střelou poradil a poté se u branky hostů strhla další mela.

55:57
    Domácím moc času na srovnání nezbývá, se svými střelami neuspěli Alec Martinez ani Dwight King.
    Jordie BENN - 2:3

55:02
    Dallas právě vstřelil branku!
    Hosté se pět minut před koncem ujímají vedení! Colton Sceviour podržel puk za brankou, poté přihrál na modrou čáru, kde Patrik Nemeth rychle nabil JORDIEMU BENNOVI, jehož rána skončila v šibenici Quickovy branky! Skvělou práci na brankovišti odvedl Patrick Eaves. Asistence: Patrik Nemeth a Colton Sceviour.

54:18
    Drew Doughty z pravé strany servíroval puk před branku, kde se ho ovšem zmocnil hostující obránce Johns.

Adam Lacek

Góly a asistencie: 18. Pearson (Schenn, Scuderi), 30. Carter (Toffoli) – 20. Ja. Benn (Sharp, Spezza), 46. Eaves, 56. Jo. Benn (Nemeth, Sceviour)

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – McNabb, Doughty, Muzzin, Martinez, Scuderi, Schenn – Pearson, Kopitar, Brown (C) – Lucic, Carter, Toffoli – King, Lewis, Versteeg – Clifford, Lecavalier, Andreoff. Trenér: Darryl Sutter.
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski, Klingberg, Nemeth, Jo. Benn, Oduya, Johns – Ja. Benn (C), Eakin, Sharp – Janmark, Spezza, Ničuškin – Roussel, Faksa, Hemský – Sceviour, Fiddler, Eaves. Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodca: O'Rourke, Skilliter – Pancich, Nowak

Diváci: 18230 (vyprodáno)