Detroit – Minnesota 3:2 (kon.) | St. Louis – Boston 5:6 (kon.) | Winnipeg – Chicago 4:5 (po pr.)
Colorado – Washington 2:4 (kon.) | Anaheim – Vancouver 2:3 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 0:5 (kon.)
Philadelphia – Ottawa 3:2 (kon.) | LA Kings – Dallas 2:3 (kon.)
Winnipeg Jets
4:5 (1:2, 1:1, 2:1 - 0:1)
Chicago Blackhawks
cz Sobota 02.04.2016, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL
    Malý vlajkonoš jistě sní o tom, že dres Winnipeegu navlékne i v NHL.

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný víkend! (05:07:07)

Ještě doplním, že dnešní utkání sledovalo 15 294 diváků!

Střely na branku: 32 – 27

Je dobojováno! Bláznivé utkání pro sebe nakonec urvalo Chicago! Po minutě hry v prodloužení vystřelil Chicagu bonusový bod Brent Seabrook! Dnešní utkání sedlo hlavně třem mužům! Na straně Winnipegu zářili Blake Wheeler a Dustin Byfuglien, zatímco v týmu Chicaga odehrál parádní utkání Artěmij Panarin! Na Winnipegu je vidět, že si závěr sezóny opravdu užívá. Celá hala se dnes dobře bavila skvělým hokejem. Chicago si nakonec odváží dva body za vítězství 5:4 v prodloužení!

61:01 Brent SEABROOK - 4:5

61:01
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Napotřetí už to Ondřeji Pavelcovi nevyšlo! Domácí nevyužili přečíslení 2 na 1! Artěmij Panarin potáhl kotouč do útočného pásma, předložil jej na hůl BRENTA SEABROOKA, jež bez problémů zakončil do poloodkryté branky Winnipegu! Asistence: Artěmij Panarin, Jonathan Toews.

60:44
    Kane jel sám na Pavelce, zvolil střelu na vzdálenější tyč, ale český brankář znovu podržel svůj celek ve hře o bonusový bod!

60:10
    Úvodní vhazování opanovalo Chicago. Kane okamžitě našel Toewse, který si vylámal zuby na Pavelcovi. Dobrý start hostujícího celku.

60:01

Střely na branku: 32 – 24

Je tomu skutečně tak! Domácím se zásluhou Byfugliena podařilo vyrovnat! Wheeler poté dokonce poslal Winnipeg do vedení, ale Panarin čtyři minuty před koncem základní hrací doby vyrovnal na 4:4! O vítězi utkání tedy rozhodne buď pětiminutové prodloužení 3 na 3 nebo následné samostatné nájezdy!

60:00

59:35
    Byfuglien sevřel kotouč rukavicí. Hra se proto přerušuje. O vítězi dnešního utkání podle všeho rozhodne prodloužení.

58:46
    Dustin Byfuglien atakoval tvrdým hitem Tomáše Fleischmanna. Podle rozhodčích bylo vše čisté. Tento ukázkový hit musel Fleischmanna pořádně bolet.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 9. Petan (Armia, Copp), 33. Wheeler (Ehlers, Byfuglien), 46. Byfuglien (Wheeler, Scheifele), 52. Wheeler (Byfuglien, Scheifele) – 15. Panarin (Kane, Anisimov), 17. Mashinter (Teravainen, Gustafsson), 38. Kane (Panarin, Gustafsson), 56. Panarin (Kruger, Seabrook), 62. Seabrook (Panarin, Toews)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Byfuglien, Chiarot, Trouba, Stuart, Postma, Melchiori – Wheeler, Scheifele, Ehlers – Stafford, Burmistrov, Daňo – Armia, Copp, Petan – Halischuk, Lowry, Thorburn
    Chicago Blackhawks: Darling (Leighton) – Svedberg, Seabrook, Hjalmarsson, van Riemsdyk, Gustafsson, Rozsvíval – Fleischmann, Toews, Ladd – Kane, Anisimov, Panarin – Weise, Teravainen, Mashinter – Shaw, Kruger, Desjardins

Rozhodca: Rehman, St. Pierre – Cameron, Gawryletz

Diváci: 15 294