NJ Devils – Washington 0:1 (po pr.) | Tampa Bay – NY Islanders 7:4 (kon.) | St. Louis – Vancouver 4:0 (kon.)
Buffalo – Winnipeg 3:2 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 2:7 (kon.) | Colorado – Minnesota 0:4 (kon.)
San Jose – Dallas 2:4 (kon.)
Colorado Avalanche
0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
Minnesota Wild
cz Sobota 26.03.2016, 20:08 • Pepsi Center, Denver • NHL

58:36
    Martinsen při souboji o puk použil ruku trochu víc, než měl a za držení oslabuje svůj tým.

50:56
    Colorado hrálo asi dvacet vteřin ve výhodě, ale nic z ní nevytěžilo, a tak přichází vyloučení na straně hostí. Dvě minuty dostává Mikko Koivu, který zahákoval Landeskoga a za vlastní brankou ho poslal k zemi. Přesilovka začne po komerční pauze.

46:28
    Bude se znovu vylučovat a to na straně Colorada. Boedker strčil hůl mezi brusle Spurgeona a poslal ho k zemi.

44:14
    Hosté se dokonce odhodlali k úniku, a ač z toho nebyla žádná střela, tak si Granlund vynutil faul na Matthiasovi, který ho zaháčkoval a míří na trestnou lavici.

42:27
    Hra je přerušena po návratu Coylea na led a na trestnou lavici za držení odchází Justin Fontaine.

40:24
    A je po přesilovce. Na dvě minuty za podražení odchází na trestnou lavici Charlie Coyle, který fauloval při přechodu přes modrou čáru.

39:50
    A bude se ještě vylučovat na straně domácích! Andreas Martinsen si pomohl háčkem v souboji s Davidem Jonesem a oslabuje svůj tým.

28:15
    První vyloučení na straně domácích, na dvě minuty za sekání odchází na trestnou lavici Bigras.

26:03
    Dvě minuty za hákování dostal Ryan Suter. Přesilovka Colorada bude zahájena po komerční přestávce.

09:51
    Bude se poprvé vylučovat. Na dvě minuty odchází Justin Fontaine, který si přidržel Redmonda.

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 32. Parise (Granlund), 40. Schroeder (Fontaine, Scandella), 45. Parise (Suter, Koivu), 52. Granlund (Haula)

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Johnson, Beauchemin, Barrie, Holden, Redmond, Bigras – Landeskog, Soderberg, Matthias – Comeau, Grigorenko, Boedker – Iginla, Mitchell, Martinsen – Skille, Rantanen, McLeod.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter, Brodin, Scandella, Dumba, Reilly – Coyle, Koivu, Parise – Jones, Granlund, Vanek – Pominville, Haula, Niederreiter – Schroeder, Stoll, Fontaine.

Rozhodca: Dave Jackson, Eric Furlatt – Darren Gibbs, Vaughan Rody