Individuální závod žen 15 km, Holmenkollen | Vítěz: M. Dorinová Habertová (FRA) (kon.) |
Tisková konference AC Sparta Praha před EL | (kon.) | | | Tisková konference S.S. Lazio před EL | (kon.) |
Skiatlon žen 2x7,5 km, Canmore | Vítěz: H. Wengová (NOR) (kon.) | | | Skiatlon mužů 2x15 km, Canmore | Vítěz: M. Sundby (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Individuální závod žen 15 km, Holmenkollen
Vítěz: M. Dorinová Habertová (FRA)
Jan Vojkůvka
Konečné výsledky:
1. Marie Dorinová Habertová (FRA) 44:02.8 (1)
2. Anais Bescondová (FRA) +12.2 (1)
3. Laura Dahlmeierová (GER) +1:17.8 (2)
4. Veronika Vítková (CZE) +1:26.8 (1)
5. Gabriela Soukalová (CZE) +1:36.8 (2)
6. Franziska Hildebrandová (GER) +1:37.7 (1)
7. Krystyna Guziková (POL) +1:39.4 (1)
8. Dorothea Wiererová (ITA) +1:43.3 (2)
9. Irina Varviněcová (UKR) +1:56.3 +1:56.3 (1)
10. Alexia Runggaldierová (ITA) +1:57.5 (1)
11. Jekatěrina Jurlovová (RUS) +1:58.5 (1)
12. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:09.3 (1)
13. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:12.7 (1)
14. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:15.3 (1)
15. Naděžda Skardinová (BLR) +2:24.3 (1)
16. Justine Braisazová (FRA) +2:27.2 (2)
17. Selina Gasparinová (SUI) +2:29.0 (2)
18. Susan Dunkleeová (USA) +2:29.5 (3)
19. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:31.5 (3)
20. Julia Ransomová (CAN) +2:33.5 (0)
21. Furjuko Tačizakiová (JPN) +2:34.2 (2)
22. Julija Džimová (UKR) +2:44.7 (2)
23. Teja Gregorinová (SLO) +2:46.4 (1)
24. Galina Višněvská (KAZ) +2:54.3 (1)
25. Anastasija Zagorujková (RUS) +3:12.1 (2)
26. Karin Oberhoferová (ITA) +3:12.5 (3)
27. Maren Hammerschmidtová (GER) +3:22.4 (3)
28. Anaïs Chevalierová (FRA) +3:24.7 (3)
29. Mona Brorssonová (SWE) +3:34.8 (1)
30. Ťia-lin Tchang (CHN) +3:36.7 (1)
31. Fanny Horn Birkelandová (NOR) +3:37.9 (4)
32. Ingela Anderssonová (SWE) +3:43.9 (2)
33. Hannah Dreissigackerová (USA) +3:45.2 (2)
34. Anastasija Dubarezavá (BLR) +3:48.0 (2)
35. Jekatěrina Šumilovová (RUS) +3:50.3 (2)
36. Linn Perssonová (SWE) +3:51.3 (2)
37. Vanessa Hinzová (GER) +3:54.1 (3)
38. Jana Gereková (SVK) +3:54.4 (3)
39. Tatjana Akimovová (RUS) +3:56.9 (3)
40. Monika Hojniszová (POL) +3:59.1 (3)
45. Lucie Charvátová (CZE) +4:44.5 (4)
76. Paulina Fialková (SVK) +8:5473 (7)
79. Ivona Fialková (SVK) +8:54.3 (7)
81. Martina Chrapanová (SVK) +9:21.0 (4)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Marie Dorinová Habertová (FRA) 35:30,2
2. Anais Bescondová (FRA) +8,3
3. Franziska Hildebrandová (GER) +1:10,5
4. Veronika Vítková (CZE) +1:17,5
5. Krystyna Guziková (POL) +1:19,1
6. Gabriela Soukalová (CZE) +1:26,6
...
33. Jana Gereková (SVK) +3:14,7
45. Lucie Charvátová (CZE) +4:14,4
78. Martina Chrapanová (SVK) +7:44.6
79. Paulina Fialková (SVK) +7:53,9
83. Ivona Fialková (SVK) +8:16,5
Pořadí po 3. střelbě:
1. Marie Dorinová Habertová (FRA) 25:52,2
2. Anais Bescondová (FRA) +3,3
3. Magdalena Gwizdońová (POL) +1:03,3
4. Jekatěrina Jurlovová (RUS) +1:03,4
5. Irina Varviněcová (UKR) +1:06,8
7. Gabriela Soukalová (CZE) +1:13,5
...
12. Veronika Vítková (CZE) +1:48,8
13. Jana Gereková (SVK) +1:49,4
34. Lucie Charvátová (CZE) +2:48,8
77. Martina Chrapanová (SVK) +6:18,7
83. Paulina Fialková (SVK) +7:11,5
85. Ivona Fialková (SVK) +7:30,8
Pořadí po 2. střelbě:
1. Anais Bescondová (FRA) 17:08,4
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) +3,7
3. Krystyna Guziková (POL) +19,9
4. Julija Džimová (UKR) +29,3
5. Rosanna Crawfordová (CAN) +32,7
...
14. Gabriela Soukalová (CZE) +58,6
21. Lucie Charvátová (CZE) +1:25,3
22. Veronika Vítková (CZE) +1:28,6
23. Jana Gereková (SVK) +1:29,3
75. Martina Chrapanová (SVK) +4:00,4
82. Paulina Fialková (SVK) +4:39,3
90. Ivona Fialková (SVK) +5:48,7
Pořadí po 1. střelbě:
1. Marte Olsbuová (NOR) 8:18,5
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) +12,8
3. Anais Bescondová (FRA) +14,7
4. Krystyna Guziková (POL) +16,6
5. Furjuko Tačizakiová (JPN) +16,8
...
8. Lucie Charvátová (CZE) +19,1
11. Jana Gereková (SVK) +22,1
13. Veronika Vítková (CZE) +24,2
44. Gabriela Soukalová (CZE) +1:06,6
70. Ivona Fialková (SVK) +1:38,5
71. Martina Chrapanová (SVK) +3:00,2
72. Paulina Fialková (SVK) +3:22,4
Startovní listina individuálního závodu:
1. Emőke Szőcsová (HUN)
2. Anastasija Dubarezavá (BLR)
3. Vanessa Hinzová (GER)
4. Dunja Zdoucová (AUT)
5. Linn Perssonová (SWE)
6. Irene Cadurischová (SUI)
7. Sarah Beaudryová (CAN)
8. Natalja Kočerginová (LTU)
9. Či-hi Mun (KOR)
10. Ťia-lin Tchang (CHN)
11. Desislava Stojanovová (BUL)
12. Darja Usanovová (KAZ)
13. Kaia Wøien Nicolaisenová (NOR)
14. Furjuko Tačizakiová (JPN)
15. Meril Beilmannová (EST)
16. Clare Eganová (USA)
17. Anja Erženová (SLO)
18. Tatjana Akimovová (RUS)
19. Justine Braisazová (FRA)
20. Weronika Nowakowská (POL)
21. Alexia Runggaldierová (ITA)
22. Lucie Charvátová (CZE)
23. Paulina Fialková (SVK)
24. Éva Tófalviová (ROU)
25. Natalija Paulauskaiteová (LTU)
26. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
27. Baiba Bendiková (LAT)
28. Dorothea Wiererová (ITA)
29. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
30. Amanda Lightfootová (GBR)
31. Julia Ransomová (CAN)
32. Luminița Pișcoranová (ROU)
33. Julija Džimová (UKR)
34. Jen Čang (CHN)
35. Emilija Jordanovová (BUL)
36. Laura Dahlmeierová (GER)
37. Darja Virolajněnová (RUS)
38. Mona Brorssonová (SWE)
39. Karin Oberhoferová (ITA)
40. Naděžda Skardinová (BLR)
41. Jekatěrina Jurlovová (RUS)
42. Jurie Tanakaová (JPN)
43. Tiril Kampenhaug Eckhoffová (NOR)
44. Krystyna Guziková (POL)
45. Grete Gaimová (EST)
46. Susan Dunkleeová (USA)
47. Hje-suk Hwang (KOR)
48. Gabriela Soukalová (CZE)
49. Selina Gasparinová (SUI)
50. Anais Bescondová (FRA)
51. Victoria Padialová Hernándezová (ESP)
52. Marie Dorinová Habertová (FRA)
53. Veronika Vítková (CZE)
54. Teja Gregorinová (SLO)
55. Franziska Hildebrandová (GER)
56. Jana Gereková (SVK)
57. Sanna Markkanenová (FIN)
58. Galina Višněvská (KAZ)
59. Marte Olsbuová (NOR)
60. Julia Schweigerová (AUT)
61. Réka Foriková (ROU)
62. Fanny Horn Birkelandová (NOR)
63. Stefani Popovová (BUL)
64. Maren Hammerschmidtová (GER)
65. Lena Häckiová (SUI)
66. Süe-lan Wang (CHN)
67. Iryna Kryuková (BLR)
68. Ingela Anderssonová (SWE)
69. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
70. Son-su Kim (KOR)
71. Anaïs Chevalierová (FRA)
72. Irina Varviněcová (UKR)
73. Rina Suzukiová (JPN)
74. Hannah Dreissigackerová (USA)
75. Rosanna Crawfordová (CAN)
76. Žanna Juškaneová (LAT)
77. Alina Rajkovová (KAZ)
78. Andreja Maliová (SLO)
79. Jekatěrina Šumilovová (RUS)
80. Ivona Fialková (SVK)
81. Laura Toivanenová (FIN)
82. Monika Hojniszová (POL)
83. Federica Sanfilippová (ITA)
84. Olena Pidhrušná (UKR)
85. Aita Gasparinová (SUI)
86. Emma Nilssonová (SWE)
87. Susanna Kurzthalerová (AUT)
88. Annelies Cooková (USA)
89. Darja Jurkevičová (BLR)
90. Magdalena Gwizdońová (POL)
91. Martina Chrapanová (SVK)
92. Zina Kocherová (CAN)
93. Valj Semerenková (UKR)
94. Anastasija Zagorujková (RUS)
Průběžné pořadí disciplíny:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 120
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) 92
3. Gabriela Soukalová (CZE) 88
4. Franziska Hildebrandová (GER) 74
5. Olena Pidhrušná (UKR) 73
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 71
7. Naděžda Skardinová (BLR) 67
8. Tiril Kampenhaug Eckhoffová (NOR) 63
9. Veronika Vítková (CZE) 63
10. Krystyna Guziková (POL) 60
16. Paulina Fialková (SVK) 36
33. Jana Gereková (SVK) 20
46. Jitka Landová (CZE) 9
52. Terezia Poliaková (SVK) 3
Průběžné pořadí Světového poháru:
1. Gabriela Soukalová (CZE) 956
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) 850
3. Dorothea Wiererová (ITA) 834
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 715
5. Franziska Hildebrandová (GER) 670
6. Olena Pidhrušná (UKR) 659
7. Laura Dahlmeierová (GER) 654
8. Veronika Vítková (CZE) 622
9. Tiril Kampenhaug Eckhoffová (NOR) 530
10. Anais Bescondová (FRA) 508
24. Eva Puskarčíková (CZE) 292
30. Lucie Charvátová (CZE) 213
32. Paulina Fialková (SVK) 199
38. Jana Gereková (SVK) 147
75. Jitka Landová (CZE) 22
90. Jessica Jislová (CZE) 7
92. Tereza Poliaková (SVK) 5
97. Martina Chrapanová (SVK) 2
1. Marie Dorinová Habertová (FRA) 44:02.8 (1)
2. Anais Bescondová (FRA) +12.2 (1)
3. Laura Dahlmeierová (GER) +1:17.8 (2)
4. Veronika Vítková (CZE) +1:26.8 (1)
5. Gabriela Soukalová (CZE) +1:36.8 (2)
6. Franziska Hildebrandová (GER) +1:37.7 (1)
7. Krystyna Guziková (POL) +1:39.4 (1)
8. Dorothea Wiererová (ITA) +1:43.3 (2)
9. Irina Varviněcová (UKR) +1:56.3 +1:56.3 (1)
10. Alexia Runggaldierová (ITA) +1:57.5 (1)
11. Jekatěrina Jurlovová (RUS) +1:58.5 (1)
12. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:09.3 (1)
13. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:12.7 (1)
14. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:15.3 (1)
15. Naděžda Skardinová (BLR) +2:24.3 (1)
16. Justine Braisazová (FRA) +2:27.2 (2)
17. Selina Gasparinová (SUI) +2:29.0 (2)
18. Susan Dunkleeová (USA) +2:29.5 (3)
19. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:31.5 (3)
20. Julia Ransomová (CAN) +2:33.5 (0)
21. Furjuko Tačizakiová (JPN) +2:34.2 (2)
22. Julija Džimová (UKR) +2:44.7 (2)
23. Teja Gregorinová (SLO) +2:46.4 (1)
24. Galina Višněvská (KAZ) +2:54.3 (1)
25. Anastasija Zagorujková (RUS) +3:12.1 (2)
26. Karin Oberhoferová (ITA) +3:12.5 (3)
27. Maren Hammerschmidtová (GER) +3:22.4 (3)
28. Anaïs Chevalierová (FRA) +3:24.7 (3)
29. Mona Brorssonová (SWE) +3:34.8 (1)
30. Ťia-lin Tchang (CHN) +3:36.7 (1)
31. Fanny Horn Birkelandová (NOR) +3:37.9 (4)
32. Ingela Anderssonová (SWE) +3:43.9 (2)
33. Hannah Dreissigackerová (USA) +3:45.2 (2)
34. Anastasija Dubarezavá (BLR) +3:48.0 (2)
35. Jekatěrina Šumilovová (RUS) +3:50.3 (2)
36. Linn Perssonová (SWE) +3:51.3 (2)
37. Vanessa Hinzová (GER) +3:54.1 (3)
38. Jana Gereková (SVK) +3:54.4 (3)
39. Tatjana Akimovová (RUS) +3:56.9 (3)
40. Monika Hojniszová (POL) +3:59.1 (3)
45. Lucie Charvátová (CZE) +4:44.5 (4)
76. Paulina Fialková (SVK) +8:5473 (7)
79. Ivona Fialková (SVK) +8:54.3 (7)
81. Martina Chrapanová (SVK) +9:21.0 (4)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Marie Dorinová Habertová (FRA) 35:30,2
2. Anais Bescondová (FRA) +8,3
3. Franziska Hildebrandová (GER) +1:10,5
4. Veronika Vítková (CZE) +1:17,5
5. Krystyna Guziková (POL) +1:19,1
6. Gabriela Soukalová (CZE) +1:26,6
...
33. Jana Gereková (SVK) +3:14,7
45. Lucie Charvátová (CZE) +4:14,4
78. Martina Chrapanová (SVK) +7:44.6
79. Paulina Fialková (SVK) +7:53,9
83. Ivona Fialková (SVK) +8:16,5
Pořadí po 3. střelbě:
1. Marie Dorinová Habertová (FRA) 25:52,2
2. Anais Bescondová (FRA) +3,3
3. Magdalena Gwizdońová (POL) +1:03,3
4. Jekatěrina Jurlovová (RUS) +1:03,4
5. Irina Varviněcová (UKR) +1:06,8
7. Gabriela Soukalová (CZE) +1:13,5
...
12. Veronika Vítková (CZE) +1:48,8
13. Jana Gereková (SVK) +1:49,4
34. Lucie Charvátová (CZE) +2:48,8
77. Martina Chrapanová (SVK) +6:18,7
83. Paulina Fialková (SVK) +7:11,5
85. Ivona Fialková (SVK) +7:30,8
Pořadí po 2. střelbě:
1. Anais Bescondová (FRA) 17:08,4
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) +3,7
3. Krystyna Guziková (POL) +19,9
4. Julija Džimová (UKR) +29,3
5. Rosanna Crawfordová (CAN) +32,7
...
14. Gabriela Soukalová (CZE) +58,6
21. Lucie Charvátová (CZE) +1:25,3
22. Veronika Vítková (CZE) +1:28,6
23. Jana Gereková (SVK) +1:29,3
75. Martina Chrapanová (SVK) +4:00,4
82. Paulina Fialková (SVK) +4:39,3
90. Ivona Fialková (SVK) +5:48,7
Pořadí po 1. střelbě:
1. Marte Olsbuová (NOR) 8:18,5
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) +12,8
3. Anais Bescondová (FRA) +14,7
4. Krystyna Guziková (POL) +16,6
5. Furjuko Tačizakiová (JPN) +16,8
...
8. Lucie Charvátová (CZE) +19,1
11. Jana Gereková (SVK) +22,1
13. Veronika Vítková (CZE) +24,2
44. Gabriela Soukalová (CZE) +1:06,6
70. Ivona Fialková (SVK) +1:38,5
71. Martina Chrapanová (SVK) +3:00,2
72. Paulina Fialková (SVK) +3:22,4
Startovní listina individuálního závodu:
1. Emőke Szőcsová (HUN)
2. Anastasija Dubarezavá (BLR)
3. Vanessa Hinzová (GER)
4. Dunja Zdoucová (AUT)
5. Linn Perssonová (SWE)
6. Irene Cadurischová (SUI)
7. Sarah Beaudryová (CAN)
8. Natalja Kočerginová (LTU)
9. Či-hi Mun (KOR)
10. Ťia-lin Tchang (CHN)
11. Desislava Stojanovová (BUL)
12. Darja Usanovová (KAZ)
13. Kaia Wøien Nicolaisenová (NOR)
14. Furjuko Tačizakiová (JPN)
15. Meril Beilmannová (EST)
16. Clare Eganová (USA)
17. Anja Erženová (SLO)
18. Tatjana Akimovová (RUS)
19. Justine Braisazová (FRA)
20. Weronika Nowakowská (POL)
21. Alexia Runggaldierová (ITA)
22. Lucie Charvátová (CZE)
23. Paulina Fialková (SVK)
24. Éva Tófalviová (ROU)
25. Natalija Paulauskaiteová (LTU)
26. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
27. Baiba Bendiková (LAT)
28. Dorothea Wiererová (ITA)
29. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
30. Amanda Lightfootová (GBR)
31. Julia Ransomová (CAN)
32. Luminița Pișcoranová (ROU)
33. Julija Džimová (UKR)
34. Jen Čang (CHN)
35. Emilija Jordanovová (BUL)
36. Laura Dahlmeierová (GER)
37. Darja Virolajněnová (RUS)
38. Mona Brorssonová (SWE)
39. Karin Oberhoferová (ITA)
40. Naděžda Skardinová (BLR)
41. Jekatěrina Jurlovová (RUS)
42. Jurie Tanakaová (JPN)
43. Tiril Kampenhaug Eckhoffová (NOR)
44. Krystyna Guziková (POL)
45. Grete Gaimová (EST)
46. Susan Dunkleeová (USA)
47. Hje-suk Hwang (KOR)
48. Gabriela Soukalová (CZE)
49. Selina Gasparinová (SUI)
50. Anais Bescondová (FRA)
51. Victoria Padialová Hernándezová (ESP)
52. Marie Dorinová Habertová (FRA)
53. Veronika Vítková (CZE)
54. Teja Gregorinová (SLO)
55. Franziska Hildebrandová (GER)
56. Jana Gereková (SVK)
57. Sanna Markkanenová (FIN)
58. Galina Višněvská (KAZ)
59. Marte Olsbuová (NOR)
60. Julia Schweigerová (AUT)
61. Réka Foriková (ROU)
62. Fanny Horn Birkelandová (NOR)
63. Stefani Popovová (BUL)
64. Maren Hammerschmidtová (GER)
65. Lena Häckiová (SUI)
66. Süe-lan Wang (CHN)
67. Iryna Kryuková (BLR)
68. Ingela Anderssonová (SWE)
69. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
70. Son-su Kim (KOR)
71. Anaïs Chevalierová (FRA)
72. Irina Varviněcová (UKR)
73. Rina Suzukiová (JPN)
74. Hannah Dreissigackerová (USA)
75. Rosanna Crawfordová (CAN)
76. Žanna Juškaneová (LAT)
77. Alina Rajkovová (KAZ)
78. Andreja Maliová (SLO)
79. Jekatěrina Šumilovová (RUS)
80. Ivona Fialková (SVK)
81. Laura Toivanenová (FIN)
82. Monika Hojniszová (POL)
83. Federica Sanfilippová (ITA)
84. Olena Pidhrušná (UKR)
85. Aita Gasparinová (SUI)
86. Emma Nilssonová (SWE)
87. Susanna Kurzthalerová (AUT)
88. Annelies Cooková (USA)
89. Darja Jurkevičová (BLR)
90. Magdalena Gwizdońová (POL)
91. Martina Chrapanová (SVK)
92. Zina Kocherová (CAN)
93. Valj Semerenková (UKR)
94. Anastasija Zagorujková (RUS)
Průběžné pořadí disciplíny:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 120
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) 92
3. Gabriela Soukalová (CZE) 88
4. Franziska Hildebrandová (GER) 74
5. Olena Pidhrušná (UKR) 73
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 71
7. Naděžda Skardinová (BLR) 67
8. Tiril Kampenhaug Eckhoffová (NOR) 63
9. Veronika Vítková (CZE) 63
10. Krystyna Guziková (POL) 60
16. Paulina Fialková (SVK) 36
33. Jana Gereková (SVK) 20
46. Jitka Landová (CZE) 9
52. Terezia Poliaková (SVK) 3
Průběžné pořadí Světového poháru:
1. Gabriela Soukalová (CZE) 956
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) 850
3. Dorothea Wiererová (ITA) 834
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 715
5. Franziska Hildebrandová (GER) 670
6. Olena Pidhrušná (UKR) 659
7. Laura Dahlmeierová (GER) 654
8. Veronika Vítková (CZE) 622
9. Tiril Kampenhaug Eckhoffová (NOR) 530
10. Anais Bescondová (FRA) 508
24. Eva Puskarčíková (CZE) 292
30. Lucie Charvátová (CZE) 213
32. Paulina Fialková (SVK) 199
38. Jana Gereková (SVK) 147
75. Jitka Landová (CZE) 22
90. Jessica Jislová (CZE) 7
92. Tereza Poliaková (SVK) 5
97. Martina Chrapanová (SVK) 2
1. Marie Dorinová Habertová (FRA) 44:02.8 (1)
2. Anais Bescondová (FRA) +12.2 (1)
3. Laura Dahlmeierová (GER) +1:17.8 (2)
4. Veronika Vítková (CZE) +1:26.8 (1)
5. Gabriela Soukalová (CZE) +1:36.8 (2)
6. Franziska Hildebrandová (GER) +1:37.7 (1)
7. Krystyna Guziková (POL) +1:39.4 (1)
8. Dorothea Wiererová (ITA) +1:43.3 (2)
9. Irina Varviněcová (UKR) +1:56.3 +1:56.3 (1)
10. Alexia Runggaldierová (ITA) +1:57.5 (1)
11. Jekatěrina Jurlovová (RUS) +1:58.5 (1)
12. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:09.3 (1)
13. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:12.7 (1)
14. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:15.3 (1)
15. Naděžda Skardinová (BLR) +2:24.3 (1)
16. Justine Braisazová (FRA) +2:27.2 (2)
17. Selina Gasparinová (SUI) +2:29.0 (2)
18. Susan Dunkleeová (USA) +2:29.5 (3)
19. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:31.5 (3)
20. Julia Ransomová (CAN) +2:33.5 (0)
21. Furjuko Tačizakiová (JPN) +2:34.2 (2)
22. Julija Džimová (UKR) +2:44.7 (2)
23. Teja Gregorinová (SLO) +2:46.4 (1)
24. Galina Višněvská (KAZ) +2:54.3 (1)
25. Anastasija Zagorujková (RUS) +3:12.1 (2)
26. Karin Oberhoferová (ITA) +3:12.5 (3)
27. Maren Hammerschmidtová (GER) +3:22.4 (3)
28. Anaïs Chevalierová (FRA) +3:24.7 (3)
29. Mona Brorssonová (SWE) +3:34.8 (1)
30. Ťia-lin Tchang (CHN) +3:36.7 (1)
31. Fanny Horn Birkelandová (NOR) +3:37.9 (4)
32. Ingela Anderssonová (SWE) +3:43.9 (2)
33. Hannah Dreissigackerová (USA) +3:45.2 (2)
34. Anastasija Dubarezavá (BLR) +3:48.0 (2)
35. Jekatěrina Šumilovová (RUS) +3:50.3 (2)
36. Linn Perssonová (SWE) +3:51.3 (2)
37. Vanessa Hinzová (GER) +3:54.1 (3)
38. Jana Gereková (SVK) +3:54.4 (3)
39. Tatjana Akimovová (RUS) +3:56.9 (3)
40. Monika Hojniszová (POL) +3:59.1 (3)
45. Lucie Charvátová (CZE) +4:44.5 (4)
76. Paulina Fialková (SVK) +8:5473 (7)
79. Ivona Fialková (SVK) +8:54.3 (7)
81. Martina Chrapanová (SVK) +9:21.0 (4)
1. Marie Dorinová Habertová (FRA)
2. Anais Bescondová (FRA) +12.2
3. Laura Dahlmeierová (GER) +1:17.8
4. Veronika Vítková (CZE) +1:26.8
5. Gabriela Soukalová (CZE) +1:36.8
6. Franziska Hildebrandová (GER) +1:37.7
27. Jana Gereková (SVK) +3:54.4
32. Lucie Charvátová (CZE) +4:44.5
51. P. Fialková (SVK) +8:47.3
1. Marie Dorinová Habertová (FRA) 25:52,2
2. Anais Bescondová (FRA) +3,3
3. Jekatěrina Jurlovová (RUS) +1:03,4
4. Naděžda Skardinová (BLR) +1:11,2
5. Gabriela Soukalová (CZE) +1:13,5
...
10. Veronika Vítková (CZE) +1:48,8
11. Jana Gereková (SVK) +1:49,4
9. Soukalová
15. Charvátová
16. Vítková
17. Gereková
49. P. Fialková