FBC 11 Trnava – Detva 6:3 (kon.)
FBC 11 Trnava
6:3 (3:1, 0:0, 3:2)
DTF Team Detva Joxers
Nedeľa 06.03.2016, 17:00 • Obchodná akadémia Sereď • Playoff 1. ligy mužov • Semifinále

Do finále play-off 1.ligy postúpil FBC 11 Trnava !!! (19:13:22)

59:21
    Brankár hostí sa nestihol vrátiť späť do bránky, gól si zaslúžil BORIS SZTRUHÁR.
    Asistencia: Michal Duran

59:00
    Posledná minúta ....

58:53
    Vylúčený hráč domácich na 2 minúty, trest 924 – zdržovanie hry.

58:10
    Vylúčený hráč hostí na 2 minúty, trest 901 – sekanie.

58:00
    2 minúty k historickému úspechu florbalistov Trnavy.

57:00
    Začínajú sa posledné 3 minúty riadneho času. Ustrážia domáci svoju svätyňu ?

55:55
    Hostia sa ešte nevzdávajú, stav stretnutia znižuje RASTISLAV SÁDOVSKÝ.
    Asistencia: Tomáš Púpala

55:20
    Hostia v plnom počte.

53:20
    Vylúčený hráč hostí na 2 minúty, trest 907 – bránenie v hre.

50:00
    Začína sa posledných 10 minút riadneho času. Aj stretnutia ? A série ? Uvidíme, budeme to pozorne sledovať.

48:29
    Z pozornej obrany do protiútoku, skóre zvyšuje kapitán domácich MATEJ VANTA.
    Asistencia: Boris Sztruhár

47:22
    Zápas je v tejto časti rušný aj na hracej ploche, uvidíme, čo to prinesie.

44:22
    Trnava to vie hrať aj smerom dopredu, po akcii Sztruhára svoj prvý gól v play-off strieľa ROMAN MATUŠKA.

43:26
    Predsa len prichádza k zmene skóre, po prihrávke Moravčíka znižuje stav zápasu MARTIN CHAMULA.
    Asistencia: Erik Moravčík

41:47
    Hosťujúci hráči si uvedomujú, že musia niečo zmeniť. Podarí sa im to ?

40:01

V prostrednej tretine stretnutia sa obe mužstvá prezentovali pozornou hrou, ktorú viac tvorili hostia, ale domáci ich nepustili do vyložených šancí. Zmení sa tento obraz hry, ktorý vyhovuje Trnave, v nasledujúcom čase ? Ďalšia tretina začne približne o 18:29.

Góly a asistencie: 3. Paulovič (Mahaj), 11. Duran (Mahaj), 19. Vanta Matej (Sztruhár), 45. Matuška (Sztruhár), 49. Vanta Matej (Sztruhár), 60. Sztruhár (Duran) – 2. Kulich, 44. Chamula M. (Moravčík), 56. Sádovský (Púpala)

FBC 11 Trnava: Gašpar, Švec – Trajteľ, Škrabal – Drgoň, Balák – Matuška, Vanta Matej, Sztruhár – Vanta Matúš, Duran, Mahaj – Franek, Rumanovský, Paulovič – Apolen, Babčan, Holec
    DTF Team Detva Joxers: Schmidt – Malatinec, Nôta, Púpala, Mikuš, Melich – Zorvan, Moravčík, Chamula M. – Ištvák, Kulich, Sádovský – Krnáč, Chamula R., Resler – Kontúr

Rozhodca: Róbert Galáč, Miroslav Vavrinec