Chodov – Židenice 7:2 (kon.) | Vítkovice – Bonusia Ostrava 5:2 (kon.) | Ne – ELITE PRAHA 4:2 (kon.)
Bohemians - NE – Liberec 5:3 (kon.)
FbŠ E.P. Bohemians
5:3 (2:1, 2:0, 1:2) Stav série: 2:0
Crazy girls FBC Liberec
cz Nedeľa 06.03.2016, 18:00 • SH Děkanka • Play- off Extraligy žen CZ • Štvrťfinále

To je ode mě pro dnešek vše, přeji vám příjemný nedělní večer a budu se těšit při sledování dalších florbalových online přenosů. (20:02:05)

Statistiky utkání:
    střely na branku: 30:21
    vyloučení: 3:2
    využití: 1:1
    v oslabení: 0:0

Nejlepší hráčky utkání:
    Hai Ly Nguyenová (BHS) – Marcela Urbanová (GIL)

Zápas je u konce, Bohemians slaví druhé čtvrtfinálové vítězství. Ve třetí třetině domácí florbalistky potvrdily své vedení zásluhou Preisslerové a i když se Liberci díky trefám Havlíkové a Kabelákové povedlo snížit na rozdíl dvou branek, ujímají se Bohemians vedení 2:0 na zápasy. Série se na další dva duely stěhuje do Liberce.

59:37
    Simona Kabeláková tedy odchází na trestnou lavici a do statistik si kromě vstřelené branky tedy zapíše i 2 trestné minuty.

59:37
    Kabeláková zatáhla za záchrannou brzdu a Bohemians se tak již podruhé v dnešním utkání naskytla možnost trestného střílení. Ale ani tentokrát nebyla hráčka domácích úspěšná. Jmenovitě to byla Eva Preisslerová.

59:05
    Liberec pochopitelně znovu v šesti.

59:04
    Oddechový čas pro hostující hráčky.

59:04
    Liberec právě vstřelil branku!
    Risk se hostujícím vyplatil, když Kreisingerovou propálila SIMONA KABELÁKOVÁ. Otázkou je, zda už pro Liberec není příliš pozdě. Asistence: Klára Leierová.

57:50
    Liberec neskládá zbraně a posiluje svou početní převahu odvoláním brankářky na střídačku, hraje tedy v šesti proti čtyřem.

57:23
    Na trestné lavici odpočine domácí Petra Hnátová, která je potrestána 2 minutami za sekání.

56:39
    Jarešová to zkusila z hodně ostrého úhlu, Vokatá se zaskočit nenechala.

55:05
    Rychlé nohy ukázala Veidlová, která se prohnala kolem mantinelu a její střelu musela vyrážet Kreisingerová ramenem.

53:39
    Preisslerová našla zadovkou hůl Jarešové, jejíž střela však byla zblokována hostujícími obránkyněmi.

52:20
    Leierová však nesložila zbraně a pokračovala v akci, přihrála PETŘE HAVLÍKOVÉ, která překonává Kreisingerovou. Asistence: Klára Leierová.

52:07
    Leierová z výběhu nemířila špatně, ale Kreisingerová byla připravena.

50:21
    Bohemians právě vstřelilo branku!
    Jarešová nahazoval míček před branku, tam si ho našla EVA PREISSLEROVÁ a bekhendem ho poslala za záda Vokaté. Asistence: Kristýna Jarešová.

49:41
    Rozehrávka Liberce z rohu končí nepřesnou střelou Shamaninaové.

47:26
    Kreisingerová vyrazila střelu Kosové, náskok Bohemians tak zůstává stále tříbrankový.

Lukáš Vacuška

Góly a asistencie: 10. Śmídová (Hyršlová), 19. Poláková (Hyršlová), 31. Divišová (Preisslerová), 37. Hyršlová (Veselá), 51. Preisslerová (Jarešová.) – 9. Shamaninaová (Kosová), 53. Havlíková (Leierová), 60. Kabeláková (Leierová)

FbŠ E.P. Bohemians: Kreisingerová (Zelená) – Chełstowska, Hyršlová, Preisslerová, Nguyenová,, Kašparová,Šindelářová, Slavíková, Poláková, Šmídová, Reischlová, Divišová, Benešová, Veselá, Nová, Jarešová, Burdová, Hnátová, Bočanová
    Crazy girls FBC Liberec: Vokatá (Štěpánová) – Shamaninaová, Mlejnková, Kabeláková, Gadziňská, Loudová, Veidlová, Urbanová, Pillerová, Tomanová, Hanušová, Leierová, Kosová, Bursová, Dostalíková, Gruntová, Havlíková

Rozhodca: Přemysl Bališ, Peter Varga