Chodov – Židenice 7:2 (kon.) | Vítkovice – Bonusia Ostrava 5:2 (kon.) | Ne – ELITE PRAHA 4:2 (kon.)
Bohemians - NE – Liberec 5:3 (kon.)
Ne
4:2 (2:0, 0:2, 2:0) Stav série: 2:0
ELITE PRAHA
cz Nedeľa 06.03.2016, 17:00Play- off Extraligy žen CZ • Štvrťfinále

Herbadent zvládl i druhé utkání proti Elite, ačkoliv o výsledku nebylo rozhodnuto do poslední minuty. Domácí hráčky se během první třetiny sice dostaly do vedení 2:0, ale ve druhé části dokázalo Elite srovnat krok. V poslední části rozhodla přesilová hra a především výborná Lucie Pilíková, která dnes zkompletovala hattrick. Herbadent tak vede po dvou zápasech ve čtvrtfinálové sérii 2:0. Ode mě to je vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (18:52:18)

59:47
    Herbadent právě vstřelil branku!
    LUCIE PILÍKOVÁ kompletuje hattrick střelou do prázdné branky.

59:03
    Herbadent ale získal míček a kontroluje hru.

58:42
    Elite bez brankáře!

58:13
    Oddechový čas pro hosty.

58:04
    Čapková si teď nepřišla na Géceovou. Na druhé straně si vylámala zuby na Christianové Zittová.

56:53
    Po střele Sádkové zvoní tyč!

54:04
    Steinbachová trefila balonek ze vzduchu a ten prolétl jen těsně kolem horního rohu branky hostů.

53:00
    Domácí hráčky přesto přesilovou hru využívají. Přesně zamířila LUCIE PILÍKOVÁ po krásném křižném pasu od Čapkové!

52:52
    Doslova tygří skok předvedla Gécová, která zachránila svůj tým od pohromy.

52:03
    Patakyová faulovala v gólové příležitosti a proto bylo nařízeno trestné střílení, které neproměnila Billá. Následuje přesilovka Herbadentu.

52:03
    Vyloučení v týmu ELITE PRAHA (Patakyová – 2 minuty, Sekání).

50:55
    Do dvou slibných příležitostí se prokousala Rybičková, ale branku ani jednou netrefila.

48:46
    Stav nerozhodný i po střele Kubišové.

47:21
    Billá vypustila tvrdý projektil ze středu hřiště. Gécová kryje.

47:05
    Na hřišti probíhá boj o každý balonek.

44:06
    Na obou stranách jsme mohli vidět pěkné individuální akce. Na straně domácích se prezentovala Pilíková a v dresu Elite Rybičková. Ani jedna však gólem neskončila.

42:34
    Oba týmy tuší, že další branka může rozhodnout.

Aleš Skok

Góly a asistencie: 6. Pilíková, 7. Kubišová, 53. Pilíková (Čapková), 60. Pilíková – 22. Chvátalová (Simajchlová), 37. Zittová (Havlíková)

Ne: Christianová (Kuchyňková) – Boľová, Pilíková, Skořepová, Sádková, Procházková, Steinbachová, Billá, Šulanová, Kubišová, Čapková, Polívková A., Polívková B.
    ELITE PRAHA: Gécová (Omelková) – Chvátalová, Jelínková, Simajchlová, Vranová, Neubergerová, Nosková, Kalecká, Mrázková T., Skalíková, Havlíková, Mrázková N., Rybičková, Miklíková, Radová, Patakyová, Zittová, Denková.

Rozhodca: Drška, Meisner

Diváci: SH Jižní Město