CSKA Moskva – HC Slovan 2:0 (kon.) | Jaroslavľ – Petrohrad 3:2 (po pr.) | Helsinki – Novgorod 4:6 (kon.)
Soči – D. Moskva 1:4 (kon.)
Jokerit Helsinki
4:6 (0:2, 3:1, 1:3) Stav série: 0:1
HC Torpedo Nižnij Novgorod
cz Nedeľa 21.02.2016, 15:00 • Hartwall Arena • Play-off KHL

58:57
    Tohle je velká komplikace pro domácí! Jesse Joensuu dostává trest na 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku. Domácím se to vůbec nelíbí, předtím totiž prošel Žerděvovi hodně ostrý zákrok u hrazení.

45:23
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Atte Ohtamaa – 2 min., podražení).

40:50
    Síly na ledě se vyrovnávají, za nedovolené bránění je vyloučen Jesse Joensuu.

40:08
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Alexander Frolov – 2 min., sekání).

35:06
    Následně se nacpal až do brankoviště Alexej Potapov. Karlsson brankovou čáru uhájil a poté se o hostujícího kapitána začal starat obránce Arturs Kulda. Oba hráči jsou vykázáni na trestnou lavici za hrubost.

20:00
    Hosté nastoupí do druhé třetiny v početní nevýhodě. Zároveň se sirénou je vyloučen za podražení Stanislav Jegoršev.

12:44
    Domácích bylo na ledě šest. Rozhodčím to neuniklo a Torpedo tak bude mít k dispozici přesilovou hru.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 22. Joensuu (Pelletier, Regin), 26. Hagman (Lajunen, Pelletier), 33. Joensuu (Kozun), 54. Regin (Larsen, Joensuu) – 15. Žerděv (Galuzin, Pepeljajev), 17. Žerděv (Galuzin, Jegoršev), 25. Daugavinš (Sjomin), 50. Frolov, 53. Sopin (Klingberg), 60. Kuljomin (Galuzin, Sergijenko)

Jokerit Helsinki: Karlsson (Helenius) – Larsen, Jensen, Jaakola, Ohtamaa, Lajunen (A), Kulda – Kozun, Regin (A), Joensuu – Kennedy, Sallinen, Aaltonen – Pelletier, Kapanen (C), Hagman – Wirtanen, Mäki, Talaja – Mäkinen.
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Birjukov) – Jegoršev (A), Aljajev, Osipov, Makarov, Budkin, Sergijenko, Pepeljajev – Sjomin, Daugavinš (A), Frolov – Mozer, Videll, Potapov (C) – Žerděv, S. Kosticyn, Kuljomin – Klingberg, Sopin, Galuzin.

Rozhodca: Anisimov, Odins – Raming, Palei