Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 5:1 (kon.) | Bardejov – Detva 3:1 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
5:1 (2:0, 1:1, 2:0) Stav série: 1:0
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 21.02.2016, 17:00TIPOS Slovenská hokejová liga play-off • Semifinále

Zápas sa skončil, Nové Zámky sa v semifinálovej sérii ujímajú vedenia 1:0! S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok večera. (19:20:50)

59:54
    V samom závere ešte musia rozhodcovia vylučovať. Hosťujúci Ivan oško dostal dvojminútový a k tomu osobný desaťminútový trest za napadnutie zozadu.

59:01
    Začala sa posledná minúta tohto zápasu. Domáci hokejisti majú na svojom konte jednoznačné vedenie a o prvý bod do semifinálovej série už určite neprídu.

57:17
    HC Nové Zámky dali gól!
    Táto presilovka už domácim hráčom vyšla a podarilo sa im v nej skórovať! Do štatistík sa ako úspešný strelec zapisuje IGOR BOBČEK. Bez asistencií.

55:22
    Hostia sa budú opäť brániť. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za nedovolené bránenie Andrej Laco.

52:35
    Novozámčania napokon nevyužili ani druhú šesťdesiatsekundovku svojej presilovky a náskok nenavýšili. Domáci tím vyhráva stále o tri góly.

51:35
    Prvú polovicu oslabenia Liptovský Mikuláš zvládol. Pred nami je ešte minúta hry v početnej nerovnováhe.

50:35
    Hostia sa teraz budú musieť brániť, pretože gólman Vladislav Pravda vyhodil puk mimo hracej plochy a inkasuje za to dvojminútový trest.

47:33
    Dnešné stretnutie sleduje priamo na štadióne 2489 divákov.

44:01
    V úvode tretej tretiny sme teda videli rýchly presný zásah vďaka ktorému je na domácich hokejkách veľká pohoda. Nové Zámky sa nemusia nika zbytočne ponáhľať.

41:12
    Domáci hokejisti nechú nechať nič na náhodu a zvyšujú svoj náskok na rozdiel troch gólov! Postaral sa o to LUKÁŠ NOVÁK. Asistencie: Michal Hudec, Adam Havlík.

40:01

Druhá dvadsaťminútovka je minulosťou. Aj tentokrát sme zaznamenali dva presné zásahy, ale tímy si ich rozdelili, a tak pred záverečnou tretinou vyznieva skóre 3:1 lepšie pre domáci celok.

40:00

39:01
    Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

38:01
    Pred nami je posledná dvojminútovka tejto tretiny. Diváci s napätím očakávajú, či sa niektorému z tímov ešte podarí skórovať.

34:01
    Začala sa posledná šesťminútovka tejto tretiny. Domáci vedú o dva góly, čo im na hokejky vnáša psychickú pohodu, ale na opačnej strane sú hostia, ktorí si uvedomujú, že takýto náskok v hokeji ešte nič neznamená.

31:18
    Medzičasom sa nám stredná tretina preklopila do druhej polovice. Pred nami je do začiatku druhej prestávky ešte necelých osem minút hry.

Veronika Pancuráková

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 16. Novák (Hudec), 19. Svoboda (Chovan, Dubec), 28. Havlík (Hudec, Novák), 42. Novák (Hudec, Havlík), 58. Bobček – 29. Lištiak (Krčula, Gula)

HC MIKRON Nové Zámky: J. Chovan (Kristín) – M. Chovan, Ďurčo, Jakovlevs, Reichel, Kousalík, Opalek, Bobček, Baron – Podstavek, Svoboda, Korytko – Havlík, Hudec, L. Novák – Tábi, Hegyi, Dubec – Török, Zlocha, Sucharda
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pravda (Beliansky) – Šiška, Mezovský, Burzala, Nádašdi, Krčula, Gula, Oravec, Kadlubiak – Cibuľa, Kuric, Jabrocký – Bartík, Lichanec, Uram – Laco, Piatka, Lištiak – I. Oško, P. Oško, Brezniak

Rozhodca: D. Konc, Goga – Valo, Valko