Sprint mužů 10 km, Presque Isle | Vítěz: J. Bø (NOR) (kon.) | | | Sprint žen 7,5 km, Presque Isle | Vítěz: G. Soukalová (CZE) (kon.) |
Tisková konference před startem Synot ligy | (kon.) | | | Tisková konference FC Baník Ostrava | (kon.) |
Tisková konference FC Zbrojovka Brno | (kon.) | | | Tisková konference FC Fastav Zlín | (kon.) |
Tisková konference SK Slavia Praha | (kon.) | | | Tisková konference FK Teplice | (kon.) |
James Wade - Michael Smith | 7:4 (kon.) | | | Raymond van Barneveld - Peter Wright | 5:7 (kon.) |
Adrian Lewis - Dave Chisnall | 7:4 (kon.) | | | Gary Anderson - Michael van Gerwen | 3:7 (kon.) |
James Wade - Phil Taylor | 1:7 (kon.) |
Ženy 3000 m, Kolomna | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Stockholm | Vítěz: M. C. Fallaová (NOR) a N. Krjukov (RUS) (kon.) |
koniec udalosti
SP - sprint žen 7,5 km, Presque Isle
Vítěz: G. Soukalová (CZE)
CÍL
|
Slovenka Martina Chrapanová dnes nepředvedla ideální výkon. Na střelnici udělala hned čtyři chyby, a momentálně je z toho předposlední místo.
|
|
2. stř
|
Jessica Jislová se po druhé střelecké položce řadí na průběžnou 54. pozici.
|
|
2. stř
|
Druhou střeleckou položku má za sebou Jessica Jislová, která celkem dvakrát chybovala, a průběžným pořadím se bude propadat...
|
|
CÍL
|
Do cíle dorazila také Eva Puskarčiková, která dnes udělala celkově dvě chyby, a to stačí na průběžnou 22. pozici.
|
|
1. stř
|
Jessica Jislová má za sebou první střeleckou položku. Mladá závodnice udělala jednu chybu, a ze střelnice odjíždí na 32. místě.
|
|
1. stř
|
Eva Puskarčiková udělala na první střelecké položce jednu chybu, a musí na trestné kolo.
|
|
Dojezd Veroniky Vítkové
|
||
CÍL
|
V cíli už je Veronika Vítková, která dnes sice jednou chybovala, nicméně se závodem může být spokojena. Momentálně se řadí na první místo!
|
|
1. stř
|
První střeleckou položku má za sebou také Lucie Charvátová, která však dvakrát chybovala, a musí na dvě trestná kola ...
|
|
Druhá střelecká položka Vítkové
|
||
2. stř
|
Skvěle! Veronika zvládla druhou střeleckou položku velmi dobře, a dostává se na první místo!
|
|
4,0 km
|
Veronika Vítková sice musela na trestné kolo, nicméně běžecky to dnes není zas tak špatné. Na vedoucí Gregorinovou, která na střelnici nechybovala, ztrácí sedm sekund.
|
|
1. stř
|
Gabriela měla navíc velmi rychlý čas střelby, a po první střlbě se posouvá na první místo!
|
|
1. stř
|
Následně už si však Veronika své rány pohlídala, a odjíždí ze střelnice s jednou chybou!
|
|
1. stř
|
Bohužel, hned první rána nebyla přesná!
|
|
Střelba Veroniky Vítkové
|
||
1. stř
|
Veronika Vítková přijíždí společně s Gregorinovou na střelnici, a uvidíme, jak se Veronice povede!
|
|
1,5 km
|
Na prvním mezičase je zatím na prvním místě Mäkäräinenová, která odsunula Veroniku na druhé místo o tři sekundy.
|
|
Gabriela Soukalová na startu dnešního závodu
|
||
START
|
A teď už přichází to hlavní! Gabriela Soukalová se startovním číslem osm právě vyrazila do závodu!
|
|
START
|
Hned za zkušenou Gregorinovou odstartovala do dnešního závodu Veronika Vítková. Uvidíme, jak si s tratí v americkém Presque Isle poradí ...
|
Konečné pořadí
1. Gabriela Soukalová (CZE) 20:02,2
2. Susan Dunkleeová (USA) +17,8
3. Krystyna Guziková (POL) +19,1
4. Marie Dorin Habertová (FRA) +20,5
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +24,5
6. Selina Gasparinová (SUI) +38,0 (1)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +39,3 (2)
8. Anais Bescondová (FRA) +40,5 (1)
9. Kaia Wöien Nicolaisenová (NOR) +41,5 (0)
10. Veronika Vítková (CZE) +44,8 (1)
11. Celia Aymonierová (FRA) +54,7 (2)
12. Jekatěrina Jurlovová (RUS) +58,0 (1)
13. Iryna Krjuková (BLR) +59,4 (0)
14. Olena Pidhrušná (UKR) +1:02,8 (2)
15. Baiba Bendiková (LAT) +1:04,9 (0)
16. Olga Podčufarová (RUS) +1:06,1 (0)
17. Magdalena Gwuzdonová (POL) +1:09,3 (1)
18. Galina Višněvská (KAZ) +1:12,9 (1)
19. Lucie Charvátová (CZE) +1:21,6 (3)
20. Luise Kummerová (GER) +1:23,7 (1)
______________________________________
25. Eva Puskarčiková (CZE) +1:32,1 (2)
51. Jana Gereková (SVK) +2:17,3 (2)
63. Jessica Jislová (CZE) +2:39,5 (3)
77. Alžběta Majdišová (SVK) +3:22,6 (2)
84. Martina Chrapanová (SVK) +3:56,4 (4)
Natalia Prekopová – neodstartovala
Startovní listina
1. Teja Gregorinová (SLO) 18:40:30
2. Veronika Vítková (CZE) 18:41:00
3. Marči Laukkänenová (FIN) 18:41:30
4. Hilde Fenneová (NOR) 18:42:00
5. Jana Gereková (SVK) 18:42:30
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 18:43:00
7. Mona Brorssonová (SWE) 18:43:30
8. Gabriela Soukalová (CZE) 18:44:00
9. Dorothea Wiererová (ITA) 18:44:30
10. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 18:45:00
11. Fuyuko Tachizakiová (JPN) 18:45:30
12. Galina Višněvská (KAZ) 18:46:00
13. Susan Dunkleeová (USA) 18:46:30
14. Baiba Bendiková (LAT) 18:47:00
15. Zina Kocherová (CAN) 18:47:30
16. Miriam Gössnerová (GER) 18:48:00
17. Iryna Varvjanecová (UKR) 18:48:30
18. Denislava Stojanová (BUL) 18:49:00
19. Karin Oberhoferová (ITA) 18:49:30
20. Krystyna Guziková (POL) 18:50:00
21. Anais Bescondová (FRA) 18:50:30
22. Olga Podčufarová (RUS) 18:51:00
23. Eva Tofalviová (ROU) 18:51:30
24. Marie Dorin Habertová (FRA) 18:52:00
25. Lucie Charvátová (CZE) 18:52:30
26. Selina Gasparinová (SUI) 18:53:00
27. Iryna Krjuková (BLR) 18:53:30
28. Justine Braisazová (FRA) 18:54:00
29. Franziska Preussová (GER) 18:54:30
30. Magdalena Gwizdonová (POL) 18:55:00
______________________________________
40. Eva Puskarčiková (CZE) 19:00:00
48. Natália Prekopová (SVK) 19:04:00
64. Jessica Jislová (CZE) 19:12:00
74. Alžběta Majdišová (SVK) 19:17:00
1. Gabriela Soukalová (CZE) 20:02,2
2. Susan Dunkleeová (USA) +17,8
3. Krystyna Guziková (POL) +19,1
4. Marie Dorin Habertová (FRA) +20,5
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +24,5
6. Selina Gasparinová (SUI) +38,0 (1)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +39,3 (2)
8. Anais Bescondová (FRA) +40,5 (1)
9. Kaia Wöien Nicolaisenová (NOR) +41,5 (0)
10. Veronika Vítková (CZE) +44,8 (1)
11. Celia Aymonierová (FRA) +54,7 (2)
12. Jekatěrina Jurlovová (RUS) +58,0 (1)
13. Iryna Krjuková (BLR) +59,4 (0)
14. Olena Pidhrušná (UKR) +1:02,8 (2)
15. Baiba Bendiková (LAT) +1:04,9 (0)
16. Olga Podčufarová (RUS) +1:06,1 (0)
17. Magdalena Gwuzdonová (POL) +1:09,3 (1)
18. Galina Višněvská (KAZ) +1:12,9 (1)
19. Lucie Charvátová (CZE) +1:21,6 (3)
20. Luise Kummerová (GER) +1:23,7 (1)
______________________________________
25. Eva Puskarčiková (CZE) +1:32,1 (2)
51. Jana Gereková (SVK) +2:17,3 (2)
63. Jessica Jislová (CZE) +2:39,5 (3)
77. Alžběta Majdišová (SVK) +3:22,6 (2)
84. Martina Chrapanová (SVK) +3:56,4 (4)
Natalia Prekopová – neodstartovala
Startovní listina
1. Teja Gregorinová (SLO) 18:40:30
2. Veronika Vítková (CZE) 18:41:00
3. Marči Laukkänenová (FIN) 18:41:30
4. Hilde Fenneová (NOR) 18:42:00
5. Jana Gereková (SVK) 18:42:30
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 18:43:00
7. Mona Brorssonová (SWE) 18:43:30
8. Gabriela Soukalová (CZE) 18:44:00
9. Dorothea Wiererová (ITA) 18:44:30
10. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 18:45:00
11. Fuyuko Tachizakiová (JPN) 18:45:30
12. Galina Višněvská (KAZ) 18:46:00
13. Susan Dunkleeová (USA) 18:46:30
14. Baiba Bendiková (LAT) 18:47:00
15. Zina Kocherová (CAN) 18:47:30
16. Miriam Gössnerová (GER) 18:48:00
17. Iryna Varvjanecová (UKR) 18:48:30
18. Denislava Stojanová (BUL) 18:49:00
19. Karin Oberhoferová (ITA) 18:49:30
20. Krystyna Guziková (POL) 18:50:00
21. Anais Bescondová (FRA) 18:50:30
22. Olga Podčufarová (RUS) 18:51:00
23. Eva Tofalviová (ROU) 18:51:30
24. Marie Dorin Habertová (FRA) 18:52:00
25. Lucie Charvátová (CZE) 18:52:30
26. Selina Gasparinová (SUI) 18:53:00
27. Iryna Krjuková (BLR) 18:53:30
28. Justine Braisazová (FRA) 18:54:00
29. Franziska Preussová (GER) 18:54:30
30. Magdalena Gwizdonová (POL) 18:55:00
______________________________________
40. Eva Puskarčiková (CZE) 19:00:00
48. Natália Prekopová (SVK) 19:04:00
64. Jessica Jislová (CZE) 19:12:00
74. Alžběta Majdišová (SVK) 19:17:00
Jan Havlovic
@jeanhavlovic