Sprint mužů 10 km, Presque Isle | Vítěz: J. Bø (NOR) (kon.) | | | Sprint žen 7,5 km, Presque Isle | Vítěz: G. Soukalová (CZE) (kon.) |
Tisková konference před startem Synot ligy | (kon.) | | | Tisková konference FC Baník Ostrava | (kon.) |
Tisková konference FC Zbrojovka Brno | (kon.) | | | Tisková konference FC Fastav Zlín | (kon.) |
Tisková konference SK Slavia Praha | (kon.) | | | Tisková konference FK Teplice | (kon.) |
James Wade - Michael Smith | 7:4 (kon.) | | | Raymond van Barneveld - Peter Wright | 5:7 (kon.) |
Adrian Lewis - Dave Chisnall | 7:4 (kon.) | | | Gary Anderson - Michael van Gerwen | 3:7 (kon.) |
James Wade - Phil Taylor | 1:7 (kon.) |
Ženy 3000 m, Kolomna | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Stockholm | Vítěz: M. C. Fallaová (NOR) a N. Krjukov (RUS) (kon.) |
koniec udalosti
SP - sprint žen 7,5 km, Presque Isle
Vítěz: G. Soukalová (CZE)
Jan Havlovic
Konečné pořadí
1. Gabriela Soukalová (CZE) 20:02,2
2. Susan Dunkleeová (USA) +17,8
3. Krystyna Guziková (POL) +19,1
4. Marie Dorin Habertová (FRA) +20,5
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +24,5
6. Selina Gasparinová (SUI) +38,0 (1)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +39,3 (2)
8. Anais Bescondová (FRA) +40,5 (1)
9. Kaia Wöien Nicolaisenová (NOR) +41,5 (0)
10. Veronika Vítková (CZE) +44,8 (1)
11. Celia Aymonierová (FRA) +54,7 (2)
12. Jekatěrina Jurlovová (RUS) +58,0 (1)
13. Iryna Krjuková (BLR) +59,4 (0)
14. Olena Pidhrušná (UKR) +1:02,8 (2)
15. Baiba Bendiková (LAT) +1:04,9 (0)
16. Olga Podčufarová (RUS) +1:06,1 (0)
17. Magdalena Gwuzdonová (POL) +1:09,3 (1)
18. Galina Višněvská (KAZ) +1:12,9 (1)
19. Lucie Charvátová (CZE) +1:21,6 (3)
20. Luise Kummerová (GER) +1:23,7 (1)
______________________________________
25. Eva Puskarčiková (CZE) +1:32,1 (2)
51. Jana Gereková (SVK) +2:17,3 (2)
63. Jessica Jislová (CZE) +2:39,5 (3)
77. Alžběta Majdišová (SVK) +3:22,6 (2)
84. Martina Chrapanová (SVK) +3:56,4 (4)
Natalia Prekopová – neodstartovala
Startovní listina
1. Teja Gregorinová (SLO) 18:40:30
2. Veronika Vítková (CZE) 18:41:00
3. Marči Laukkänenová (FIN) 18:41:30
4. Hilde Fenneová (NOR) 18:42:00
5. Jana Gereková (SVK) 18:42:30
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 18:43:00
7. Mona Brorssonová (SWE) 18:43:30
8. Gabriela Soukalová (CZE) 18:44:00
9. Dorothea Wiererová (ITA) 18:44:30
10. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 18:45:00
11. Fuyuko Tachizakiová (JPN) 18:45:30
12. Galina Višněvská (KAZ) 18:46:00
13. Susan Dunkleeová (USA) 18:46:30
14. Baiba Bendiková (LAT) 18:47:00
15. Zina Kocherová (CAN) 18:47:30
16. Miriam Gössnerová (GER) 18:48:00
17. Iryna Varvjanecová (UKR) 18:48:30
18. Denislava Stojanová (BUL) 18:49:00
19. Karin Oberhoferová (ITA) 18:49:30
20. Krystyna Guziková (POL) 18:50:00
21. Anais Bescondová (FRA) 18:50:30
22. Olga Podčufarová (RUS) 18:51:00
23. Eva Tofalviová (ROU) 18:51:30
24. Marie Dorin Habertová (FRA) 18:52:00
25. Lucie Charvátová (CZE) 18:52:30
26. Selina Gasparinová (SUI) 18:53:00
27. Iryna Krjuková (BLR) 18:53:30
28. Justine Braisazová (FRA) 18:54:00
29. Franziska Preussová (GER) 18:54:30
30. Magdalena Gwizdonová (POL) 18:55:00
______________________________________
40. Eva Puskarčiková (CZE) 19:00:00
48. Natália Prekopová (SVK) 19:04:00
64. Jessica Jislová (CZE) 19:12:00
74. Alžběta Majdišová (SVK) 19:17:00
1. Gabriela Soukalová (CZE) 20:02,2
2. Susan Dunkleeová (USA) +17,8
3. Krystyna Guziková (POL) +19,1
4. Marie Dorin Habertová (FRA) +20,5
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +24,5
6. Selina Gasparinová (SUI) +38,0 (1)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +39,3 (2)
8. Anais Bescondová (FRA) +40,5 (1)
9. Kaia Wöien Nicolaisenová (NOR) +41,5 (0)
10. Veronika Vítková (CZE) +44,8 (1)
11. Celia Aymonierová (FRA) +54,7 (2)
12. Jekatěrina Jurlovová (RUS) +58,0 (1)
13. Iryna Krjuková (BLR) +59,4 (0)
14. Olena Pidhrušná (UKR) +1:02,8 (2)
15. Baiba Bendiková (LAT) +1:04,9 (0)
16. Olga Podčufarová (RUS) +1:06,1 (0)
17. Magdalena Gwuzdonová (POL) +1:09,3 (1)
18. Galina Višněvská (KAZ) +1:12,9 (1)
19. Lucie Charvátová (CZE) +1:21,6 (3)
20. Luise Kummerová (GER) +1:23,7 (1)
______________________________________
25. Eva Puskarčiková (CZE) +1:32,1 (2)
51. Jana Gereková (SVK) +2:17,3 (2)
63. Jessica Jislová (CZE) +2:39,5 (3)
77. Alžběta Majdišová (SVK) +3:22,6 (2)
84. Martina Chrapanová (SVK) +3:56,4 (4)
Natalia Prekopová – neodstartovala
Startovní listina
1. Teja Gregorinová (SLO) 18:40:30
2. Veronika Vítková (CZE) 18:41:00
3. Marči Laukkänenová (FIN) 18:41:30
4. Hilde Fenneová (NOR) 18:42:00
5. Jana Gereková (SVK) 18:42:30
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 18:43:00
7. Mona Brorssonová (SWE) 18:43:30
8. Gabriela Soukalová (CZE) 18:44:00
9. Dorothea Wiererová (ITA) 18:44:30
10. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 18:45:00
11. Fuyuko Tachizakiová (JPN) 18:45:30
12. Galina Višněvská (KAZ) 18:46:00
13. Susan Dunkleeová (USA) 18:46:30
14. Baiba Bendiková (LAT) 18:47:00
15. Zina Kocherová (CAN) 18:47:30
16. Miriam Gössnerová (GER) 18:48:00
17. Iryna Varvjanecová (UKR) 18:48:30
18. Denislava Stojanová (BUL) 18:49:00
19. Karin Oberhoferová (ITA) 18:49:30
20. Krystyna Guziková (POL) 18:50:00
21. Anais Bescondová (FRA) 18:50:30
22. Olga Podčufarová (RUS) 18:51:00
23. Eva Tofalviová (ROU) 18:51:30
24. Marie Dorin Habertová (FRA) 18:52:00
25. Lucie Charvátová (CZE) 18:52:30
26. Selina Gasparinová (SUI) 18:53:00
27. Iryna Krjuková (BLR) 18:53:30
28. Justine Braisazová (FRA) 18:54:00
29. Franziska Preussová (GER) 18:54:30
30. Magdalena Gwizdonová (POL) 18:55:00
______________________________________
40. Eva Puskarčiková (CZE) 19:00:00
48. Natália Prekopová (SVK) 19:04:00
64. Jessica Jislová (CZE) 19:12:00
74. Alžběta Majdišová (SVK) 19:17:00
Gabriela Soukalová dnes předvedla na střelnici skvělý, a hlavně bezchybný výkon! Běžecky to bylo také velmi dobře, a takhle kombinace českou biatlonistku dovedla k dalšímu vítězství ve Světovém poháru!
Domácí fanoušky jistě potěšila Susan Dunkleeová, která rovněž na střelnici neudělala chybu, a doběhla si pro skvělé druhé místo. I na třetím místě je překvapivé jméno. Polka Krystyna Guziková potvrdila dobrou formu, a doběhla si pro skvělé třetí místo!
1. Gabriela Soukalová (CZE) 20:02,2
2. Susan Dunkleeová (USA) +17,8
3. Krystyna Guziková (POL) +19,1
4. Marie Dorin Habertová (FRA) +20,5
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +24,5
6. Selina Gasparinová (SUI) +38,0 (1)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +39,3 (2)
8. Anais Bescondová (FRA) +40,5 (1)
9. Kaia Wöien Nicolaisenová (NOR) +41,5 (0)
10. Veronika Vítková (CZE) +44,8 (1)
11. Celia Aymonierová (FRA) +54,7 (2)
12. Jekatěrina Jurlovová (RUS) +58,0 (1)
13. Iryna Krjuková (BLR) +59,4 (0)
14. Olena Pidhrušná (UKR) +1:02,8 (2)
15. Baiba Bendiková (LAT) +1:04,9 (0)
16. Olga Podčufarová (RUS) +1:06,1 (0)
17. Magdalena Gwuzdonová (POL) +1:09,3 (1)
18. Galina Višněvská (KAZ) +1:12,9 (1)
19. Lucie Charvátová (CZE) +1:21,6 (3)
20. Luise Kummerová (GER) +1:23,7 (1)
______________________________________
25. Eva Puskarčiková (CZE) +1:32,1 (2)
51. Jana Gereková (SVK) +2:17,3 (2)
63. Jessica Jislová (CZE) +2:39,5 (3)
77. Alžběta Majdišová (SVK) +3:22,6 (2)
84. Martina Chrapanová (SVK) +3:56,4 (4)
Natalia Prekopová – neodstartovala
1. Gabriela Soukalová (CZE) 20:02,2
2. Susan Dunkleeová (USA) +17,8
3. Krystyna Guziková (POL) +19,1
4. Marie Dorin Habertová (FRA) +20,5
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +24,5
______________________________________
10. Veronika Vítková (CZE) +44,8
1. Teja Gregorinová (SLO) 18:40:30
2. Veronika Vítková (CZE) 18:41:00
3. Marči Laukkänenová (FIN) 18:41:30
4. Hilde Fenneová (NOR) 18:42:00
5. Jana Gereková (SVK) 18:42:30
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 18:43:00
7. Mona Brorssonová (SWE) 18:43:30
8. Gabriela Soukalová (CZE) 18:44:00
9. Dorothea Wiererová (ITA) 18:44:30
10. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 18:45:00
11. Fuyuko Tachizakiová (JPN) 18:45:30
12. Galina Višněvská (KAZ) 18:46:00
13. Susan Dunkleeová (USA) 18:46:30
14. Baiba Bendiková (LAT) 18:47:00
15. Zina Kocherová (CAN) 18:47:30
16. Miriam Gössnerová (GER) 18:48:00
17. Iryna Varvjanecová (UKR) 18:48:30
18. Denislava Stojanová (BUL) 18:49:00
19. Karin Oberhoferová (ITA) 18:49:30
20. Krystyna Guziková (POL) 18:50:00
21. Anais Bescondová (FRA) 18:50:30
22. Olga Podčufarová (RUS) 18:51:00
23. Eva Tofalviová (ROU) 18:51:30
24. Marie Dorin Habertová (FRA) 18:52:00
25. Lucie Charvátová (CZE) 18:52:30
26. Selina Gasparinová (SUI) 18:53:00
27. Iryna Krjuková (BLR) 18:53:30
28. Justine Braisazová (FRA) 18:54:00
29. Franziska Preussová (GER) 18:54:30
30. Magdalena Gwizdonová (POL) 18:55:00
______________________________________
40. Eva Puskarčiková (CZE) 19:00:00
48. Natália Prekopová (SVK) 19:04:00
64. Jessica Jislová (CZE) 19:12:00
74. Alžběta Majdišová (SVK) 19:17:00
V Presque Isle mají být však velmi nízké teploty, a i ty mohou zamávat výrazně s pořadím. Gabriela však zvládla velmi dobře přesun na americký kontinent, a v Kanadě se ji vedlo velmi dobře. Uvidíme, jak si povede na americké půdě ...
1. Gabriela Soukalová (CZE) 763 b.
2. Dorothea Wiererová (ITA) 672 b.
3. Maria Dorin Habertová (FRA) 657 b.
4. Franziska Hildebrandová (GER) 596 b.
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 553 b.
__________________________________
8. Veronika Vítková (CZE) 483 b.
22. Eva Puskarčiková (CZE) 272 b.
30. Paulína Fialková (SVK) 181 b.
34. Jana Gereková (SVK) 146 b.
35. Lucie Charvátová (CZE) 144 b.
69. Jitka Landová (CZE) 22 b.
PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ SP VE SPRINTU
1. Gabriela Soukalová (CZE) 256 b.
2. Franziska Hildebrandová (GER) 214 b.
3. Olena Pidrušná (UKR) 211 b.
4. Dorothea Wiererová (ITA) 211 b.
5. Marie Dorin Habertová (FRA) 208 b.
__________________________________
7. Veronika Vítková (CZE) 171 b.
26. Eva Puskarčiková (CZE) 81 b.
28. Jana Gereková (SVK) 71 b.