Espanyol – Sociedad 0:5 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
0:5 (0:2)
Real Sociedad San Sebastian
Pondelok 08.02.2016, 20:30 • RCDE Stadium (Cornella de Llobregat) • Španielska LaLiga • 23. kolo

82
    Jonathas vybojoval priamy kop, najprv ale prichádza striedanie, Joseba Zaldúa nedohrá dnešný zápas až do konca, na cca desať minút nastúpi De La Bella.

76
    Malá skupinka priaznivcov hostí potleskom z ihriska vyprevádza Mikela Oiarzabala, na približne štvrťhodinu nastúpi Bruma.

72
    Reyes ale už nebude môcť pokračovať v hre, jeho miesto zaujme Xabi Prieto.

55
    Ihrisko opustil aj Juan Fuentes, zdá sa že toho má už akurát tak dosť, situáciu sa bude snažiť zachrániť Salva Sevilla.

46
    Zdravotné problémy mal zrejme aj brankár domácich Arlauskis, ktorý taktiež nenastúpi na druhú polovicu zápasu a bude ho musieť vystriedať Pau López.

46
    Zrejme pre zranenie do druhého polčasu už nezasiahne Pérez, ktorého na trávniku vystrieda Burgui.