Olomouc – Vítkovice 3:6 (kon.) | K. Vary – Pardubice 6:1 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
cz Piatok 29.01.2016, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 37. kolo

59:02
    Uvidíme ještě jednu přesilovou hru. David Váňa zřejmě neunesl nepříznivý vývoj zápasu a je vyloučen na dvě minuty za napadení.

Na vyloučení: 6-3.

56:13
    Filip Rubeš dostává dvě minuty za sekání a Dukla bude mít šanci smazat nulu z konta vstřelených branek.

Na vyloučení: 5-3.

53:14
    Rychlíka Daniela Svobodu museli zastavovat hned dva hráči Dukly, Lukáš Vala se navíc provinil držením a domácí se budou muset bránit, aby nedostali nepopulárního bůra.

42:51
    Václav Půža podrazil v rohu za brankou soupeře a také on míří na trestnou lavici. To jsou zbytečné fauly, kterými se Dukla sama nepouští do hry.

Na vyloučení: 3-2.

39:20
    Lukáš Anděl nechal při napadání hůl pod bruslemi soupeře a jde si odsedět dvě minuty za podražení. Liberecká přesilovka bude rozdělena přestávkou, pokud jí ještě předtím Tygři nevyužijí.

Na vyloučení: 2-2.

32:28
    Domácí si vytvořili tlak před brankou Hosnedla a Rubešovi nezbývalo nic jiného než faulovat při střele jednoho z domácích hráčů od modré. Jasné to sekání.

Na vyloučení: 1-2.

27:44
    Také hosté si zahrají přesilovou hru, protože Dominik Hohl je vykázán na trestnou lavici za hrubost.

Na vyloučení: 1-1.

15:32
    Čárový sudí ukazuje směrem k hráčské lavici pětici prstů a jeden prst na druhé ruce. Z toho plyne trest za příliš mnoho hráčů na ledě pro Tygry, který odpyká Filip Chlum.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 27. Svoboda (Turek), 34. Svoboda, 36. Gecko (Král), 46. Kalfiřt (Solenský, Divila)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Brož) – Váňa, Pospíchal, Srnský, Půža, Kadlec, Hohl – Kousal, Najman, Anděl – Dufek, Dvořák, Balaštík – Kolouch, Vala, Peschout – Bambula. Trenér: Patrik Augusta
    Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Petruželka) – Klinger, Kunst, Turek, Mečíř, Huňa, Divila – Chlum, Solenský, Kalfiřt – Svoboda, Gecko, Král – Babec, Kačírek, Zachar – Pokorný, Rubeš. Trenér: Petr Haken

Rozhodca: Kopeček – Klouda, Kotlík