Lipt. Mikuláš – Prešov 2:0 (kon.) | Michalovce – Nové Zámky 2:9 (kon.) | Senica – Trnava 7:4 (kon.)
Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 3:4 (po pr.) | Topoľčany – Detva 5:4 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
3:4 (1:0, 0:0, 2:3 - 0:1)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 29.01.2016, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Koniec zápasu. (20:20:59)

64:40
    Spišská Nová Ves dala gól!

Len 20 sekúnd delilo hráčov od samostaných nájazdov,keď rozhodol o osude stretnutia JAKUB LESŇÁK.
    Asistencia: Michal Findura.

61:55
    Domáci Lukáš Balušík dostáva – 2. min. za hákovanie a na druhej strane Jakub Lesňák – 2. min. zafilmovanie.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

57:34

Stav zápasu je znovu nerozhodný. Postaral sa o to obranca hostí JOZEF HRUBÝ.
    Asistencie: Michal Findura, Gleb Bylina.

55:22
    Považská Bystrica dala gól!

Od vyrovnávajúceho gólu domácich neprešli ani tri minúty a Považiania idú do vedenia, keď sa presadil JÁN PARDAVÝ.
    Asistencie: Lukáš Dubeň, Jakub Rufati.

52:23

Znovu je vyrovnané. Postaral sa o to LUKÁŠ DUBEŇ.
    Asistencia: Jakub Rufati.

48:30

Hostia sa ujímajú vedenia.
    Gól strelil GLEB BYLINA.
    Asistencie: Michal Findura, Lukáš Vartovník.

42:50

Na Považí hostia vyrovnali. Gól strelil MICHAL FINDURA.
    Asistencia: Lukáš Vartovník.

40:11
    Martin Osuský dostáva za sekanie dve minúty.

40:01

40:00

32:30
    Domáci Jaroslav Filo dostáva navyše osobný 10. min. trest za nešportové správanie.

28:15
    Jaroslav Filo sedí na trestnej lavici aj v druhej tretine. Tento raz dostáva 2. min. za podrazenie.

Dnešné stretnutie sleduje 116 divákov.

25:37
    Emil Kramár dostáva dve minúty za sekanie.

20:01
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Koleda (Šťastný, Čičala), 53. Dubeň (Rufati), 56. Pardavý (Dubeň, Rufati) – 43. M.Findura (Vartovník), 49. Bylina (M. Findura, Vartovník), 58. Hrubý (M. Findura, Bylina), 65. Lesňák (M. Findura)

HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Hriňa, Dubeň, Balušík,Filo, Niník, Mravec – Čičala, Šťastný, Koleda – Pardavý, Zlocha, Rufati – Valo, Kubín, Hudec – Švantner, Holák. Tréner: Ľ. Meszároš
    HK Spišská Nová Ves: Orčík – Hrubý, Krempaský, Kramár, M. Findura, Bdžoch, Hamráček – P. Findura, Koky, Môcik – Osuský, Bylina, Vartovník – Horváth, Giľak, Lesňák – Ištócy, Lapšanský. Tréner: P. Kremeň.

Rozhodca: Babeliak – Krajčík, Vido