Záhorská Bystrica – M-Šport Trenčín 8:11 (kon.) | ATU Košice – Grasshoppers Žilina 6:5 (kon.) | Hurikán Bratislava – Prešov 9:5 (kon.)
Lido Bratislava – Sabinov 14:0 (kon.) | Florko Košice – Nižná 8:5 (kon.) | Skalica – ŠK 1. FBC Trenčín 5:9 (kon.)
Tsunami Záhorská Bystrica
8:11 (3:2, 3:3, 2:6)
M-Šport Salming Team Trenčín
Nedeľa 10.01.2016, 10:00Salming extraliga

58:49
    M-Šport Salming Team Trenčín dáva gól!

Peter Klapita nahral z rohu ihriska PETROVI HELEŠOVI na stred, ten vystrelil do opačnej strany ako stal brankár Piterka, ktorý sa už včas nedokázal presunúť.
    Asistencia: Peter Klapita

54:29
    Tsunami bude zažívať opäť ťažké chvíle, pretože si na trestnú lavicu sadá Tomáš Belzár za sekanie.

53:34
    Záhorská Bystrica dala gól!

Tak toto bola ukážková akcia! Peter Kachnič získal v stred ihriska loptičku, potiahol ju do útočného pásma a nahral Steinhubelovi, ktorý z prvej nahral na druhú stranu OLIVEROVI KUBASKÉMU, a ten sa nemýlil.
    Asistencia: Michal Steinhubel.

50:55

Studená sprcha pre Tsunami, ktoré inkasuje ďalší gól, a to z hokejky JAKUBA MÚČKU.
    Bez asistencie

48:24

Dokonalý obrat Trenčína! Ešte pred dvoma minútami prehrávali hráči M-Športu o dva góly, teraz však pravý opak, a to vyhrávajú oni o dva góly!
    Posledný gól strelil JOZEF FLEGER
    Asistencia: Jakub Múčka

47:14

Trenčania sú na koni. Vedúci gól strelil PETER HELEŠ.
    Asistencia: Róbert Dej

47:01

O ďalšie vyrovnanie sa postaral PATRIK MELIŠ.

46:39

Prichádza zníženie,a to z hokejky MATÚŠA MACHARU.
    Asistencia: Juraj Matejka

43:41
    Sústavné reči nenechali chladných rozhodcov tohto stretnutia a Patrika Pastoreka vylúčili za nešportové správanie.

41:17

Tsunami potvrdzuje svoje kvality v presilových hrách. Tretiu presilovú hru v zápase využíva DENIS JAKUBIK.
    Bez asistencie.

40:00
    A v samom závere druhej tretiny prichádza vylúčenie na strane M-Športu. Patrik Pastorek – bránenie v hre

37:19
    Tomáš Belzár v 100% šanci trafil tyčku! Trenčania si poriadne vydýchli.

35:42

Tretia presilová hra a druhý gól.. slušná bilancia. O ďalší vedúci gól Tsunami sa postaral DENIS JAKUBIK.

35:06
    Zo striedačky sa ozvala na celú halu nadávka,a tak Peter Klapita putuje na trestnú lavicu za nešportové správanie.

34:07

Tsunami prestalo posledné dve minúty hrať svoju hru, a tak sa čoraz viac do útoku dostávali trenčianski hráči. JAKUB MÚČKA sa však trafil presne a už tradične v tomto zápase je znovu vyrovnané.
    Asistencia: Patrik Pastorek

30:30

Nádherná akcia na jeden dotyk sa končí gólom a opäť vedúcim. Presilovú hru tak využil OLIVER KUBASKÝ.
    Asistencia: Michal Steinhubel

30:16
    Jakub Múčka zbytočne teraz oslabuje svoj tím, keď sa previnil vrážaním pri svojej bráne.

29:14

Blesková odpoveď hostí, ktorí opäť vyrovnávajú stav. O štvrtý gól sa postaral PAVOL HELEŠ.

27:46

Čo sa nepodarilo pred minútou, to sa podarilo teraz DENISOVI JAKUBIKOVI, ktorý svojím gólom posiela Tsunami opäť do vedenia.
    Asistencia: Martin Lohazer

23:29

Teraz bol už Piterka na strelu prikrátky. Máme tu opäť vyrovnaný stav, o ktorý sa postaral po svojej strele kapitán JURAJ MATEJKA.
    Asistencia: Peter Heleš

15:02
    Tentokrát si presilovú hru zahrajú Trenčania, pretože sa sa Jakub Horecký previnil blokovaním hokejky. Pre hosťujúcich hráčov je to tak výborná príležitosť vyrovnať skóre zápasu.

14:30

Radosť na strane Tsunami! Zverenci trénera Daniela Madleňáka otáčajú skóre zápasu. O tretí gól domácich sa postaral TOMÁŠ BELZÁR, ktorému nahrával Michal Steinhubel.

13:09
    Oliver Kubaský svoje trestné strieľanie nepriemieňa.

13:09
    Oliver Kubaský šprintoval do útoku, no tesne pri bránke ho sekol Patrik Meliš, ktorý si ide sadnúť na trestnú lavicu, no Oliver Kubaský bude mať teraz výhodu trestného strieľania!

12:25

Zvýšená aktivita hráčov Tsunami prináša ovocie. Vyrovnávajúci gól strelil opäť po dobre miernej strele MARTIN LOHAZER.
    Asistenciu si pripísal kapitán Jakub Horecký.

11:20

Domáci florbalisti znižujú po akcii Kachnič-Horecký, posledný menovaný sa trafil do čierneho, a tak je stav 1:2.

07:51

Hostia zvyšujú svoj náskok po celkom šťastnom góle od PETRA HELEŠA.
    Asistenciu si pripísal Juraj Matejka

02:12

´O úvodný gól zápasu sa postarali hráči trenčianskeho M-Športu. Po presnej strele v podaní PATRIKA PASTOREKA sa M-Šport dostáva do vedenia.
    Asistencia: Peter Heleš.

Lukáš Chovan

Góly a asistencie: 12. Horecký (Kachnič), 13. Lohazer (Horecký), 15. Belzár (Steinhubel), 28. Jakubik (Lohazer), 31. Kubaský (Steinhubel), 36. Jakubik (Steinhubel), 42. Jakubik, 54. Kubaský (Steinhubel) – 3. Pastorek (Heleš), 8. Heleš (Matejka), 24. Matejka (Heleš), 30. Heleš (Klapita), 35. Múčka (Pastorek), 47. Machara (Matejka), 48. Meliš (Múčka), 48. Heleš (Dej), 49. Fleger (Múčka), 51. Múčka, 59. Heleš (Klapita)

Tsunami Záhorská Bystrica: Piterka – Horecký, Haraslin, Lohazer, Petrula, Steinhubel, Sedlár, Kubaský, Leskovský, Kachnič, Jakubik, Belzár.
    M-Šport Salming Team Trenčín: Šlosár – Matejka, Múčka, Fleger, Machara, Klapita, Pavol Heleš, Dej, Pastorek, Seewald, Peter Heleš, Dávidek

Rozhodca: Roman Cíbik, Michal Tomáš