Záhorská Bystrica – M-Šport Trenčín 8:11 (kon.) | ATU Košice – Grasshoppers Žilina 6:5 (kon.) | Hurikán Bratislava – Prešov 9:5 (kon.)
Lido Bratislava – Sabinov 14:0 (kon.) | Florko Košice – Nižná 8:5 (kon.) | Skalica – ŠK 1. FBC Trenčín 5:9 (kon.)
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
9:5 (0:2, 5:1, 4:2)
FBC Mikuláš Prešov
Nedeľa 10.01.2016, 11:00 • Športová hala FTVŠ Bratislava • Salming extraliga

Dnešné stretnutie sleduje 54 divákov. (13:22:10)

Skončil sa nám zápas v ktorom Hurikán napokon po otočení výsledku vyhráva 9:5!

Prvá tretina vyznela výsledkovo pre hostí!

Od druhej tretiny domáci sa zomkli a postupne začali otáčať zápas vo svoj prospech čo sa im už po druhej tretine podarilo!

V 3 tretine pridali ďalšie góly. A zápas vyrhrali.

Bodovo dnes zažiarilo viacero hráčov na oboch stranách.

Pre dnešok je to z tohto zápasu od nás všetko!
    Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vašu priazeň opäť pri ďalšich nie len florbalových prenosoch!

Lúči sa s vami s konštatovaním,že Hurikán porazil doma na vlastnej palubovke Prešov 9:5 Matej Holásek onlajny.eu.

59:50
    Hurikán si drží na svojích hokejkách loptičku a vychutnáva si posledné sekundy v zápase,ktorý sa mu podarilo vyhrať.

59:17
    Hurikán Bratislava dal gól!

Sme svedkami posledného gólu v zápase strelil ho Peter Nehila!
    Bez asistencie.

58:24
    Oddychový čas hostí.

58:24

PETER NEHILA zveladuje skóre zápasu na 8:5 pre domácich.

50:07
    Zápas sa nám kúskuje častými nedovolenými zákrokmi. Hra nemá rýchli spád.

46:03
    Prešovčan Jožčák odchádza na 2 minúty za hru rukou.

44:50
    Veľká chvíľa domáceho brankára Bortíka ,ktorý si poradil z pokusom Jaroslava Talla a tak nedovolil zmenu skóre. ( Prešov).

43:10
    Ďalšia strela nad bránu host tento krát z opačnej strany mantinelu od domácich tejto krát je autorom strely Lukáš Miščiík.

42:05
    Domáci Hurikán tvorí hru, je častejšie pri loptičke,hostia hrajú na brejky.

40:50
    Tomáš Máder Hurikán mieril z ľavej strany nad bránu hostí.

40:01

Matej Holásek

Góly a asistencie: 21. Liszkay (Paruc), 24. Škarupa (Benedíg), 27. Liszkay (Paruc), 27. Čachan (Paruc), 32. Bučák (Paruc), 53. Nehila, 59. Nehila (Miščík), 60. Nehila – 7. Kassay (Joščák), 20. Kassay (Komínek), 24. Baláž (Komínek), 49. Joščák (Komínek), 54. komínek (kassay)

VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava: Bortík,Menczer-Purc,(C)Čachan,Máder,Lyszkay,Burian,Nehila,Novák,Škarupa,Bendig,Bučák,Miščík,Ťapák,Belko
    FBC Mikuláš Prešov: Sninčík,Prevužňák- Adamov,Novotný,Leško,Komínek,Tall,Baláž,Sikoriak (C), Kassay,Fedor,Štofko,Madura

Rozhodca: Juhás,Gorazd