Pardubice – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Varnsdorf 1:0 (kon.)
FC Hradec Králové
cz Nedeľa 10.01.2016, 10:00Tipsport liga • Skupina B

83
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Klátil šel od poloviny hřiště sám na bránu, nakonec ho dostihl Chleboun, který ho však o balón neobral. Zmiňovaný hráč následně nahrál pod sebe na Pánka, který znovu přenechal na svého spoluhráče. Tentokrát to byl PETR PROKOPEC, jenž zamířil přesně k levé tyči – 2:4.

80
    Kayamba prošel po levém křídle až k velkému vápnu, kde přenechal míč na Prokopce, jenž ještě posunul na zadní tyč. Tam stál MARTIN KLÁTIL, který uklízel do prázdné branky – 1:4.

70
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Votroci jdou do čtyřbrankového vedení, JAN JAVŮREK dostal míč na levé křídlo, odkud dokázal přehodit mírně vyběhnutého brankáře – 0:4.

51
    Filip Zorvan poslal balón na JANA PÁZLERA, který si prošel do pokutového území a poté nedal brankářovi Pardubic tvrdou ranou šanci – 0:3.

35
    TOMÁŠ MALINSKÝ si přebral míč, prošel na středu po hranici velkého vápna, až nakonec dostal dostatek prostoru zamířit k levé tyči – 0:2.

10
    Po deseti minutách hry se nám otevírá skóre zápasu. Na levé lajně uvolnil Kopecký míče pro Schwarze, který následně nacentroval do malého vápna. Zde už se PAVEL ČERNÝ mýlit nemohl – 0:1!

Ondřej Novotný

Góly: 80. Klátil, 83. Prokopec – 10. Černý, 35. Malinský, 51. Pázler, 70. Javůrek

Karty:   39. Kudrna (PCE), 77. Pánek (PCE) – 27. Hable (HKR)

FK Pardubice: Ptáček (60. Knobloch) – Vencl, Řezníček, Pospíšil, Kudrna, Fusek (46. Pánek), Kakrda, Šejvl, Fousek, Petráň (46. Kayamba), Kim.
    FC Hradec Králové: I. poločas Lindr – Krátký, Krmaš, Chleboun, Plašil – Hable, Schwarz – Kopecký, Vlkanova, Malinský – Černý.
    II. poločas Ottmar – Hlavsa, Chleboun, Nosek. Prajza – Vobejda, Janoušek – Shejbal, Zorvan, Javůrek – Pázler.

Rozhodca: Vít – Novák, Erlebach.