Villarreal – Gijón 2:0 (kon.) | Sociedad – Valencia 2:0 (kon.) | Eibar – Espanyol 2:1 (kon.)
Las Palmas – Malaga 1:1 (kon.) | Vigo – Atlético Madrid 0:2 (kon.)
Celta Vigo
0:2 (0:0)
Atlético Madrid
Nedeľa 10.01.2016, 20:30 • Municipal de Balaídos (Vigo) • Španielska LaLiga • 19. kolo

Zápas vo Vigu sa skončil. Druhý polčas priniesol dva góly, oba do siete domáceho tímu. Skóre otvoril v 49. minúte Griezmann, a v 80. minúte zvýšil na 2-0 Carrasco. Atlético Madrid bolo lepším tímom, a zaslúžene si z dnešného zápasu odnáša 3 body.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:20:17)

90+3

90+3
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Loptu majú hráči Viga, ktorí smerujú do poslednej akcie.

90+2
    Domáci zahrávali rohový kop z pravej strany, ale lopta od Wassa našla v 16ke iba hráčov Atlética, ktorí ju odkopli do bezpečia.

90+1
    Prvá minúta nadstaveného času prináša nevydarenú akciu Atlética, po ktorej nasleduje odkop brankára Álvareza.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Priamy kop rozohral Gabi, ale jeho strelu k pravej žrdi brankár Álvarez zneškodnil bez väčších problémov. Na opačnej strane zasahovať po centri Orellanu do 16ky Atlética brankár Oblak.

89
    Na opačnej strane faul Cabrala, po ktorom nasleduje priamy kop Atlética z cca 25 metrov.

88
    Domáci sa takmer dostali do veľkej šance, ale Guidetti neprihal cez dvoch obrancov nabiehajúcemu Aspasovi. Veľká škoda, pretože toto vyzeralo naozaj veľmi nádejne.

87
    Hra sa presunula znova na polovicu domáceho tímu, kde hráči Atlética nepúšťajú loptu z kopačiek a šikovne zbierajú cenné sekundy.

86
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Bongonda, a nahradí ho Señé.

85
    Akcia Viga nevyšla podľa predstáv a lopta končí v rukaviciach brankára Oblaka. Ten ju posiela svojim spoluhráčom.

84
    Lopta je stále na kopačkách Atlética Madrid, ktoré kontroluje hru a pomaly sa presúva pred domáce pokutové územie.

83
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Griezmann, a nahradí ho Gámez.

82
    Atlético je stále veľmi aktívne a znova oblieha 16ku Viga. Zdá sa, že zápas má plne pod kontrolou a nedopustí žiadnu drámu.

81
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Hernández, a nahradí ho Fernández.
    80. Yannick Ferreira-Carrasco (ATM)

80
    Atlético dalo gól! Hostia už vedú o dva góly. Po výkope brankára Oblaka a zlej hlavičke jedného z obrancov Viga sa k lopte dostal YANNICK FERREIRA-CARRASCO, ktorý vyškolil domácich obrancov a poslal loptu do siete.

77
    Akcia Atlética skončila na pozornej obrane Viga, a loptu tak majú znova domáci. Tým už neostáva veľa času na vyrovnanie, alebo prípadné otočenie stavu.