Villarreal – Gijón 2:0 (kon.) | Sociedad – Valencia 2:0 (kon.) | Eibar – Espanyol 2:1 (kon.)
Las Palmas – Malaga 1:1 (kon.) | Vigo – Atlético Madrid 0:2 (kon.)
UD Las Palmas
1:1 (0:0)
Malaga CF
Nedeľa 10.01.2016, 18:15 • Estadio de Gran Canaria • Španielska LaLiga • 19. kolo

V druhom polčase sme sa dočkali dvoch gólov, po jednom na oboch stranách. V 51. minúte peknou strelou otvoril skóre duelu Tana a v 72. minúte vyrovnal z rýchleho protiútoku Santa Cruz. Do konca zápasu sme nevideli žiadny gól a tímy sa rozišli p spravodlivej remíze 1:1.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem úspešný štart do nového týždňa. (20:10:29)

90+5

90+4
    Domáci držia loptu v strede ihriska a už sa len čaká na záverečný hvizd.

90+4
    Kameni nemal s Valerónovou hlavičkou žiadne problémy.

90+4
    Wakasov center vyrazil Kameni na rohový kop. Domáci majú jednu z posledných príležitostí.

90+3
    Duda ešte stihol vyfasovať žltú kartu za tvrdý faul na Wakasa.

90+2
    Wakaso s faulom v strede ihriska na rozbehnutého Recia.

90+1
    Málaga má veľký problém usadiť sa v okolí domácej brány a času má veľmi málo. Santa Cruz iba rozhadzuje rukami.

90
    Štvrtý rozhodca práve ukázal, že dnešný zápas sa predĺži ešte o štyri minúty.

89
    Reciov center sa neujal a navyše v šestnástke fauloval Javier Parra.

88
    Welingtonova rana bola zblokovaná na rohový kop, ktorý bude zahrávať Recio.

87
    Striedanie v tíme Málaga CF: z ihriska odchádza Duje Čop, prichádza Javier Ontiveros.

85
    Na radosť domácich tribún Duda svoj center pokazil.

85
    Wakaso držal protihráča za dres a následne ho aj potiahol na zem. Domáci silový hráč za toto dostal žltú kartu.

84
    Striedanie v tíme UD Las Palmas: z ihriska odchádza Nabil El Zhar, prichádza Juan Carlos Valerón.

83
    Domáci priprávajú ďalšie striedanie.

82
    Loptu majú vo svojej moci zverenci domáceho trénera, ktorí určite budú radi aj za jeden bod.

81
    Domáci sa rozhodli striedať: strelec úvodného golu Tana dnes končí, na jeho miesto prichádza Da Silva Willian José.