Jablonec – Jablonec n. J. 9:0 (kon.) | Slavia – Kolín 5:0 (kon.) | Vyšehrad – Příbram 1:1 (kon.)
Slavia – Vlašim 4:0 (kon.) | Liberec – Chrastava 0:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:0 (0:0)
TJ Spartak Chrastava
cz Sobota 09.01.2016, 15:00 • UMT u stadionu U Nisy • Prípravný zápas

Ode mne je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na shledanou. (16:36:48)

Střetnutí končí výsledkem 0:0. Chrastava dnes předvedla velmi sympatický výkon, když během první půle si vytvořila dvě velké šance a v druhé bezchybně bránila liberecké útoky.

90

89
    Zdá se, že Filip Kusič bude v utkání pokračovat.

88
    Uzel fauloval na útočné polovině, na trávníku zůstává ležet Kusič.

85
    Na stadion již dolehla tma, do konce zápasu zbývá pouhých pět minut.

83
    Zika fantasticky vyběhl proti unikajícímu Bartlovi a obral ho o míč!

80
    Nařízený přímý volný kop Bartošák zakroutil pouze do zdi.

78
    Modro-bílí zvolili rozehrávku nakrátko, která se nakonec neukázala být správnou variantou. Kvůli nepřesnosti se Slovan k ohrožení branky vůbec nedostal.

77
    Rohový kop pro Liberec.

75
    Liberec svého soupeře přehrává, vypadá to jako kdyby Spartaku došla většina sil, stav je ale stále 0:0.

72
    Zika nakonec zasahovat nemusel. Hostující obrana míč odvrátila.

71
    Bartošák byl na levé straně ostře sražen k zemi. Uvidíme přímý volný kop Slovanu.

68
    Coufal na poslední chvíli zastavil rozvíjející se útok Spartaku

66
    Beneš mohl unikat sám vstříc Koubkovi, zastavil ho však zdvižený praporek pomezního sudího.

62
    Odhadem tři stovky fanoušků modro bílých sledují i nadále atraktivní utkání, gól ale prozatím neviděli.

59
    Sýkora nadvakrát dorážel z velké blízkosti, ale ani tentokrát míč za brankovou čáru po výborném zásahu Ziky nezamířil.

55
    Liberečtí jsou po změně stran jednoznačně aktivnější, Spartak prozatím tlaku odolává.

53
    Obrovská šance Slovanu! Z nebezpečné blízkosti pálil Rabušic. Z první však přestřelil.

50
    Do přečíslení se hnali Chrastavští, ale zastavil je hvizd sudího. Odpískán ofsajd.

48
    Slovan udržuje míč na svých kopačkách.

46

Máme tu konec prvního, velmi zajímavého poločasu. Ani jeden z týmů se přes velké množství šancí prosadit nedokázal, a tak na světelné tabuli stále svítí nerozhodný stav. Druhý poločas započne v 15:50 a můžeme očekávat u obou celků kompletně nové jedenáctky.

45

44
    To Machuča o několik chvil později po sérii odrazů ano, avšak ani tentokrát nezamířil přesně.

43
    Delarge s míčem na noze proběhl až před vápno, ke střele se ale nakonec přes bránící hráče nedostal.

39
    Dnes velmi aktivní Machuča opět vypálil. Tentokrát jeho rána již nadělala Zoulovi vrásky na čele, nakonec ale opět zasahovat nemusel, jelikož se balón stočil až za vzdálenější tyč.

36
    Z následného rohového kopu již Spartak nikterak branku Slovanu neohrozil.

35
    No i Chrastava umí zahrozit. Štajner nasměroval svůj centr přímo na hlavu Uzla. Velkou šanci zlikvidoval fantastickým zákrokem Hladký, který pokus vytěsnil na roh.

34
    Sýkorova ostrá rána zamířila pouze nad břevno, hráčům modro-bílého celku dnes chybí přesnost.

32
    Shala do své přihrávky rozběhnutému Vůchovi vložil příliš razance, rychlonohý záložník míč nedostihl.

29
    Rána Hovorky zhruba z osmnácti metrů zamířila pouze nad zařízení.

27
    Liberec je i nadále aktivnější, prozatím se však ke střele jeho hráči nedostali.

24
    Ofsajd Liberce.

23
    Pas Sýkory z levé strany nebyl přesný, zamířil pouze do zámezí.

21
    Obrovská šance Liberce. Shala po Sýkorově přihrávce dostal k ráně z velké blízkosti, již to vypadalo, že příležitost skončí brankou, ale míč se nakonec stočil pouze do tyče.

19
    Přihrávka Kopeckého nebezpečně proletěla vápnem, nakonec na ní nikdo z hráčů v červeném nedosáhl.

17
    V posledních minutách je opět aktivnější Slovan. Vůchovi ale pokus z velké blízkosti nevyšel úplně podle představ.

16
    Další rána Machuči. Míč však zamířil znovu pouze nad břevno.

14
    Delarge zachytil rozehrávku soupeře, vylepšil pozici Bakošovi, ten ale nezpracoval ideálně a tak raději míč posunul Machučovi. Jeho rána zamířila pouze nad.

13
    Zkušený fotbalista nasměrovat svoji střelu pouze do zdi, následně liberecká obrana odvrací.

12
    Chrastava bude po nedovoleném zákroku kopat trestný kop z hranice pokutového území, pálit bude Štajner.

10
    Tempo hry se po úvodních minutách poměrně bláznivých minutách uklidnilo, bojuje se především v prostřední části hřiště.

8
    Kopecký poslal z pravé strany výborný centr na nabíhajícího Štajnera, ten po souboji ve vápně upadl, nicméně rozhodčí zůstal klidný.

7
    Egon Vůch byl při svém průniku faulován, Slovan bude rozehrávat v těsné blízkosti půlící čáry.

3
    Tečovaná rána Shaly skončila v rukavicích Zoula.

2
    Před Vůchem raději hostující obránci uklidili míč do autu.

1
    Pokorný křižným pasem nalezl rozběhnutého Sýkoru, ten z první vypálil a málem se mu povedlo Zoula překvapit. Nakonec míč ale skončil pouze v ochranné síti za zařízením.

1

Oba týmy již nastupují na hrací plochu, hosté odehrají utkání v červených dresech. Domácí oblékli tradiční modro-bílé barvy.

Zajímavé bude duel sledovat také kvůli Jiřímu Štajnerovi. Zkušený fotbalista oblékal dres Slovanu, nyní však hrají trikot Spartaku a k sobotnímu duelu by měl být připraven nastoupit.

Oba týmy vzájemným střetnutím zahájí zápasovou část zimní přípravy. Bedlivě je sledována hlavně situace na přestupovém trhu. S modro-bílými již trénuje Egon Vůch. Naopak Josef Šural zřejmě klub opustí.

Dobrý den, vítám Vás u textového přenosu z přípravného utkání mezi libereckým Slovanem a chrastavským Spartakem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

RR

Góly:

FC Slovan Liberec:
    1. poločas: Hladký – Sýkora, Pavelka, Shala, Hovorka, Mudra, Machuča, Bakoš, Delarge, Pokorný, Vůch
    2. poločas: Koubek – Bláha, Coufal, Rabušic, Švejdík, Cal, Jefremov, Bartl, Bartošák, Kusič.

TJ Spartak Chrastava: Zoul (46. Zika) – Kopecký, Uzel, Žemlička, Henzl, Volf, Rozmajzl M., Kos, Kouba, Beneš, Štajner
    Náhradníci: Zika – Vávra, Sochor, Rozmajzl P., Abraham, Řezka, Ďuriš