Barcelona – Granada 4:0 (kon.) | Getafe – Real Betis 1:0 (kon.) | Sevilla – Bilbao 2:0 (kon.)
Real Madrid – La Coruña 5:0 (kon.) | Levante – Rayo Vallecano 2:1 (kon.)
FC Barcelona
4:0 (2:0)
Granada CF
Sobota 09.01.2016, 16:00 • Camp Nou (Barcelona) • Španielska LaLiga • 19. kolo

Zápas v Barcelone sa skončil. Domáci ho podľa očakávaní zvládli, a pripisujú si dôležité víťazstvo. V druhom dejstve pridali domáci ešte dva góly, keď v 58. minúte zavŕšil svoj hattrick kapitán Messi, a v 83. minúte zvýšil na 4-0 Neymar. Domáci mohli pridať ešte niekoľko ďalších gólov, ale určite ich to nemusí mrzieť.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:53:42)

90+2

90+2
    Márquez vypálil na bránu, ale jeho pokus zneškodnil brankár Bravo.

90+2
    Dnešný zápas ukončí priamy kop Granady z cca 35 metrov.

90+1
    Neymar predviedol skvelú akciu, ale jeho center pred bránou nedokázali hráči Barcelony zasiahnuť a tak loptu tečoval jeden z obrancov Granady.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 2 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. V 16ke Barcelony si nedovolene počínal Isaac, a loptu získavajú hráči domáceho tímu.

89
    Adriano si v útoku počínal nedovolene, a po jeho zákroku budú hostia zahrávať priamy kop na vlastnej polovici.

88
    Blíži sa úplný záver dnešného zápasu. Lopta je na polovici Barcelony, kde sa hráči Granady snažia o jednu z posledných akcií.

87
    Pri lopte sú znova hráči Barcelony, ktorí sa pomaly presúvajú pred 16ku Granady.

86
    Messi hľadal v 16ke parádičkou Adriana, ale lopta smerovala k hráčom Granady. Barcelona predviedla ďalšiu super technickú akciu, ale piaty gól v sieti Granady z toho tentokrát nebol.

85
    Granada sa snaží aspoň o čestný zásah, ale dnes jej to jednoducho nejde. Lopta končí pri brankárovi Barcelony, ktorý ju posiela svojim spoluhráčom.
    83. NEYMAR - 4:0

83
    Barcelona dala gól! V sieti Granady končí štvrtá lopta, no tentokrát to nie je gól z kopačky kapitána Messiho. Po peknej akcii Barcelony prihral Suárez pred bránu kde bol NEYMAR, a ten nedal brankárovi Fernándezovi žiadnu šancu.

82
    Biraghi sa zranil v hlavičkovom súboji s Alvesom ale zdá sa, že sa to zaobíde bez ošetrenia.

81
    Neymar si neporadil proti dvom obrancom Granady, a po akcii Barcelony nasleduje odkop brankára Fernándeza.

80
    Pred nami je posledných 10 minút dnešného zápasu. Pri lopte sú hráči Barcelony, ktorí smerujú pred 16ku Granady.