Vladivostok – Metallurg Magnitogorsk 2:0 (kon.) | Chabarovsk – Ufa 5:4 (po pr.) | Novokuzneck – Čeljabinsk 2:3 (kon.)
Novosibirsk – Nižnekamsk 2:1 (kon.) | Čerepovec – Soči 3:2 (1:0 po s.n.) | Novgorod – Kazaň 3:2 (3:1 po s.n.)
Viťaz – Petrohrad 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavľ 4:0 (kon.) | HC Slovan – Helsinki 4:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Togliatti 2:3 (2:3 po s.n.) | Riga – Záhreb 2:5 (kon.)
HC Slovan Bratislava
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Jokerit Helsinki
Streda 06.01.2016, 17:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

Zápas v Bratislave skončil víťazstvom domácich, ktorí dnes, na sviatok Troch kráľov, "tri" body schovajú do svojej šatne. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: v tíme hostí Peter Regin, v tíme domácich Vaclav Nedorost. Vypredaná aréna sa rozlúči so svojimi miláčikmi tradičnou ďakovačkou s čestným kolom, ja sa s vami lúčim želaním pekného sviatočného večera, z Bratislavy Vladimír Korduliak, onlajny.eu (19:22:32)

59:30 KAŠPAR - 4:2

59:30
    Slovan Bratislava dal gól!
    Slovan dostal puk von z pásma, za ním nakorčuľoval LUKÁŠ KAŠPAR a poslal ho do prázdnej klietky hostí. Asistencia: Tomáš Starosta.

59:14
    Oddychový čas hostí, ktorí mobilizujú sily na záver tretiny, Karlsson zostal na striedačke, Jokerit hrá power play.

59:14
    Brust opäť zlikvidoval puk pod svojou rukavicou po skrumáži Jokeritu.

58:33
    Domáci v plnom počte, Slovan prežil dlhé oslabenie o jedného muža.
    58:18 Dnes tu máme tak ako by malo byť, publikum pomáha domácim v početnej nevýhode

57:39
    Slovan vyhodil puk von z pásma a aspoň na chvíľku sa vymanil z drvivého tlaku Jokeritu.

56:53
    Regin vystrelil z ľavej strany a mal odkrytú časť Brustovej bránky, Barry zázračne aj tento puk poslal za svoju bránku a podržal komandu belasých.

56:13
    Brust zožal potlesk publika, krásna akcia hostí prihrávkami na jeden dotyk skončila zakončením Kapanena na medzikruží, Brust puk vyrazil späť do hry!

55:12
    Kašpar vyhodil puk von z pásma, strela Kennedyho z medzikružia bola zblokovaná a puk len preletel ponad bránku Brusta za bránkovú čiaru.

54:33
    Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou dostal trest dve + dve minúty Surový, pred Brustom sa bude topiť ľad.

53:42
    Slovan sa dostával do prečíslenia, ktoré však nezvládol, Viedenský poslal puk na stred nikomu, Jokerit vyváža puk von zo svojho pásma.

53:36
    Slovan poslal puk von len za cenu zakázaného uvoľnenia, Jokerit sa snaží dostať belasých pod tlak, do konca tretej tretiny je času ešte dosť.

52:38
    Tvrdoň z pravej strany vystrelil z ostrého uhla, Karlsson aj tento puk zlikvidoval, teraz ho schoval vo svojom náručí.

52:08
    Hostia v plnom počte, Slovan dohráva akciu s pukom na paliciach v pásme Jokeritu.

51:46
    Jokerit dostal puk do stredného pásma, blíži sa záver presilovej hry belasých.

51:27
    Nahodený puk z pravej strany z ťažkého uhla Karlsson poľahky zlikvidoval.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 6. Nedorost (Kašpar, Viedenský), 35. Tičar (Sersen), 47. Nedorost (Kundrátek), 60. Kašpar (Starosta) – 33. Jaakola, 45. Todd (Regin)

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Kundrátek, Barker, Švarný, Starosta (A), Sersen (A), Mihalik, Kozák – Kašpar, Viedenský, Nedorost – Jeglič, Tičar, Tvrdoň – Miklík, Surový (C), Bartovič – Skalický, Lušňák, Skokan
    Jokerit Helsinki: Karlsson (Helenius) – Jensen, Larsen, Jaakola, Lajunen (A), Ohtamaa, Todd – Joensuu, Regin (A), Kozun – Pelletier, Kennedy, Jormakka – Sallinen, Kapanen (C), Aaltonen – Talaja, Wirtanen, Rita

Rozhodca: Beliajev, Naumov – Golovľov, Lazarev

Diváci: 10.055