Vladivostok – Metallurg Magnitogorsk 2:0 (kon.) | Chabarovsk – Ufa 5:4 (po pr.) | Novokuzneck – Čeljabinsk 2:3 (kon.)
Novosibirsk – Nižnekamsk 2:1 (kon.) | Čerepovec – Soči 3:2 (1:0 po s.n.) | Novgorod – Kazaň 3:2 (3:1 po s.n.)
Viťaz – Petrohrad 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavľ 4:0 (kon.) | HC Slovan – Helsinki 4:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Togliatti 2:3 (2:3 po s.n.) | Riga – Záhreb 2:5 (kon.)
HC Dinamo Riga
2:5 (0:1, 0:1, 2:3)
KHL Medveščak Záhreb
cz Streda 06.01.2016, 18:30 • Arena Riga • KHL

48:40
    Parlett (ZAG) zahákoval protihráče, dostává dvě minuty a posílá svůj tým do tří!

48:06
    Je zde ale vyloučení na straně hostů, Brule (ZAG) obdržel dvě minuty za vysokou hůl.

45:13
    Hosté si mohou vzít dvoubrankové vedení zpět, domácí totiž hráli v šesti. Dvě minuty odsedí Bicevskis.

40:20
    Tak tohle začíná být od rozhodčího okaté. Brule (ZAG) totiž obdržel na to, že ho obránce hodil na brankáře, dvě trestné minuty.
    Přísné vyloučení Saarinena do konce utkání

34:29
    Ale pozor! Saarinen zezadu podrazil nohou protihráče a obdržel za to od rozhodčího trest na pět minut a do konce utkání!

31:20
    Nyní si ale Mertl (ZAG) na dvě minutky odpočine, na protihráči se totiž dopustil držení.

26:10
    Giliati (ZAG) navíc dostává osobní trest na nesportovní chování. S rozhodčím se diskutovat nemá...

26:10
    Eriksson (RIG) obdržel dvě minuty za sekání.

24:11
    Domácí navíc špatně střídali, tudíž Mikelis Redlihs (RIG) odsedí dvě minuty.

21:29
    Je tu ale další vyloučení, za vysokou hůl dostává dvě minuty Mantyla (ZAG). Domácí si tedy přesilovou hru zopakují.

19:07
    Tak nemusí, Tomáš Mertl (ZAG) je totiž vyloučen na dvě minuty za držení hole. Veliká šance pro domácí na srovnání skóre ještě před přestávkou!

11:24
    Dvě minutky ale přichází i na domácí straně, a to pro Pavlovse (RIG) za faul loktem. V souboji před bránou byl až moc agresivní.

09:54
    První vyloučení zápasu přichází po vyhození kotouče mimo hrací plochu, dvě minuty si odsedí Genoway (ZAG).

Tomáš Hála

Góly a asistencie: 43. Meija (Sotnieks), 57. Toluzakov – 17. Giliati (Hedberg), 31. Larkin (Mertl, Katic), 48. Mantyla (Hedberg, Mertl), 53. Brule (Smoleňák), 54. Smoleňák (Mertl, Genoway)

HC Dinamo Riga: Eriksson (Sedláček) – K. Redlihs, Sotnieks, Seigo, Galvins, Jass, Cibulskis – Skvorcovs, Sestito, Meija – Indrasis, Pavlovs, Toluzakov – Darzins, M. Redlihs, Berzins – Zabis, Kulda, Bicevskis.
    KHL Medveščak Záhreb: Taylor (Kroselj) – Parlett, Morrisonn, Mantyla, Gysbers, Jurčina, Katic, Deutsch, Larkin – Genoway, Smoleňák, Mertl – Brule, Bjorkstrand, Saarinen – Giliati, Hedberg, Bolduc – Glumac, Jamtin

Rozhodca: Sidorenko, Ravodin – Palej, Raming