Pittsburgh – Toronto 2:3 (1:2 po s.n.) | Washington – Buffalo 5:2 (kon.) | Ottawa – NJ Devils 0:3 (kon.)
Tampa Bay – NY Rangers 2:5 (kon.) | San Jose – Philadelphia 4:2 (kon.)
Ottawa Senators
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
New Jersey Devils
cz Štvrtok 31.12.2015, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

58:48
    Závěrečný tlak Ottawy umocní vyloučení Moorea, který si pomohl v souboji se Zibanejadem u mantinelu faulem.

55:13
    Tohle už je pro domácí tým špatné. Brankář Senátorů Andrew Hammond dostává dvě minuty za zbytečně podražení kolemjedoucího útočníka New Jersey. Hosté tak mají šanci přidat třetí gól, i v případě neúspěchu se jim však ukrojí další dvě minutky ze třetí třetiny.

34:13
    Bobby Farnham teď předvedl velmi bruslivé střídání, jenž okořenil několika hity. Poté projel kolem Karlssona a po teatrálním pádu dostává dvě minuty za nafilmovaný pád.

22:30
    Severson při dorážce zahákoval Miku Zibanejada a nabízí tak domácím přesilovku.

18:45
    První přesilovku si zahrají i domácí. Dvě minuty za podražení dostává Greene.

16:49
    Fantastickou bitku předvedli divákům McCormick s Farnhanem! Oba samozřejmě dostávají za své představení pětiminutový trest, takhle dlouhý pěstní souboj se však v dnešní době už příliš často nevidí.

10:30
    Chris Neil ve středním pásmu tvrdě sestřelil Kalinina, čímž zvednul diváky ze sedadel. Zvedla se však i pravice sudího, který posílá domácího bijce na trestnou lavici a Devils tak mají již třetí možnost početní výhody v zápase.

07:19
    Přichází ale další vyloučení domácího hráče. Kyle Turris po souboji mimo hru dostává menší trest za držení a nabízí hostům šanci na reparát.

04:51
    Je tu první přesilovka zápasu, kterou si zahraje New Jersey. Na trestnou lavici míří Chris Wideman.