Omsk – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Barys – Čerepovec 4:3 (po pr.) | Togliatti – Chabarovsk 4:1 (kon.)
Jaroslavľ – Novosibirsk 2:0 (kon.) | Kazaň – Vladivostok 2:3 (kon.) | Soči – Novokuzneck 2:3 (po pr.)

Togliatti právě vstřelilo branku!
    Power-play hostům nakonec nevyšla, ANTON ŠENFELD obětavým skokem trefil prázdnou branku a rozhodl o výhře Togliatti 4:1! Bez asistence.

58:05
    Dvě minuty před koncem třetí třetiny odvolává Amur gólmana Pečurskiho a usazuje se v útočném pásmu!

55:56
    Martin Zaťovič se mohl podruhé zapsat do střelecké listiny, tentokrát jeho velkou šanci skvěle zneškodnil pozorný gólman Pečurskij!
    49:11 ZAŤOVIČ - 3:1

49:11
    Tak to je další radost Lady, která přibližuje domácí mužstvo potřebnému vítězství! Vorobjov našel skvělou pozici proti MARTINA ZAŤOVIČE, který si k asistenci připisuje také vstřelenou branku – 3:1! Asistence: Dmitrij Vorobjov.

45:34
    Máme tu vzájemné vyloučení. Na Bělousovovo hákování odpověděl nafilmovaným pádem Vjačeslav Ušenin.
    44:56 ROMANOV - 2:1

44:56
    Lada otáčí pět minut po pauze stav utkání na svoji stranu! Radujícím se střelcem je STANISLAV ROMANOV, který od modré čáry propálil vše před sebou – 2:1! Bez asistence.

39:12
    Vitalij Atjušov (CHA) oslabuje na závěr druhé části Chabarovsk a dává Ladě velkou šanci na zvrat duelu.

34:52
    Na danou situaci reaguje trenér Chabarovsku oddechovým časem! Podaří se Amuru využít dlouhé dvojnásobné přesilovky?

34:52
    Tak to je hodně velká nepříjemnost pro Ladu! Zaťovič dostává za podražení menší trest a posílá Togliatti do tří!

34:30
    Domácí Kirill Putilov (TOG) vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.

30:09
    Domácí Mastrjukov se hnal do přečíslení dva na jednoho, nakonec vzal vše na sebe a prudkou ranou vystrašil hostujícího brankář! Pečurskij ramenem vytěsnil kotouč do ochranné sítě!

26:41
    Hosté budou pykat za špatné střídání, hráli totiž v šesti.
    21:34 BUMAGIN - 1:1

21:34
    Krátce po začátku druhého dějství se domácí celek raduje z vyrovnávací branky! Po kombinaci Magogina s Martinem Zaťovičem se ideálně trefil ALEXANDER BUMAGIN – 1:1! Asistence: Igor Magogin a Martin Zaťovič.

17:55
    Vladislav Ušenin (CHA) však po minutě a půl ukončil početní převahu Amuru. Pokračovat se bude ve čtyřech na obou stranách.

16:17
    Situace Lady se vzápětí znovu komplikuje, za držení je za katr poslán Bělousov.
    14:39 BYVALCEV - 0:1

14:39
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Po téměř patnácti minutách hry zde máme úvodní branku dnešního střetnutí! Amur se díky své aktivitě dostává do vedení, po přihrávce Kurbatova se po samostatném úniku přesně mezi Masalskisovy nohy trefil ALEXEJ BYVALCEV – 0:1! Asistence: Jevgenij Kurbatov a Vladimir Pervušin.

09:55
    Litovčenko měl na hokejce první branku dnešního střetnutí! Útočník Chabarovsku se dostal do dobré střelecké pozice, skvělý Masalskis ale zachránil domácí Togliatti!

03:36
    Bude se poprvé vylučovat. Vladimir Pervušin (CHA) zabránil soupeře ve hře nedovoleně a naprosto po právu mu patří místo na trestné lavici.

Petr Dejnožka

Góly a asistencie: 22. Bumagin (Magogin, Zaťovič), 45. Romanov, 50. Zaťovič (Vorobjov), 60. Šenfeld – 15. Byvalcev (Kurbatov, Pervušin)

Lada Togliatti: Masalskis (Kasutin) – Vorobjov, Romanov, Viklund, Putilov, Gurkin, Bolšakov, Volgin – Šenfeld, Bělousov, Krysanov – Magogin, Zaťovič, Bumagin – Komarov, V. Strelcov, Bočarov – Nikitěnko, Mastrjukov, Gurjanov.
    Amur Chabarovsk: Pečurskij (Metsola) – Kolář, Čerepanov, Zub, Šulakov, Atjušov, Ibragimov, Kurbatov – Wandell, Bergfors, Zohorna – Dědunov, Litovčenko, Gračjov – Tolpeko, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Pervušin, Byvalcev, Železnov.

Rozhodca: Kadyrov, Lavrentěv – Litvinov, Ponamarenko