Omsk – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Barys – Čerepovec 4:3 (po pr.) | Togliatti – Chabarovsk 4:1 (kon.)
Jaroslavľ – Novosibirsk 2:0 (kon.) | Kazaň – Vladivostok 2:3 (kon.) | Soči – Novokuzneck 2:3 (po pr.)

Togliatti právě vstřelilo branku!
    Power-play hostům nakonec nevyšla, ANTON ŠENFELD obětavým skokem trefil prázdnou branku a rozhodl o výhře Togliatti 4:1! Bez asistence.
    49:11 ZAŤOVIČ - 3:1

49:11
    Tak to je další radost Lady, která přibližuje domácí mužstvo potřebnému vítězství! Vorobjov našel skvělou pozici proti MARTINA ZAŤOVIČE, který si k asistenci připisuje také vstřelenou branku – 3:1! Asistence: Dmitrij Vorobjov.
    44:56 ROMANOV - 2:1

44:56
    Lada otáčí pět minut po pauze stav utkání na svoji stranu! Radujícím se střelcem je STANISLAV ROMANOV, který od modré čáry propálil vše před sebou – 2:1! Bez asistence.
    21:34 BUMAGIN - 1:1

21:34
    Krátce po začátku druhého dějství se domácí celek raduje z vyrovnávací branky! Po kombinaci Magogina s Martinem Zaťovičem se ideálně trefil ALEXANDER BUMAGIN – 1:1! Asistence: Igor Magogin a Martin Zaťovič.
    14:39 BYVALCEV - 0:1

14:39
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Po téměř patnácti minutách hry zde máme úvodní branku dnešního střetnutí! Amur se díky své aktivitě dostává do vedení, po přihrávce Kurbatova se po samostatném úniku přesně mezi Masalskisovy nohy trefil ALEXEJ BYVALCEV – 0:1! Asistence: Jevgenij Kurbatov a Vladimir Pervušin.

Petr Dejnožka

Góly a asistencie: 22. Bumagin (Magogin, Zaťovič), 45. Romanov, 50. Zaťovič (Vorobjov), 60. Šenfeld – 15. Byvalcev (Kurbatov, Pervušin)

Lada Togliatti: Masalskis (Kasutin) – Vorobjov, Romanov, Viklund, Putilov, Gurkin, Bolšakov, Volgin – Šenfeld, Bělousov, Krysanov – Magogin, Zaťovič, Bumagin – Komarov, V. Strelcov, Bočarov – Nikitěnko, Mastrjukov, Gurjanov.
    Amur Chabarovsk: Pečurskij (Metsola) – Kolář, Čerepanov, Zub, Šulakov, Atjušov, Ibragimov, Kurbatov – Wandell, Bergfors, Zohorna – Dědunov, Litovčenko, Gračjov – Tolpeko, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Pervušin, Byvalcev, Železnov.

Rozhodca: Kadyrov, Lavrentěv – Litvinov, Ponamarenko