NY Islanders – Anaheim 5:2 (kon.) | Philadelphia – St. Louis 4:3 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 5:2 (kon.)
Carolina – Washington 1:2 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:6 (kon.) | Nashville – Montreal 5:1 (kon.)
Colorado – Toronto 4:7 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 3:1 (kon.)
Colorado Avalanche
4:7 (1:2, 2:1, 1:4)
Toronto Maple Leafs
cz Utorok 22.12.2015, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

42:01
    Čeká nás první vyloučení ve třetí třetině, přesilovku si zahrají Avalanche. Střelec dvou branek Toronta Leo Komarov (TOR) je rozhodčím poslán za katr na dvě minuty za sekání. Šance na vyrovnání pro domácí.

37:06
    Nathan MacKinnon byl při veliké šanci faulovaný, když unikal skoro sám na branku. Na dvě minuty za sekání si tak míří sednout hostující jedinec. Konkrétně je penalizován Matt Hunwick (TOR). Příležitost pro Avalanche.

31:55
    Přestože se trenér Colorada Patrick Roy zlobí, jsou tu dvě minuty vyloučení pro domácího hokejistu a přesilová hra pro Toronto. Dvě minuty za držení dostává Alex Tanguay (COL).

22:07
    Je tu hned další šance pro Colorado, Brad Boyes (TOR) musí jít pykat dvě minuty za vysokou hokejku, takže si domácí mužstvo zahraje dvě minuty přesilovku.

16:50
    Další nepříjemnost pro domácí mužstvo, za hákování musí do boxu trestoměřičů Blake Comeau (COL), teď je tu další možnost pro Toronto na úspěšné zakončení první třetiny.

12:59
    Ale početní výhodu si v první třetině zahrají také Toronto Maple Leafs. Dvě minuty za podražení totiž od hlavního arbitra zápasu dostane domácí jedinec Francois Beauchemin (COL). Šance pro Leafs.

08:58
    Uvidíme i první vyloučení zápasu. Jake Gardiner (TOR) inkasuje od hlavního rozhodčího dvě minuty za vysokou hokejku, je tu tak přesilovka pro Colorado Avalanche.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 3. Skille (Johnson, McLeod), 22. Mitchell (Tanguay, Iginla), 39. Johnson (Landeskog, Barrie), 58. Skille (Redmond, Holden.) – 14. Komarov (Gardiner, Kadri), 18. Lupul (Komarov, Gardiner), 33. Komarov (Holland, Gardiner), 41. Bozak (van Riemsdyk, Parenteau), 47. Bozak, 51. van Riemsdyk (Gardiner, Phaneuf), 57. Bozak (van Riemsdyk)

Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Beauchemin, Johnson, Holden, Barrie, Guenin, Redmond – Landeskog, MacKinnon, Duchene – Martinsen, Söderberg, Comeau – Tanguay, Mitchell, Iginla – McLeod, Grigorenko, Skille
    Toronto Maple Leafs: Bernier (Bibeau) – Gardiner, Phaneuf, Hunwick, Rielly, Marinčin, Polák – van Riemsdyk, Bozak, Parenteau – Grabner, Kadri, Komarov – Winnik, Holland, Lupul – Matthias, Froese, Boyes

Rozhodca: Chmielewski, Charron – Cameron, Galloway

Diváci: 16 084